;

…..bylo by dobré začít něco dělat. Pravdu, která se tají známe. Pokud lidé nezačnou okamžitě jednat, tak jako v Jeseníku, možná jakákoliv pomoc přijde pozdě….

18:54

 

Bouřlivý průběh mělo jednání vedení města Jeseník, které je jedno z pěti pokusných měst pro novou kontroverzní síť 5G. Občané mají strach, že jde o smrtelnou hrozbu a množí se obavy, že záření šíří pandemii koronaviru.

Ptáci, útočí na věž 5G a mátožně padající z oblohy

Kromě Jeseníku byly pro testovací provoz vybrány Bílina, Karlovy Vary, Ústí nad Labem a Plzeň. Ke spuštění testovacího provozu má dojít řádech týdnů, ale může být odloženo na podzim. V této souvislosti připomeňme, že právě na podzim je očekávána druhá vlna pandemie koronaviru.

V Jeseníku se snažili nespokojení občané dosáhnout referenda, což se však nepodařilo, byť byly ve většině. Starostka Jeseníku prý zažádala zařazení tohoto lázeňského města mezi pokusné 5G oblasti bez vědomí radnice.

Bouřlivé jednání proti 5G na radnici v Jeseníku před několika dny

Ohniska nesouhlasu jsou i v dalších čtyřech městech, ve kterých má být na území České republiky testována síť 5G, která znamená revoluční změnu v technologiích. Souvisí s ní nejen obrovské záření, ale také technologický rozvoj. Síť 5G je 10 x silnější než 4G.

 

Ptáci, padající z oblohy, věže v plamenech

V Británii, Nizozemsku, Irsku a na Kypru přibývá útoků na věže, vysílající signál 5G a na pracovníky telekomunikačních společností, které je instalují. Například ve Velké Británii jde až o desítky útoku denně. Internet zaplavují snímky ptáků, padající z oblohy a vymírají včely.

“5 G je zlo!” Ukázka z přednášky Dr. Thomas Cowana. Celé video najdete ZDE

Média hlavního proudu se těmto jevům takřka nevěnují, místo toho masírují veřejnost počty “zemřelých na koronavirus”, přestože není zaznamenán ani nárůst počtu zemřelých – a tedy nejde o epidemii.

99,9 procent lidí navíc nezemřelo na kororanavirus, ale “s koronavirem” – a navíc v celkovém počtu 60 x méně než například na rakovinu.

Fakt: Záření 5G oslabuje imunitu

Podle mnoha zdrojů je testování souvislející s pandemií COVID-18 nastaveno tak, že neodhaluje virus, ale genetický materiál. Právě ten prý nemusí nijak souviset s žádnou nemocí, ale je obrannou reakcí buněk na vysoké záření, související s vysíláním 5G.

Hologram pomocí sítě 5G na festivalu v Karlových varech v polovině loňského roku. Není to trik. 5G znamená revoluci ještě vetší, než byla například televize.

Může a nemusí být náhoda, že jedno z prvních světových měst, kde byla masivně zavedena síť 5G, byl čínské město Wuhan. Právě toto město je považováno za světové ohnisko koronaviru.

 

Chybí důkazy pro i proti

Pravdou je, že neexistují žádné vědecké důkazy podporující tvrzení, že záření 5G souvisí s pandemií koronaviru – byť je časová shoda zarážející. 5G je záření síly, jaká tu ještě nikdy nebyla, a za prokázaný lze považovat fakt, že oslabuje imunitu.

Stejně jako však nejsou důkazy pro souvislost 5G a pandemie koronaviru nejsou ani důkazy o opaku. V každém případě provozovatelé sociálních sítí jako youtube, facebook zuřivě mažou příspěvky, jejichž vyznění upozorňuje na možné negativní dopady 5G na zdraví lidí.

Autoři, upozorňující na rizika 5G jsou označováni za konspirátory – často i tehdy, pokud pouze kladou otázky a nabízejí hypotézy.

ZDROJ

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.