…..Jedna z věcí, kterou nikdy nepochopím je, jak někdo může přihlížet násilí a vůbec nic nedělat. Dobře, když jste 50 kilová žena s karate schopnostmi „zero“ tak maximálně zavoláte na pomoc někoho dalšího, ale rozhodně přeci neskončíte jen u natáčení videa na svůj twitter! Nerozumím dnešní době. Mám pocit, že speciálně Češi jsou na to experti. Každý si hraje na svém písečku….

raja

Jako v děsivé kovbojce z Divokého západu si museli připadat lidé v blízkosti zahradní restaurace ve Vladislavově ulici v Praze o víkendu, když skupina sedmi arabských mužů, kteří žijí v Holandsku, surovým způsobem napadla číšníka místní restaurace. Celý incident začal vcelku banálně, když skupinka sedmi Arabů si sedla ke stolům na zahrádce místní restaurace a začali konzumovat svůj vlastní alkohol, který si přinesli. Podle informací se jednalo o plechovky s pivem. Číšník, který nebyl seznámený s arabskou kulturou, celou skupinu Arabů z místa okamžitě vykázal s tím, že nejsou hosty restaurace. Zatím nebylo možné číšníka vyslechnout, ten totiž leží v kritickém stavu v nemocnici, ale je velmi pravděpodobné, že došlo přesně k tomu, čemu se říká “střet kultur”. Tady je potřeba upozornit na jednu důležitou anomálii, kterou by měli vzít v potaz všichni provozovatelé restaurací v ČR.

Záběry útočníků z pouličních kamer. Podle informací jde o rodilé Turky a Maročany, v Holandsku však mají trvalý pobyt a podle všeho i holandské občanství.

V arabském světě neexistují hospody v takovém pojetí, jaké známe v západních zemích. Protože konzumace alkoholu je v islámských zemích zakázána, existují pouze tzv. čajovny a také jídelny. Typickým znakem takových zařízení je to, že do nich smíte přijít a sednout si s vlastním jídlem nebo s vlastním pitím a místní obsluha si vás nevšimne, dokud na ní nezavoláte. Pokud nezavoláte, má se za to, že jste si přišli jenom sednout nebo si odpočinout. Poprvé jsem to zažil v Jordánsku před lety, kdy jsem zůstal úplně v šoku, že v restauraci seděli lidé, kteří si tam nosili lahve s balenou vodou a sedali si dovnitř, protože tam bylo chladno a stín. Nikdo je nevyháněl, i když si nic neobjednali. Něco takového v západním světě nespatříte a mám silné podezření, že to, k čemu došlo o víkendu v Praze, byl právě důsledek střetu dvou kultur. Jakkoliv se to zdá neuvěřitelné, Arabové zjevně nepochopili, že jsou v Evropě, a že se musí přizpůsobit zvykům západní společnosti i v takové věci, jako je návštěva restaurace.

Už brzy i v Česku: Tables are reserved for paying customers and patrons only!

Číšník, když spatřil, že sedm Arabů obsadilo židle a přinesli si pití s sebou, rozhodl se je hned vyhodit. Není jasné, jestli jim před vyhozením z restaurace vysvětlil, že “seats / tables are reserved for paying customers and patrons only”, což je nejdůležitější věta, kterou se musí číšníci v západní Evropě naučit jako první po nástupu do práce, právě pro tyto situace. Ale bez ohledu na to, jestli jim vysvětlil nebo nevysvětlil české restaurační zvyklosti, je naprosto otřesné, k čemu došlo následně poté. Arabové totiž pochopili svůj vyhazov ze zahrádky jako diskriminaci a rasismus.

Zjevně vůbec nepobrali, že si mají něco objednat k pití nebo k jídlu u číšníka, aby tam mohli sedět. Vzduchem začala létat sprostá slova, v angličtině, částečně v arabštině a podle svědků došlo mezi útočníky a personálem restaurace ke slovní výměně. Ta však záhy přešla v kopance a údery pěstmi. Po krátké rvačce skončil číšník na zemi a Arab ve žlutém tričku do něho bušil pěstí. Když se číšník snažil vstát, útočník ho kopl do hlavy a číšník padl hlavou prudce dozadu a rozbil si hlavu o dlažbu. V nemocnici podstoupil operaci a podle posledních informací je stále ve vážném stavu.

Sednout si na ulici ke stolu je pro Araby v arabských zemích samozřejmost, jako sednout si na lavičku v parku. V Evropě to nepřichází v úvahu bez objednání nápoje nebo jídla.

Německé restaurace ve větších městech dávají na stoly vícejazyčné tabulky, že místa k sezení u stolů jsou vyhrazena jen pro platící zákazníky. V arabské kultuře je normální sednout si do čajovny zadarmo, na západě to možné není, lidé si musí něco objednat, i kdyby to měla být jenom minerálka a nic víc. Tyto rozdíly kultur však nesmí vést k tomu, že někdo přizabije číšníka a ostatní okolo se na to jen dívají. Útok Arabů mně vůbec nepřekvapuje, v západních zemích jsou takové útoky na denním pořádku, jenom se o nich nepíše. Arabové napadají pejskaře v německých a nizozemských parcích, protože pes je podle Koránu nečisté zvíře, k potyčkám dochází v obchodech, kde Arabové předbíhají ženské zákaznice u pokladen, protože žena nemůže mít přednost před mužem, a když se to někomu nelíbí, vypukají potyčky a rvačky. Nikdo o tom nepíše, protože v západních zemích je uplatňována silná autocenzura.

