…..na celé planetě a hlavně v EU se konečně lidstvo probouzí a nenechá si dále vnucovat technologie, nesmyslné EU nařízení, paragrafy a věci pro člověka naprosto nepotřebné. Revoluce konečně začala….

00:05

Někdo má možná pocit, že volby do Evropského parlamentu jsou o tom, kdo v něm bude sedět. Někdo má možná pocit, že volby do Evropského parlamentu nejsou vůbec důležité a důležité jsou jen a pouze volby do národních parlamentů (Aeronet?). Nejde ale přece jen o to, kde je počátek zla, které formuje dnešní Evropskou unii (Evropská komise), ale i o to, jakou cestou je zhoubná agenda uplatňována a podstatným z mezičlánků implementace nehumánní politiky je Evropský parlament.

Jednou z agend, kterou může Evropský parlament ovlivnit je i šíření démonické technologie 5G. Film 5G Apokalypsa prezentovaný portálem Tadesco.cz jasně dokládá, jaké negativní dopady tato technologie může a bude mít, pokud budeme dále přihlížet jejímu zavádění stejně apaticky, jako vnímáme volby do Evropského parlamentu.

Nedávno jsem měl jednání na malé obci v jižních Čechách a ke svému překvapení jsem zjistil, že můj notebook je připojen přes 5G wifi síť. Nelenil jsem a svůj názor na tuto technologii jsem vyjevil zástupcům obce, kteří neměli nejmenší tušení, o co se jedná. Vím, že je těžké uvěřit na existenci absolutního zla, ale síť 5G je zbraní hromadného ničení.

Dokáže někdo zodpovědět, jaký je přínos 5G pro lidstvo? Vskutku potřebujeme kvalitnější připojení k internetu, kvalitnější videostreem, skutečně se neobejdeme bez internetu věcí? Je našim přáním mít kolem sebe „smart“ technologie a přitom mít uvařený mozek a nebýt schopní formulovat myšlenku?

Je zajímavé, že lze v České republice vyvolat masivní protesty kvůli malichernosti, kterou je výměna v čele ministerstva spravedlnosti, ale podstatná a vysoce aktuální témata, která budou mít zničující dopad na naše děti, jakoby nikoho nezajímala. V celém světě se místní komunity, celá města a někteří odvážní političtí reprezentanti staví proti zavádění sítě 5G, ale u nás veškeré problémy vytěsní údajné personální pletichaření ministerského předsedy.

Jako každá agenda EU je stejně tak zavádění 5G realizováno nenápadně skrze zástupné cíle a argumenty. Absolutní dohled nad užíváním internetu ve školách přece přispěje k potírání šikany a diskriminace, což je podstatnější než to, aby naše děti byly svobodné a zdravé. Vynikající je i to, že dohledu velkého bratra neunikne žádný zločinec, tedy žádný zločinec ze staré školy. Jen hlupák by přece byl proti zavádění něčeho, co je tak „smart“. Kdo by se chtěl ztrapnit a zvednout svůj protestní hlas?

My všichni bychom se měli zvednout a říci NE něčemu tak ohavnému a destruktivnímu. Podpora této technologie je jako podpora válečných zločinů, které se teprve připravují, válečných zločinů, jejichž oběťmi budou naše děti.

Jsem přesvědčen, že má smysl bojovat, jak dokládá například aktuální šarvátka o existenci YouTube stanice Secureteam. Nebuďme letargičtí a dopředu poražení. Rodiče mohou začít například na školách, kam chodí jejich děti.

Napsal Ing. Martin Rybář

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.