Rocková hudba je jedním z nejvlivnějších hudebních žánrů pro mladou generaci lidí. Rockové legendy jsou jakoby „bohatýři,” kteří „rebelují” proti zavedeným řádům a kteří lidi ovlivňují ve všech směrech společenského života. V zákulisí hudebního showbyznysu, za oponou tohoto „divadelního představení,” se však dějí věci, o kterých se běžně na veřejnosti nemluví.

Je to jen jedna z mnoha oblastí života, které sledují a naplňují záměr globální agendy na kontrolu myšlení lidí. Hudební byznys je samozřejmě masivně romantizovaný. Představy, které o něm lidé mají, jsou naivní a mají velmi daleko od reality. Proto je třeba se osvobodit od myšlenky, že má s námi jen ty nejlepší úmysly. Více a více lidí si začíná uvědomovat, že světové dění a vlastně celý systém, který řídí život slepého stáda od narození po hrob, je kontrolovaný stínovou vládou, nebo tajnou satanistickou společností zvanou Ilumináti, kteří se snaží vytvořit globální fašistický stát kontrolovaný hrstkou mocných vyvolených.

Pokud se podíváme na kteroukoli oblast systému, vidíme, že je kontrolována stále více, stále menším množstvím megakorporací, které jsou zase kontrolovány pouze úzkou skupinou osob, skrývajících se za závojem mystéria.

Hudební byznys je jedna z oblastí, které jsou zcela kontrolované skrytou vládou.

Pokračování článku: Satanismus v rockové hudbě 1.díl: Programování mysli

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.