Všichni máme intuici. Je to něco, co nám pomáhá zůstat v bezpečí, zejména pokud se naučíme intuici naslouchat. Někteří lidé mají silnější intuici než ostatní, a i když může být trochu frustrující, opravdu se to v životě velice hodí. I když signály, které vám intuice vysílá, mohou být někdy matoucí a protichůdné, jsou tu proto, aby vám pomohly. Pokud své intuici nevěnujete pozornost, měli byste začít.

Signály, které vám posílá intuice a měli byste jim věnovat pozornost:

Když vám něco uvnitř říká: „Tohle bych neměl dělat.“

Pokud vám intuice říká, že byste něco neměli dělat, neměli byste to dělat. Existuje důvod, proč vám to říká. Můžete si u toho logicky zdůvodňovat, že přece neděláte nic špatného, nebo že z toho něco získáte, ale pokud celou dobu máte pocit, že je něco špatně, tak asi fakt něco špatně je. Akorát že váš rozum to ještě neví, protože nevidí do budoucnosti. Vaše intuice to však umí. Může se to projevovat i tak, že jste pořád vnitřně neklidní, nervozní, neustále narážíte na překážky a pochybujete o svém rozhodnutí.

Když se vám náhle sevře žaludek

Když se vám to stane, obvykle se děje, nebo se chystá něco špatného. Když to váš žaludek udělá, měli byste se okamžitě zastavit, nebo jít zpátky.

Pokračování článku: Signály pocházející od intuice, které byste neměli ignorovat

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.