Sedmička Arabů mlátila bělocha a jeho vlastní soukmenovci se na to dívali s odstupem, někteří dokonce vytáhli mobily a hned nahrávali záběry na sociální sítě

Česká média se mohou pominout z toho, k čemu došlo v Praze, jako by to bylo něco neznámého, co se v Evropě neděje každý den. Mně však znepokojuje na celé událostí jiný aspekt, a to je naprostá apatie okolních přísedících, kteří na pohodu s limonádou a brčkem v puse sledovali celou bitku, jiní stáli opodál a pohotově vytáhli telefony a natáčeli celý útok z bezpečné vzdálenosti. Teprve až ve chvíli, kdy arabský útočník ve žlutém tričku kopl číšníka do hlavy a ten si rozbil hlavu o dlažbu, teprve potom vylétlo z pozic diváků několik lidí a spěchali na místo činu. Jenže, jak je možné ze záběrů vidět, nespěchali tam kvůli tomu, aby zabránili rvačce, ale aby pomohli číšníkovi s rozbitou hlavou na zemi. A to je sakra rozdíl. Pokud by to borec ustál a nerozbil si hlavu o dlažbu, dám ruku do ohně, že by bitka pokračovala vesele dál a ostatní kolemčumící by si dál na pohoďáka usrkávali ze svých brček limonádu.

Počátek rvačky před restaurací.

Arabové to vědí, že řízení na 5. prioritě zcela zdegenerovalo bílou rasu a západní civilizaci. Bílá rasa je v Evropě v pozici poslední fáze Calhounova experimentu s bílými myšmi, děsivé video a článek jsme před časem publikovali zde, rozhodně si video zhlédněte, abyste viděli, kam spěje civilizace bílého muže. Jak myslíte, že by dopadla podobná potyčka v 50. letech minulého století v USA, kdyby černoši mlátili bílého číšníka? Okamžitě by celá restaurace vystartovala na pomoc a spolu s restaurací celé město. Jenže dnes po více jako 60 letech je už Amerika jiná a dnes by to i v USA dopadlo stejně, jako to dopadlo o víkendu v Praze. Dotknout se snědých cizinců, to by smrdělo obviněním z rasového útoku, do toho se nikomu nechce. Takže všichni sedí, čumí, jiní natáčí na video, čumí strážníci na kamerách, než tam někoho pošlou, i když mají stanici za rohem, “hosté” z Holandska spustí “arabskou férovku” sedm na jednoho a do akce vystartuje postarší pán až ve chvíli, kdy je po všem a běží polozabitému číšníkovi na pomoc, když už jsou borci s arabskou krví na odchodu.

České “myši” dostaly lekci a Arabové si to teď mezi sebou řeknou, že Češi jsou slabý mančaft, lze je celkem v klidu mlátit přímo pod kamerami městské policie v Praze. Na letišti v Ruzyni je navíc identifikovala jistá paní, zatímco kamerový detekční systém na rozeznávání obličejů za desítky milionů korun nedetekoval vůbec nikoho, prostě Česko je zemí tunelů, které vyplouvají na světlo až ve chvíli, kdy se ukáže, že něco nefunguje, co by fungovat mělo, když je to potřeba. Občanská pasivita českého národa je ubíjející. Někdo sice namítne, že v Praze je hodně cizinců a turistů, že třeba v restauraci a okolo stáli cizinci, ale i kdyby to byla pravda, i ti cizinci byli běloši a stáli tam jako pecky a dívali se, jak skupinka Arabů likviduje číšníka v zástěře. Co kdyby jeden z těch Arabů vytáhl nůž a číšníka podřezal? Přestali by potom okolostojící čumilové natáčet na mobily a běželi by mu na pomoc? Anebo by s hrůzou začali utíkat pryč, dál, opodál, kde by se zastavili a znovu by začali natáčet?

Máš volný pokoj? Pronajmi ho migrantům, radí česká neziskovka!

Degenerace je už tak prolezlá západní civilizací, že zástupci vlastního druhu si importují do svého prostoru cizince právě z jiných kultur, kdy potom hrozí zásadní kulturní střet. Na internetu se už před časem rozjel nový neziskový projekt s názvem Uprchlíci, vítejte! a jejich webové stránky naleznete zde. Celý projekt spočívá v poskytování bytů a ubytování v České republice pro potřeby migrantů. Za projektem stojí nezisková organizace Sdružení pro integraci a migraci, se sídlem Baranova 33, 130 00, Praha 3, IČO: 26612933. Máte volný pokoj? Neziskovka vám pomůže ubytovat migranta a pomůže vám i se získáním sociálních dávek pro ubytovaného, ze kterých vám bude migrant platit komerční nájem. Jedná se o model převzatý z Německa, kde je tato forma ubytování uzákoněna, v ČR zatím ne a obchází se to různými cestami a dotačními tituly z rozpočtových kapitol jednotlivých ministerstev. A kdo projekt řídí?

