…..máte možnost se podívat na sumu, která byla dnes panu Pjakinovi odeslána. Suma je velice symbolická, mělo tomu tak být….

13:54

Ještě jednou chceme mnohokrát poděkovat všem, kteří zaslali peníze pro pana Pjakina. Byla to od Vás veliká laskavost a moc si toho vážíme. Celkem jsme dali dohromady velice zajímavou sumu, okolo 55 000. Do Ruska jsme proto odeslali symbolickou částku 55 555kč, která vyšla při aktuálním kurzu na 124 200 rublů. Pevně věříme, že pan Pjakin bude mít z peněz velikou radost a že  pomohou v  nelehké situaci jemu i jeho třem dětem.

Níže přikládám kompletní výpis všech plateb, které dorazily na účet webu Tadesco (č.ú.3211078872/6800) v období od 3.2. do 10.2. (minulý týden v pátek byla sbírka uzavřena). Odeslali jsme i peníze navíc, které byly původně určeny na provoz webu, aby náhodou někdo neměl problém s tím, že jsme neposlali všechno :)

 

Přikládám také kopii Zahraničního platebního příkazu, který jsem zadal na pobočce Sberbanky:

Šedá políčka jsou místa, kde jsem z pochopitelných důvodů odstranil svá osobní data.

Všiml jsem si, že moje sbírka pro pana Pjakina upoutala pozornost mnoha závistivců a škarohlídů, kteří neměli nic jiného a zajímavějšího na práci, než mě osobně napadat a pomlouvat. Házeli mi na krk, že prý si peníze nechám, že chci okrádat své příznivce.

Rád bych na tomto místě vzkázal všem lidem, kteří o mně takto zle smýšleli a mluvili, že na rozdíl od nich netrpím žádnou formou nedostatku. Ani duševního, ani materiálního. Nemám absolutně žádný zájem o vydělávání peněz prostřednictvím internetu, nebo děláním podvodných sbírek, protože to nemám zapotřebí. Chtěl jsem pomoci lidem v tísni, udělat radost člověku kterého si vážím a kterému jsem chtěl projevit přízeň. Nečekal bych, že se i v takové situaci najdou křiváci, leváci a leva-weby, kteří mě budou špinit v čele v jakýmsi Ho(a)xem. Jeho přezdívka na něj perfektně sedí. Nic jiného než falešné komentáře totiž nešíří.

Člověk, který má ryzí srdce a charakter, by nikdy nepřišel na tak ujetou myšlenku, že bych dělal černou sbírku pro sebe. To může napadnout pouze podvodníka a někoho, kdo už má podrazy a zlo v povaze, protože myslí tímto způsobem. Všichni lidé, kteří o mně zle mluvili a pomlouvali mě, ve skutečnosti nemluvili o mně, ale sami o sobě. Velcí lidé mluví o velkých věcech (a také je konají), malí lidé mluví o druhých lidech. Protože na velké skutky nebo myšlenky nemají dost vitamínů.  Naopak jim ještě dobří lidé leží v žaludku a nemohou jim přijít na jméno, hlavně v případě, kdy se těm druhým daří. :)

Bavím se představou, jak se asi tváří v tuto chvíli Ho(a)x a jemu podobní. Doufám, že se uklidní a začnou se zabývat smysluplnějšími věcmi, než pomlouváním druhých lidí a ukazováním vlastního pokřiveného charakteru.

[wp_ad_camp_2]

______ ____

P.S. Abyste měli přehled, jak se o mně mluvilo na jiných webech, přikládám ještě pro připomenutí příspěvek, který je pod článkem ,,Komentář k výzvě Valerije Viktoroviče Pjakina k ukončení pomoci určené pro něj osobně od tm…..“ ze dne 5.2. Je to můj komentář k panu Ho(a)xovi a jeho pochybným aktivitám.

 

tm maže nesmyslný komentář hoxe, můj komentář taky nebyl na jeho webu zveřejněn.

Trefnější jméno pro tohoto pána by byl HOAX, který začal větou: Asi mi něco uniká, ale co brání panu TM poslat prostředky, které nestihl odeslat panu Pjakinovi, poslat namísto toho na podporu projektu pana Pjakina – FKT-Altaj
No když někdo neumí číst a dávat si věci dohromady, nedivím se, že vám toho uniká až příliš mnoho. Vytvořit problém, který neexistuje a pak začít pomlouvat. Vidím, to zvládáte perfektně. Asi byste neměli o čem diskutovat. Také to, že jsem Vám včera napsal komentář, který jste pane HOAXi raději smazal, hovoří za vše. Ano pravdu málokdo rád slyší. Pomlouváte někoho na webu, koho osobně ani neznáte. Kdybyste mě osobně znali, tak do očí byste mně to neřekli, vy ubožáci. V útocích na cizí osoby nehovoříte o nich ale sami o sobě. To vám asi ještě nedošlo a hrajete si na někoho, kým nejste.
Na některých stránkách o vás také nehovoří zrovna moc pěkně pane HOAXi a já to nikde nekomentuji.
A nejvíce jsem se zasmál následujícímu komentu:

loranka 6.2.2017 o 9:06

mna to neprekvapuje, on si je dobre vedomy hoxovej autority, a tak hoxova ucast v jeho (TM) diskusii dodava vaznost tomu webu … aj svojimi odpovedami je „za pekneho“ pred svojim publikom … no kto by to nevyuzil?

No dejte si loranka hodně studený obklad na hlavu…..

Účast HOAXE v mojí diskuzi údajně přidává vážnost webu tadesco????? Tak to se musím smát. On a autorita????? No spíš povýšenost a arogance vůči druhým. I bez HOAXe a všech jeho diskutujících se tento web obejde. Spíše je ostudou pro tento WEB, že jsem schválil jeho komentář v dobrém úmyslu. Udělal jsem jednou ústupek, jinak bych koment od něho smazal, kdyby se to netýkalo tragédie v Pjakinově rodině, a hned se projevila jeho arogance, povýšenost a nadřazenost. Co si myslí, kdo je?
O slušném jednání s lidmi a o pokoře toho moc neslyšel. Raději už na tento web nechoďte a pomlouvejte si dále lidi na svých stránkách a rozeštvávejte je proti sobě. To se Vám dokonale daří…..
Místo aby se lidé v těchto vážných a těžkých dobách semkli, jdou proti sobě a pomlouvají se. Blahopřeji Vám HOAXI…..
tm

dodatek a komentář k dalšímu komentu:

eM 6.2.2017 o 17:13

,,Jo tak teď tam tomu nasadil korunu, to stojí za vidění. I když ne, přidává mu to kercle na reklamě, o nic jinému tomu šmejdovi stejně nejde, než o peníze. Ten člověk si už opravdu fajnově koleduje o trestní oznámení. No nechám to na noosféře, ona si to přebere.“

Odpověď tm: vidím, eM, že hovoříte sám o sobě. Prvně někomu něco nabídnete a hned zase že raději ne a berete to. Protože máte strach, že by si někdo mohl přijít za reklamy na pár korun. Vy nejste šťastný člověk, že ano? Asi neznáte heslo přej a bude ti dopřáno, dej a bude ti dáno!!!!! Skutečně ubohost sama.
Ano o to trestní oznámení si koledujete vy všichni za pomluvy a dishonestaci druhých. No je vám to asi přirozené a vlastní, tak se není čemu divit.

V takové žumpě diskutovat musí být skutečně požitek a HOAX to vede…..
tm

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.