…..jak jsem psal před krátkou dobou po volbách ve Francii, jejich úspěšné podvody s volbami (už se to konečně pořádně naučili) budou pokračovat v dalších zemích. A nemýlil jsem se….

21:54

[wp_ad_camp_2]

Samozřejmě že MADAMME MERKELOVÁ nevyhrála volby, ale ti co tahají za nitky tak rozhodli. Je naprosto směšné a zároveň urážející lid Německa, když vyhraje člověk, který je veřejně nenáviděný za rozvrat celého Německa a jeho národa. Velmi brzy přijde. Dle určitých zpráv, nevyhrála a získala malý počet hlasů. Opilá MADAMME MERKELOVÁ s červenýma očima vystoupila dokonce ještě v televizi.

Člověk neví, jestli se má smát, nic neříkat nebo zuřit…..

Ptám se jenom sám sebe. Jak tomu asi bude ve volbách v ČR. Odpověď je zcela jasná. I kdyby byl 1000% hlasy zvolen Okamura, nevyhraje a dají je té straně, která je před volbama „NOVODOBOU ŠLECHTOU EU“ v Brusellu určena k vítězství. Má tedy cenu chodit k volbám a odevzdat svůj hlas? Nebo si ho raději nechat pro sebe? U voleb jsem osobně nikdy nebyl!!!!! A pamatujte. Volby nic neřeší, kdyby měly něco vyřešit, nikdy by je nedovolili. Neodrazuji Vás. To ne, ale zkuste se zapojit a uvidíte.

Po celém Německu, kde se MADAMME MERKEL vyskytla byla okamžitě vypískaná. Jak ji tedy mohli volit, není Vám to také divné???? S kýmkoliv jsem v Německu poslední dobou hovořil, všichni ji nenávidí, je všem odporná a trpí mnoha psychickými chorobami.  Raději už bezeslov

 

 

[wp_ad_camp_2]

Zde máte možnost si přečíst s překladačem či podívat se na film, jak je oblíbená, kdekoliv přijede:

tm

 

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.