Chcete nás? Už brzy budou bydlet i ve vaší ulici…

Magda Faltová je ředitelkou Sdružení pro integraci a migraci – nezisková organizace poskytující bezplatné poradenství migrantům v ČR. Dále je členkou správní rady evropské sítě PICUM (Platform of International Cooperation on Undocumented Migrants) a na národní úrovni předsedkyní Výboru pro práva cizinců Rady vlády pro lidská práva. Je spoluautorkou podnětů, komparativních a národních zpráv v oblasti migrace, ekonomické migrace, integrace, pracovních práv migrantů, nezletilých bez doprovodu, detencí a ochrany lidských práv migrantů.

Martin Illner je jedním z ředitelů investic v CDC Group – rozvojové finanční instituci vlády Spojeného království. Má francouzské a americké právní vzdělání, navštěvoval vojenskou akademii West Point a studoval MBA na Columbia University v New Yorku. V minulosti vedl řadu společností v ČR včetně Oracle, Fortuna Loterie a potravinářskou firmu. Vedle toho podnikal – spoluzaložil, řídil a prodal dvě středo-evropské internetové firmy. Narodil se v Praze, ale spolu se svými rodiči uprchnul před komunistickým režimem do USA.

Michal Sikyta je studentem politologie na Vídeňské univerzitě. V průběhu svého bakalářského studia se specializoval na mezinárodní právo, a také na region Středního východu a Severní Afriky. Se dvěma kolegy vybudoval projekt Uprchlíci vítejte (Flüchtlinge Willkommen) v Rakousku. Od jeho vzniku v lednu 2015 do dubna 2017 vedl projekt ve Vídni. Podílel se na rozvoji organizace Vielmehr für Alle!, která poskytuje komplexní bezplatné služby uprchlíkům – především v oblasti vzdělání, bydlení, práce a zdraví.

Tomáš Jungwirth absolvoval Právnickou fakultu UK a studia demokracie a lidských práv v jihovýchodní Evropě na univerzitách v Bologni a Sarajevu. Působí v Konsorciu nevládních organizací pracujících s migranty, vedle toho je analytikem Asociace pro mezinárodní otázky. Zabývá se migrační, azylovou i integrační politikou a zeměmi západního Balkánu. V minulosti pracoval jako učitel na gymnáziu nebo manažer politických kampaní.

Milan Votypka je absolventem sociální antropologie na FF UPCE a studoval etnologii v makedonské Skopji. Zabýval se otázkou sociálního vyloučení a tvorbou národní identity malých evropských národů. Je místopředsedou organizace Pomáháme lidem na útěku, v jejímž rámci se zúčastnil roční mise jako terénní koordinátor české dobrovolnické pomoci v Srbsku. Pracoval jako učitel v africkém Kamerunu a podporuje místní projekty zabývající se ekologií a trvale udržitelným rozvojem.

Jak sami vidíte, mladá generace našeho národa se chová podobně, jako poslední generace myší v Calhounově experimentu. Neschopnost národa bránit se cizím elementům vede k apatii a strnulosti, k nezájmu o ochranu životního prostoru. A absolventi vysokých škol, dříve elit národa, se nově věnují tomu, jak národ a kulturu úplně zahubit importem cizí destruktivní migrace. Nerad to říkám, ale takových obrazů a událostí budeme postupně vidět více a více. Arabové budou v Česku mlátit místní domorodce a ostatní se na to budou dívat a budou si to natáčet na video, aby ho mohli večer hodit na Facebook nebo Instagram.

Děsivé memento z Chomutova: Hrdina dostal za zastavení romského teroristy v dodávce 12 let natvrdo!

Závěrem mi dovolte upozornit na skandální rozsudek soudu v Ústí nad Labem, který poslal na 12 a půl roku do vězení Petra Bendu, zaměstnance vězeňské stráže, který vloni v hrdinském činu zastavil romského útočníka v dodávce, který na místním sídlišti v Chomutově najížděl do lidí [1]. O kauze jsme vloni informovali v našem článku.  Namísto medaile za hrdinství od prezidenta republiky se dostal do kriminálu. Sami si představte, jaké peklo ho nyní ve vězení čeká, bývalý bachař nyní v pozici vězně. A i tohle je jeden z důvodů, proč lidé nechtějí do potyček se snědými útočníky zasahovat. Nyní byla spuštěna petice za osvobození Petra Bendy, podepsat ji můžete zde. Naše redakce je přesvědčena, že prezident republiky Miloš Zeman by měl zvážit milost pro Petra Bendu, protože se snažil zabránit teroristickému útoku na sídlišti v Chomutově. Pokud národ nechrání své hrdiny a místo toho je kriminalizuje, potom je s národem konec.

Zdroj: 1

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.