…..a Němci to moc dobře vědí. Nesmyslnými řečmi a různými tahy, které dělá poslední dobou MADAMME MERKELOVÁ, nemůže před volbami nic zachránit. Je to prostě pro ni konečná. Zavedla zem kde vládne a nejen ji, tak jak bylo mnoho let dopředu připraveno, na pokraj katastrofy a nikdo neví jak celou situaci vyřešit. Každodení znásilňování dětí a žen v Německu nebere konce a obyvatelsvo zuří. Podle celoplošného průzkumu, který se uskutečnil, MADAMME MERKELOVOU nenávidí přes 80% Němců a nemají pro ni slušného slova….

08:54

[wp_ad_camp_1]

Independent: Němci potrestají Merkelovou za migranty

Independent: Němci potrestají Merkelovou za migranty

The Independent předpovídá německá kancléřka Angela Merkelová a její Křesťanské a demokratické unie utrpí porážku ve volbách. Podle novinářů se jí voliči pomstí za záplavu přistěhovalců do Německa.

Sama kancléřka je přesvědčena, že je není třeba zakázat vstup uprchlíků, ale nutné je se vypořádat s problémy v Sýrii, pak tok cizinců prudce klesne. Její myšlenka vyjádřena na předvolební schůzi CDU v Bad Kreuznachu, ale nadšení u nikoho nevyvolala: dokonce i její příznivci si myslí, že kancléřka „příliš hodně přemýšlí o světě, a příliš málo o Německu“.

Kromě toho 80 procent Němců věří, že vláda nemá kontrolu nad situací. Nehledě na to a na výzvy znovu zapřemýšlet, Angela Merkelová zdůraznila, že se taktika nezmění. To jde na ruku euroskeptikům xenofobního uskupení Alternativa pro Německo (ADF), a kancléřka prý ztrácí asi tři tisíce členů CDU měsíčně, včetně funkcionářů. Ti jsou zejména v městech, kde se potýkají s migranty, zaplaveni protestními dopisy obyvatel.

Merkelová: Můj způsob řešení migrační krize je správný!

„Merkelová zašla příliš daleko s uprchlíky, ukousla si víc, než můžeme sežvýkat a upřímně se bojím se o budoucnost Německa,“ řekl Bernd Kassmann, bývalý majitel obchodu. „Nebudu hlasovat pro ni už hlasovat. Možná budu dokonce hlasovat pro AFD. Aspoň mají jasnou představu o problému uprchlíků.“ ADF může podle odhadů získat až 11 procent hlasů a na východě Německa dokonce až 20 procent.

(kou, prvnizpravy.cz, independent.co.uk, foto: arch.)
[wp_ad_camp_2]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.