CIA a MK Ultra programování v hudebním průmyslu

Americký „konspirační” spisovatel Fritz Springmeier, který říká, že svět je ovládán satanskými silami a který odhaluje agendu Nového světového pořádku, tvrdí, že hudební průmysl (zejména oblast country hudby) je přeplněný umělci, kteří pracují jako programátoři myšlenkové kontroly, a mnoho hudebníků že je jejich oběťmi.

Jsou oběťmi MK Ultra programování mysli. Takoví hudebníci mají uměle rozdělenou osobnost. Springmeier zmiňuje lidi jako například amerického country hudebníka, zpěváka a herce Krise Kristoffersona, zpěváka, kytaristu, skladatele a herce Glena Campbella, hudebníka, zpěváka, básníka, skladatele, herce a aktivistu Willieho Nelsona a rockenrollového a country zpěváka, skladatele a klavíristu Jerryho Lee Lewise , kteří pracují pro Ilumináty jako programátoři myšlenkové kontroly.

Podle Fritze Springmeiera, bývalé Satanistce Cisco Wheelerové, bývalé oběti myšlenkové kontroly Cathy O’Brienové a jiným obětem MK Ultra programování mysli, slouží hudební country průmysl jako přední sektor pro tajné pašování drog.

Springmeier a Wheelerová říkají, že při Monarch programování (toto vychází z MK Ultra programování, Monarch znamená ,,panovník” či ,,vládce”), se pracuje s tzv. ,,Mentálními obrazy”. Ty jsou vkládány do obětí myšlenkového programování a mohou vytvářet tisíce odlišných umělých osobností, které mohou být upravovány a modifikovány způsobem, jakého chce iluminátský programátor dosáhnout.

Je to podle nich velmi podobné rozdělování hard disku do více částí, přičemž každou část lze zaplnit různými daty. Když se pak ,,otevře” taková specifická část hard disku, je možné k ní získat přístup, aniž by se používaly jiné části hard disku.

Pokračování článku: Satanismus v rockové hudbě 2.díl: Jaký je účel toho všeho

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.