Senát USA potvrzuje, že chemtrails jsou reálné a zabíjí nás. Co říkají konspirační teorie teď?????

….jak jsem neustále říkal. Ke konci časů musejí lidem říci pravdu. Věřte nebo nikoliv, je to pouze a jenom Váš problém, přiznali konečně zločiny páchané na lidstvu a na Vás pomocí chemtrails. Otázkou je, jak se proti tomu můžeme bránit. Možnosti obrany jsem mnoho let vykládal na přednáškách a taky jak to svinstvo dostat z těla ven. Ano pravda je lež a lež je pravda. Denně vychází najevo pravdy o dalších skutečnostech, které byly považovány za konspirace. Vše musí jednou vyplavat na povrch…..

12:27

Napsal Svět kolem nás dne .

Chemtrails jako součást konspiračních teorií. Teď se potvrzuje, tak co říkáte? Teď je totiž pravá chvíle pro odpůrce chemtrails, aby bylo dokázáno, jak škodí životnímu prostředí, lidem i celé Zemi.

Je jedno, kdo má více blízko k pravdě, kterou hlásí vláda, jde o to, abyste si sami srovnali, zda jste na straně pravdivých výroků či nikoli. Navíc teď jsou chemtrails potvrzeny americkou vládou. A to už je co říct!

Dlouhá léta se vedou spory, konspirační teorie o tom, co jsou chemtrails a co nejsou, a jestli vůbec existují. Možná je právě teď chvíle, kdy si člověk má uvědomit, jak moc škodlivé jsou tyto nevinné bílé čáry na nebi.

Podívejte se na následující video:

US Senate Report: Chemtrails Are Real And Killing Us

Celý článek si můžete přečíst také zde.

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.