…..která měla provést puč v Turecku a měla za úkol zabít Erdogana. Takže další Lybie, Irák, Jugoslávie se nebudou konat. Velmi symbolické jsou na horním obrázku hvězdy stojící na špici, na které směřují ruce tureckého vůdce….

10:54

Krátký výňatek z článku z DWN.

erdogan

Erdogan chce tajnou armádu NATO – GLADIO rozdrtit.

Dle tureckých zpráv ve sdělovacích mediálních prostředcích, je NATO – GLADIO strukturálním autorem pokusu o převrat ze dne 15.července.

[wp_ad_camp_1]

Podle některých tureckých diverzních sdělovacích prostředků je i nadále aktivní GLADIO-STRUKTURA NATO, kterou používají Britové a Američané na ovlivňování politických událostí v Turecku.

Turecký novinář Özcan Tikit informoval, že nejen hnutí Gülena je autorem pokusu o puč .  Smysl celé akce se ukáže v pravém světle až po podrobném prozkouání struktur GLADIO v Turecku. Má za úkol odstranit nepohodlné politiky a jejich přivržence, kteří nepracují pod taktovkou USA.

Veškeré politické vraždy a atentáty na ústavní turecké činitele za poslední desítky let jsou kampaní proti Erdoganovi.

Tajná americká armáda NATO-GLADIO je akční po celé Evropě a má na seznamu provedených akcí mnoho operací pod falešnou vlajkou. Ty mají posilňovat a stavět do popředí zájmy USA a jejich politiky.

Byly to teroristické akce v Boloni na nádraží a jinde.

Celý článek s překladačem si můžete přečíst ZDE: (1)

tm dodává:

Psal jsem o atentátu na Oktoberfestu v Německu, kterou za pomocí samotné tajné služby BND, v tehdejším Západním Německu, provedli lidé pracující u německé tajné policie pod taktovkou NATO-GLADIO. Vraždili vlastní obyvatele za účelem podpory státu za velkou louží. Syn zemřelého otce, vše pod přísahou potvrdil u soudu. Aspoň vidíte, jaké mají i v současné době zájmy politici pod velením EU.

[wp_ad_camp_1]

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.