…..nejčtenější rakouský deník KRONE ZEITUNG, něco jako Bild v Německu, který se také odvolává na stejnou správu britského Daily Mail. Jsou to hodně čtené deníky pro nejširší okruh běžných čtenářů, který jednoduchým vyjadřováním pochopí i úplně obyčejní lidé…..

18:27 AKTUALIZACE 08:54

Situace se vyostřuje. Putin odvolává všechny rodinné příslušníky ruských diplomatů a zahraničních pracovníků ruských firem které jsou blízké ruskému státu z celého světa.

[wp_ad_camp_1]

Za jakých okolností se takový krok dělá, musí být každému jasné. Děje se tak před válečným střetnutím. Není zde odvěci nenapsat, že jsem také dostal varování ze Švýcarska od mých „kolegů“. Před horkou dobou je to poslední nejvyšší stupeň.

Na základě odvolání návštěvy Putina ve Francii, přichází pro veškeré ruské občany žijící a studující v zahraničí neprodlený okamžitý návrat do vlasti.  Vztahy USA a Ruska se ještě více vyostřily. Vzniká globální ohrožení a není vyloučen horký konflikt mezi těmito dvěma zeměmi. V ruských médiích je také řeč o připravě na „globální ohrožení“ – kulantně řečeno- jinými slovy ARMAGEDON.

Také žáci na vysokých školách a z jiných vzdělávacích míst mají okamžitě odejet do vlasti. V případě neuposlechnutí varuje Kreml na sankce pro rodiče dětí, které by neuposlechli!!!!!

Podle ruského politologa Stanislawa Belkowského, který píše pro „Daily Star“je to příprava na velkou válku. Tímto má být zamezeno napadání ruských příslušníků v zahraničí, při eskalaci konfliktu.

ruce z obou velmocí

Zdroj: http://www.krone.at/welt/putin-holt-die-familien-aller-diplomaten-heim-angst-vor-krieg-story-533992

tm neustále varuji lidi, měli by si vybrat všechny peníze z bank a hlavně by si měli nakoupit potraviny a pití…..

Nepůjde asi elektrika, plyn a voda.

Zde máte další varování, prosím přeložte si s překladačem.

http://pit-hinterdenkulissen.blogspot.cz/

Varování v anglickém tisku:

British tabloids go into WWIII frenzy over reported pull-out of Russian officials’ relatives

snimek-obrputin a svět

https://www.rt.com/news/362511-russian-officials-tabloids-war/

[wp_ad_camp_2]

[wp_ad_camp_3]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.