;

…..která měla provést puč v Turecku a měla za úkol zabít Erdogana. Takže další Lybie, Irák, Jugoslávie se nebudou konat. Velmi symbolické jsou na horním obrázku hvězdy stojící na špici, na které směřují ruce tureckého vůdce….

10:54

Krátký výňatek z článku z DWN.

erdogan

Erdogan chce tajnou armádu NATO – GLADIO rozdrtit.

Dle tureckých zpráv ve sdělovacích mediálních prostředcích, je NATO – GLADIO strukturálním autorem pokusu o převrat ze dne 15.července.

Podle některých tureckých diverzních sdělovacích prostředků je i nadále aktivní GLADIO-STRUKTURA NATO, kterou používají Britové a Američané na ovlivňování politických událostí v Turecku.

Turecký novinář Özcan Tikit informoval, že nejen hnutí Gülena je autorem pokusu o puč .  Smysl celé akce se ukáže v pravém světle až po podrobném prozkouání struktur GLADIO v Turecku. Má za úkol odstranit nepohodlné politiky a jejich přivržence, kteří nepracují pod taktovkou USA.

Veškeré politické vraždy a atentáty na ústavní turecké činitele za poslední desítky let jsou kampaní proti Erdoganovi.

Tajná americká armáda NATO-GLADIO je akční po celé Evropě a má na seznamu provedených akcí mnoho operací pod falešnou vlajkou. Ty mají posilňovat a stavět do popředí zájmy USA a jejich politiky.

Byly to teroristické akce v Boloni na nádraží a jinde.

Celý článek s překladačem si můžete přečíst ZDE: (1)

tm dodává:

Psal jsem o atentátu na Oktoberfestu v Německu, kterou za pomocí samotné tajné služby BND, v tehdejším Západním Německu, provedli lidé pracující u německé tajné policie pod taktovkou NATO-GLADIO. Vraždili vlastní obyvatele za účelem podpory státu za velkou louží. Syn zemřelého otce, vše pod přísahou potvrdil u soudu. Aspoň vidíte, jaké mají i v současné době zájmy politici pod velením EU.

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.