Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

Situace v Evropě začíná eskalovat

…..CNN: ISIS na prahu Evropy jsou data od televizní stanice CNN. Pokud skutečně nezačnou bezpečnostní složky VŠECH států OKAMŽITĚ něco dělat a neuzavřou hranice, budeme mít teror po celé Evropě. Pak už bude pozdě. Je to nastartování WWIII, na kterou se tak ze zámoří při jejich krachu těší. A hloupí sluníčkáři a jim podobní tleskají a těší se ve vítacích výborech na ně. Asi budou prvními, kteří přijdou právě jim do „rány“. Však anglická královna dala jasně najevo, ničím se už netají, že opouští ANGLII. „Zde už nikomu pšenka nepokvete“….

12:54

CNN: ISIS na prahu Evropy

CNN: ISIS na prahu Evropy

 Teroristé se infiltrovali mezi migranty a s pomocí pašeráků míří na lodích do Evropy.

[wp_ad_camp_1]

Americká zpravodajská stanice CNN zveřejnila reportáž o pronikání džihádistů mezi uprchlíky z Libye. V dokumentu uvádí svědectví jednoho z pašeráků vystupujícího pod jménem Abú Walid, podle kterého se na něj obrátil islámský radikál, který mu nabídl 40.000 dolarů za to, když mu sežene 25 místnou loď, která ho přepraví s dalšími bojovníky IS do Evropy. Walid ho odmítl, ale pašeráků, kteří se nechají zlákat vidinou bohatství, se najde v Libyi víc.

Walid také slyšel o nedávném případu 40 tuniských členů IS, kteří uprchli ze Sirte, bašty IS v Libyi a snažili se dostat na loď do Evropy. Jejich první pokus prý překazilo počasí, ale Walid neví, jestli se jim to nepovedlo o pár dní později.

Podle Walida je podobných nabídek v posledních dvou měsících stále víc. IS se snaží pomocí pašeráků dostat do Evropy zvlášť v současné době, kdy v Libyi vznikla vláda národní jednoty. Jeho výpověď potvrdili pro CNN i dva libyjští policisté, kteří odhalili radikály IS, snažící se dostat přes moře.

Podle libyjského vojenského zpravodaje Ismaila Shukriho z Misuráty na pobřeží Středozemního moře, se radikálové vydávají za migranty, kteří míří do Evropy jako ostatní, neozbrojení a se svými nejbližšími. „Mají na sobě americké oblečení a s sebou dokumenty v angličtině, aby nevzbudili podezření,“ uvedl.

Nejmenovaný západní diplomat řekl pro CNN: „Využití sítí převaděčů k pronikání islámských radikálů ze severní Afriky do Evropy byla pouze otázka času. … Evropa a USA musí jednat rychle a společně.“

Evropské úřady tvrdí, že se snaží zpřísnit bezpečnostní opatření. V hotspotech, kde migranti vstupují do Evropy, působí víc pracovníků Europolu. „Pokud se tato podezření potvrdí, tak to bude velmi alarmující. Tady se už nejedná o jednoho nebo dva radikály, vypadá to velmi organizovaně,“ uvedl zástupce Europolu pro CNN. Ta už jenom konstatuje „Perspektiva takového přílivu radikálů je pro Evropu noční můrou.“

https://www.youtube.com/watch?v=pxriSioB42c

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_2]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
9 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře