Přesnost znalostí získaných šestým smyslem

Člověk obvykle přijímá poznání z jemnohmotných těl, jejichž duchovní úroveň je stejná, jako jeho duchovní úroveň, a stejná je i přesnost a stupeň přijatého poznání. Pro pochopení tohoto pojmu uvažujte o stupnici od 0 do 100 %, přičemž žádné poznání nemá hodnotu 0 %. Nejnižší poznání, kterému rozumí intelekt, je 1 % a poznání dostupné od Univerzálního intelektu je 100 %.

Osoba na duchovní úrovni 40 % obvykle přijímá poznání od jemnohmotného těla odpovídající duchovní úrovně, tj. 40 %, avšak přesnost je rovněž 40 % a stupeň poznání je rovněž 40 %.

Až do duchovní úrovně 70 % pochází příjem vědomostí spíše od duchů (démonů, ďáblů, destruktivních energií atd.), a proto je doprovázen podílem černé energie. Ti, kdo si nejsou vědomi mechanismů přijímání vědomostí, mohou tento aspekt ignorovat, a proto slepě věří implicitně všem přijatým vědomostem. Pokud je poznání přijímáno prostřednictvím jemnohmotných těl, existuje velká pravděpodobnost, že může být zčásti nebo zcela nesprávné. Jemnohmotná těla obvykle na začátku poskytují některé správné poznatky, aby si získala důvěru. Jakmile je toto přesvědčení upevněno, poskytují pak různé stupně nesprávných nebo zavádějících informací.

Dalším důležitým faktorem, který je třeba vzít v úvahu, je skutečnost, že znalosti přijaté od jemnohmotných těl jsou vždy zahaleny černou energií. To má na příjemce různý destruktivní vliv, například zhoršené zdraví, psychickou slabost, zastřený intelekt atd. Tento proces je však tak pozvolný, že uniká pozornosti dotyčného i jeho rodiny a přátel. Pokud tento proces přijímání vědomostí nějakou dobu pokračuje, pomalu se člověk stává virtuální loutkou v rukou jemnohmotného těla, která je různými způsoby využívána k prosazování zájmů jemnohmotného těla.

Po dosažení duchovní úrovně 70 % však poznání předávají konstruktivní jemnohmotné bytosti, jako jsou Andělé, duchové přírody, nebo je přijímáme prostřednictvím Univerzální mysli a Intelektu, a poznání neprovází žádná černá energie.

Pokračování článku: Šestý smysl 5.díl: Přesnost mimosmyslového vnímání a možná rizika

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.