Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Setkání dvojníků v OSN
  Setkání dvojníků v OSN

  Setkání dvojníků v OSN

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

Související zprávy

Situace v Německu se vymkla kontrole.

…..a Němci to moc dobře vědí. Nesmyslnými řečmi a různými tahy, které dělá poslední dobou MADAMME MERKELOVÁ, nemůže před volbami nic zachránit. Je to prostě pro ni konečná. Zavedla zem kde vládne a nejen ji, tak jak bylo mnoho let dopředu připraveno, na pokraj katastrofy a nikdo neví jak celou situaci vyřešit. Každodení znásilňování dětí a žen v Německu nebere konce a obyvatelsvo zuří. Podle celoplošného průzkumu, který se uskutečnil, MADAMME MERKELOVOU nenávidí přes 80% Němců a nemají pro ni slušného slova….

08:54

[wp_ad_camp_1]

Independent: Němci potrestají Merkelovou za migranty

Independent: Němci potrestají Merkelovou za migranty

The Independent předpovídá německá kancléřka Angela Merkelová a její Křesťanské a demokratické unie utrpí porážku ve volbách. Podle novinářů se jí voliči pomstí za záplavu přistěhovalců do Německa.

Sama kancléřka je přesvědčena, že je není třeba zakázat vstup uprchlíků, ale nutné je se vypořádat s problémy v Sýrii, pak tok cizinců prudce klesne. Její myšlenka vyjádřena na předvolební schůzi CDU v Bad Kreuznachu, ale nadšení u nikoho nevyvolala: dokonce i její příznivci si myslí, že kancléřka „příliš hodně přemýšlí o světě, a příliš málo o Německu“.

Kromě toho 80 procent Němců věří, že vláda nemá kontrolu nad situací. Nehledě na to a na výzvy znovu zapřemýšlet, Angela Merkelová zdůraznila, že se taktika nezmění. To jde na ruku euroskeptikům xenofobního uskupení Alternativa pro Německo (ADF), a kancléřka prý ztrácí asi tři tisíce členů CDU měsíčně, včetně funkcionářů. Ti jsou zejména v městech, kde se potýkají s migranty, zaplaveni protestními dopisy obyvatel.

Merkelová: Můj způsob řešení migrační krize je správný!

„Merkelová zašla příliš daleko s uprchlíky, ukousla si víc, než můžeme sežvýkat a upřímně se bojím se o budoucnost Německa,“ řekl Bernd Kassmann, bývalý majitel obchodu. „Nebudu hlasovat pro ni už hlasovat. Možná budu dokonce hlasovat pro AFD. Aspoň mají jasnou představu o problému uprchlíků.“ ADF může podle odhadů získat až 11 procent hlasů a na východě Německa dokonce až 20 procent.

(kou, prvnizpravy.cz, independent.co.uk, foto: arch.)
[wp_ad_camp_2]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
4 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře