VIDEO: Skandál v SPD pouhé 2 dny před volbami, kandidát do EU Robert Vašíček se na uniklém videu modlí v mešitě na Gibraltaru, předčítá z koránu a omlouvá Islámský stát a Taliban, všechno to jsou prý lži a pomluvy, které jsou o nich šířeny! Redakce Aeronetu měla pravdu, když před Robertem Vašíčkem varovala jako kádrem George Sorose! Jak zareaguje vedení SPD v této kritické situaci, když jejich “vlastenecký” kandidát do Evropského parlamentu omlouvá Islámský stát a Taliban?

VIDEO ZDE

[wp_ad_camp_2]

 

Hnutí SPD Tomia Okamury má vážný problém, který je potřeba urychleně řešit a vyvodit z něho důsledky. Redakce Aeronetu dostala do naší redakční pošty během noci výbušné video, které podle našich informací pochází z uzavřeného soukromého FB profilu kandidáta SPD do EU parlamentu Roberta Vašíčka, který kandiduje na kandidátce jako č. 7 a v současné době zastává pozici místopředsedy pražské organizace SPD. Video zachycuje Roberta Vašíčka na dvou různých místech, video se skládá ze dvou video záznamů a oba dva jsou naprosto šokující. A to nejen vzhledem k tomu, co je na videu vidět, ale i to, co Robert Vašíček na videu říká. Po zhlédnutí videa jsme zůstali v redakci jako opaření, protože toto video je důkazem té nejbrutálnější infiltrace SPD, před kterou redakce Aeronetu už několik týdnů varuje.

Restaurace s kebabem

První část videa se odehrává s největší pravděpodobností ve španělském městě Vélez-Málaga v kebab restauraci Turka Kebab House, který má vlastní prezentaci na Foursquare [1]. Robert Vašíček si nejprve chválí dobrý a chutný kebab, což by nebylo nic zajímavého, jenže hned poté začíná kandidát SPD do Evropského parlamentu, který se definuje jako vlastenec, vést velice podivné řeči. Nejprve se přiznává, že má rád muslimy, že jsou to čestní lidé. Pravému vlastenci v té chvíli lehce zatrne, ale to není všechno, Robert Vašíček pokračuje.  To všechno, co se odehrává okolo Islámského státu a Talibanu, myšleno asi v médiích a zpravodajství, je prý vymyšlené, je to prý totální lež a vůbec to neodpovídá realitě!

 

[wp_ad_camp_2]

 

Kandidát SPD do EU parlamentu omlouvá nad kebabem Islámský stát a Taliban

Přiznám se, že tento úsek videa jsem si musel přehrát několikrát po sobě, abych se přesvědčil, že slyším dobře. Kandidát SPD do EU parlamentu totiž právě omlouvá Islámský stát a Taliban způsobem, jako kdyby byl dobrý znalec a osobně znal Islámský stát a Taliban zevnitř. Robert Vašíček svoji úvahu ukončuje názorem, že někdo s námi hraje špinavou hru ohledně mediálního narativu o Islámském státu a Talibanu. Video by klidně v tomto úseku mohlo skončit, abychom si o Robertu Vašíčkovi, bývalém politikovi ČSSD a později TOP 09, udělali jasnou představu, že své vlastenectví pouze předstírá jako pokrytec a ve skutečnosti nejen obdivuje Islám, ale dokonce omlouvá islamistické teroristické organizace ISIL a Taliban, Jenže, video pokračuje, bohužel.

Restaurace s kebabem

Ve druhé polovině videa se Robert Vašíček nachází v mešitě King Fahd bin Abdulaziz al-Saud Mosque [2] v evropské části Gibraltaru pod britskou samosprávou. Saláfistickou mešitu financoval a nechal v letech 1995 až 1997 postavit bývalý saúdskoarabský král Fahd na základě dohody s britskou vládou pod vedením Johna Majora, která udělila souhlas k výstavbě mešity na britském Gibraltaru. Mešita je známa i pod wahábistickým označením Ibrahim-al-Ibrahim, v překladu “Mešita Abraháma z rodu Abrahámů”. Robert Vašíček přímo ve videu mluví o tom, že mešitu nechal postavit saúdský král, takže je naprosto nepochybné, že se jedná o tuto konkrétní mešitu na Gibraltaru.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Robert Vašíček s koránem v ruce na kolenou v saúdskoarabské saláfistické mešitě na Gibraltaru

Jenže, Robert Vašíček jede bomby a vzápětí dodává, že motivy na zdech připomínají katolický kostel. Muslimové sice uznávají některé starozákonní proroky, mez nimi právě Abraháma, ale neuctívají je, pouze uznávají jako ty, kteří měli kontakty s Bohem. A to není všechno, protože vzápětí Robert Vašíček uvádí, že kořeny islámu, křesťanství a judaismu jsou totožné. A můžeme islám prý ztotožnit se staroegyptským náboženstvím, což bylo ovšem polyteistické náboženství s mnoha Bohy a božstvy, což je v rozporu s monoteistickými náboženstvími typu islámu, křesťanství nebo judaismu. Za tuto blasfemii by mu Islámský stát asi srazil hlavu.

