;

Senát USA potvrzuje, že chemtrails jsou reálné a zabíjí nás. Co říkají konspirační teorie teď?????

….jak jsem neustále říkal. Ke konci časů musejí lidem říci pravdu. Věřte nebo nikoliv, je to pouze a jenom Váš problém, přiznali konečně zločiny páchané na lidstvu a na Vás pomocí chemtrails. Otázkou je, jak se proti tomu můžeme bránit. Možnosti obrany jsem mnoho let vykládal na přednáškách a taky jak to svinstvo dostat z těla ven. Ano pravda je lež a lež je pravda. Denně vychází najevo pravdy o dalších skutečnostech, které byly považovány za konspirace. Vše musí jednou vyplavat na povrch…..

12:27

Napsal Svět kolem nás dne .

Chemtrails jako součást konspiračních teorií. Teď se potvrzuje, tak co říkáte? Teď je totiž pravá chvíle pro odpůrce chemtrails, aby bylo dokázáno, jak škodí životnímu prostředí, lidem i celé Zemi.

Je jedno, kdo má více blízko k pravdě, kterou hlásí vláda, jde o to, abyste si sami srovnali, zda jste na straně pravdivých výroků či nikoli. Navíc teď jsou chemtrails potvrzeny americkou vládou. A to už je co říct!

Dlouhá léta se vedou spory, konspirační teorie o tom, co jsou chemtrails a co nejsou, a jestli vůbec existují. Možná je právě teď chvíle, kdy si člověk má uvědomit, jak moc škodlivé jsou tyto nevinné bílé čáry na nebi.

Podívejte se na následující video:

US Senate Report: Chemtrails Are Real And Killing Us

Celý článek si můžete přečíst také zde.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.