Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

 • Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro
  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

Související zprávy

Seznam Sórošovo neziskovek je venku! Rozvracejí zevnitř i Česko a Slovensko. Magnát si „zaplatil“ i Transparency International!

…..nezapomeňte, že neziskovky mají přebrat veškeré vlády po celé Evropě. Psali jsme o zmíněném problému asi před dvěma měsíci….

05:54

Seznam Sórošovo neziskovek je venku! Rozvracejí zevnitř i Česko a Slovensko. Magnát si „zaplatil“ i Transparency International!

[wp_ad_camp_1]

O tom, že George Soros (foneticky Sóroš) je hlavním sponzorem prosazování globalistických konceptů NWO v Evropě, není vůbec žádných pochyb. Náš server se věnuje Sórošovi [1] a rozkrývání aktivit českého neziskového sektoru už dva roky a ještě nikdy se nestalo, že by za nějakou neziskovkou, které se dostalo mediální pozornosti, nestál právě finanční americký mogul s maďarskými kořeny, který zbohatl v roce 1992 na spekulaci proti britské libře a proti Bank of England, která mu vynesla za jediný den 1 miliardu USD [2]. George Soros se ovšem v posledních letech věnuje budování tzv. „NGO Army“, která se má stát hlavní silou barevných převratů v zemích EU. Jeho financování stovek a stovek neziskovek v Evropě a v USA už si všímají i bezpečnostní služby, když právě britská MI-5 označila Sórošovy neziskovky za trojské koně islamizace Evropy.

soros

Uniklé dokumenty odhalily, že Soros štědře podporuje i Hillary Clinton.

Před 2 dny se podařilo hackerům nabourat do emailů Sórošovy mateřské nadace Open Society Fund a v poště objevili tisíce kontaktů a lobbistických vztahů, ke kterým se v následujících dnech na AE News vrátíme a podrobně si některé souvislosti probereme. Co nás však bude zajímat teď, to je seznam neziskovek, který v emailech byl zachycen v jednom z emailů jako příloha pro účetní oddělení Open Society Fund. Pro představu jsem zde připojil kopie dokumentů, abyste pochopili, proč AE News už dva roky doslova bije na poplach, že neziskový sektor je sedmou kolonou, která provádí rozvratnou činnost uvnitř Evropy a uvnitř jednotlivých států, velmi často ve spolupráci s místními vládami, které se na rozvratu vlastních států také podílí. Občané jsou určeni k likvidaci, v lepším případě k asimilaci s vysoce agresivním etnikem Arabů, kteří nemají k lidem v Evropě žádný vztah.

Armáda neziskovek rozvracející národy v Evropě

Z neziskovek, které sponzoruje Sórošův Open Society Fund, nás zaujme v seznamu Open Society Fund Praha, který má působnost na celou EU jako regionální centrála. Dále tam najdeme OSF Bratislava, což je slovenská pobočka Open Society Fund a stejně jako středoevropská centrála v Praze se věnuje podpoře migraci a přijímání uprchlíků, v tomto případě na Slovensko. Velký důraz klade George Soros na podporu provařené neziskovky Transparency International, což je původní krycí projekt americké CIA. V Seznamu je hned několik poboček, včetně pobočky při Evropské unii. Podobně jako USAID používala americká vláda Transparency International k prosazování amerických zájmů, především v zemích bývalého Východního bloku a zejména v Rusku v 90. letech za dob hrůzovlády Borise Jelcina, zatímco USAID se zaměřoval spíše na země třetího světa.

soros-hacked.jpg
Více než 3,000 dokumentů uniklo z emailů George Sorose.

OSF rozeslala podle dokumentu jednotlivým neziskovkám dolarové dary v rozsahu od několika tisíc USD, až do výšky téměř 250,000 dolarů, a to na podporu kampaně pro posílení povědomí lidí o EU. Koncepce těchto sponzorských darů je čistě účelová, ale vzhledem k charakteru darů jde v podstatě o tichou revoluci, protože množství neziskovek, které razí Sórošovy noty a teze potom působí na informační pole v Evropě takovým způsobem, že když všechny neziskovky, kterým Sóroš pošle pár peněz, razí jednu tezi a stále ji opakují, tak média a taktéž politici tuto naraci a myšlenkový éthos začnou přijímat za vlastní. Při analýze uniklého seznamu si nelze nevšimnout, že George Soros a jeho OSF podporuje neziskovky, které se zabývají 3 velkými skupinami projektů.

 • Evropská integrace
 • Podpora migrace
 • Podpora LGBT a homosexuality

Všechny tyto tři oblasti jsou součástí globalistického konceptu NWO, které Soros a jeho Open Society Fund podporuje. Ze seznamu jsem se pokusil udělat výtah a tady je seznam neziskovek, které v dokumentech uvádí sféru svojí působnosti v České republice a na Slovensku. Vybral jsem jen ty, které mají jmenovité zaměření na ČR a SR, ale velmi mnoho dalších uvádí jako sféru své působnosti celou EU, takže je to prašť jako uhoď.

 • AEGEE Europe
 • ALTER-EU
 • EUObserver
 • European Alternatives
 • European Cultural Foundation
 • European Youth Forum
 • EUROPEUM – Institute for European Policy
 • ILGA Europe
 • Kieskompas
 • OSF Bratislava
 • ProDemos
 • Transparency International

Seznam pochází z roku 2014, kdy probíhaly volby do Evropského parlamentu a OSF pro své neziskovky rozeslala uvedeným jednatelům příspěvky na podporu propagace „evropských hodnot“. Nejde o nijak malé částky vzhledem k tomu, že šlo o jednorázovou promo-akci. Představte si, že by takhle někdo třeba z Ruska poslal peníze nějaké české neziskovce před volbami do parlamentu ČR. To by bylo řevu.

Pokračování článku si můžete přečíst zde:

http://aeronet.cz/news/seznam-sorosovo-neziskovek-je-venku-rozvraceji-zevnitr-i-cesko-a-slovensko-magnat-si-zaplatil-i-transparency-international/

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
2 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře