…..na celé planetě a hlavně v EU se konečně lidstvo probouzí a nenechá si dále vnucovat technologie, nesmyslné EU nařízení, paragrafy a věci pro člověka naprosto nepotřebné. Revoluce konečně začala….

00:05

Někdo má možná pocit, že volby do Evropského parlamentu jsou o tom, kdo v něm bude sedět. Někdo má možná pocit, že volby do Evropského parlamentu nejsou vůbec důležité a důležité jsou jen a pouze volby do národních parlamentů (Aeronet?). Nejde ale přece jen o to, kde je počátek zla, které formuje dnešní Evropskou unii (Evropská komise), ale i o to, jakou cestou je zhoubná agenda uplatňována a podstatným z mezičlánků implementace nehumánní politiky je Evropský parlament.

[wp_ad_camp_2]

Jednou z agend, kterou může Evropský parlament ovlivnit je i šíření démonické technologie 5G. Film 5G Apokalypsa prezentovaný portálem Tadesco.cz jasně dokládá, jaké negativní dopady tato technologie může a bude mít, pokud budeme dále přihlížet jejímu zavádění stejně apaticky, jako vnímáme volby do Evropského parlamentu.

Nedávno jsem měl jednání na malé obci v jižních Čechách a ke svému překvapení jsem zjistil, že můj notebook je připojen přes 5G wifi síť. Nelenil jsem a svůj názor na tuto technologii jsem vyjevil zástupcům obce, kteří neměli nejmenší tušení, o co se jedná. Vím, že je těžké uvěřit na existenci absolutního zla, ale síť 5G je zbraní hromadného ničení.

[wp_ad_camp_2]

Dokáže někdo zodpovědět, jaký je přínos 5G pro lidstvo? Vskutku potřebujeme kvalitnější připojení k internetu, kvalitnější videostreem, skutečně se neobejdeme bez internetu věcí? Je našim přáním mít kolem sebe „smart“ technologie a přitom mít uvařený mozek a nebýt schopní formulovat myšlenku?

Je zajímavé, že lze v České republice vyvolat masivní protesty kvůli malichernosti, kterou je výměna v čele ministerstva spravedlnosti, ale podstatná a vysoce aktuální témata, která budou mít zničující dopad na naše děti, jakoby nikoho nezajímala. V celém světě se místní komunity, celá města a někteří odvážní političtí reprezentanti staví proti zavádění sítě 5G, ale u nás veškeré problémy vytěsní údajné personální pletichaření ministerského předsedy.

[wp_ad_camp_2]

Jako každá agenda EU je stejně tak zavádění 5G realizováno nenápadně skrze zástupné cíle a argumenty. Absolutní dohled nad užíváním internetu ve školách přece přispěje k potírání šikany a diskriminace, což je podstatnější než to, aby naše děti byly svobodné a zdravé. Vynikající je i to, že dohledu velkého bratra neunikne žádný zločinec, tedy žádný zločinec ze staré školy. Jen hlupák by přece byl proti zavádění něčeho, co je tak „smart“. Kdo by se chtěl ztrapnit a zvednout svůj protestní hlas?

My všichni bychom se měli zvednout a říci NE něčemu tak ohavnému a destruktivnímu. Podpora této technologie je jako podpora válečných zločinů, které se teprve připravují, válečných zločinů, jejichž oběťmi budou naše děti.

Jsem přesvědčen, že má smysl bojovat, jak dokládá například aktuální šarvátka o existenci YouTube stanice Secureteam. Nebuďme letargičtí a dopředu poražení. Rodiče mohou začít například na školách, kam chodí jejich děti.

Napsal Ing. Martin Rybář

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.