Robert Vašíček, kandidát SPD do EU parlamentu

Toto přesvědčení o společných kořenech prohlašuje hnutí New Age, což je nové globalistické náboženství, které tvrdí, že všechna náboženství mají kolektivní základ, takže i v globalizovaném světě je potřeba najít tzv. kolektivní náboženství, které by sloučilo všechny barvy náboženské duhy dohromady. Není mi jasné, jestli k této myšlence New Age se pan Vašíček dopracoval sám, anebo je to součást jeho studií, které absolvoval v Open Society Fund Praha, článek o tom je zde. Katolická církev vznikla jako mocenský teokratický nástroj řízení a nemá s náboženstvím nic společného. Stejným nástrojem řízení byla Osmanská říše v případě muslimů. Jedinou výjimkou jsou židé, kteří svoji říši dosud neuskutečnili a stále na projektu pracují, ovšem ten má překonat všechny říše, které kdy existovaly. Plán na světovou vládu nad celým světem je projekt daleko převyšující všechny říše, které svět poznal.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jdeme si číst z koránu, přátelé!

Závěr videa opravdu nepotřebuje komentáře. Vlastenec a kandidát SPD do EU Robert Vašíček klečí v mešitě u modlitebního stolečku, na něm leží korán a Robert Vašíček divákům oznamuje, že si jdeme číst. Na závěr videa se Robert Vašíček loučí se slovy “Inšallah Allahu Akbar”, i když si krátce předtím spletl korán s biblí, ale to je u vyznavačů New Age celkem normální, protože kniha je pouze prostředek k jednomu stejnému cíli, ke schopnosti komunikace s Bohem. Opravdu nevíme, kde Robert Vašíček přišel k těmto pohledům a názorům na světová náboženství, nicméně všechno, co ve velmi krátkém videu říká a popisuje, odpovídá náboženství New Age, což je globalistické náboženství nového věku, jehož cílem je sloučení všech náboženství dohromady, s výjimkou židů, kteří z tohoto procesu budou vynecháni, protože se mají stát řídící elitou nad zdegenerovanými a smíšenými etniky celého smíšeného světa.

Robert Vašíček listuje v koránu

Video je skandální v tom, že odhaluje procesy, o kterých se v SPD dosud jenom spekulovalo. Informace Aeronetu o infiltraci SPD globalisty mohly být někým brány jako neprůkazné, ale toto video vydá za tisíc slov a nejenom, co na videu vidíme, nám otevře oči. Výroky Roberta Vašíčka o Islámském státu a Talibanu jsou však velmi znepokojující i z bezpečnostního hlediska pro Českou republiku. Došlo snad ke konverzi Roberta Vašíčka k Islámu? Pronesl snad 3x za sebou Šahádu a konvertoval k islámu? Všimněte si, že mešita je úplně prázdná a Robert Vašíček nejen klečí před otevřeným koránem ale dokonce říká, že si budeme číst. Může jít samozřejmě jen o frajeřinu, i když velmi blbou, ale pokud Robert Vašíček vede divné řeči o ISILu a Talibanu, měli bychom teoreticky počítat i s tím, že umí i arabsky, a že mohl konvertovat k islámu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Všechno to jsou lži, co se říká o Islámském státu a Talibanu, tvrdí místopředseda pražské SPD

Z bezpečnostního hlediska je to velmi problematické, protože přijet na Gibraltar a jít do saláfistické mešity si sednout ke koránu a číst z něj, je opravdu daleko a daleko za hranicí běžné turistické zvědavosti. Minimálně turista nebude v restauraci nad kebabem omlouvat Islámský stát a Taliban slovy o tom, že všechno to, co se o nich v médiích říká, je prý lež. Ano, Islámský stát a Taliban financují USA skrze CIA a černé operace s cílem rozvracení Blízkého východu a Afghánistánu, ale to není to, co měl Robert Vašíček na mysli.

On měl na mysli to, že islamisté jsou slušní lidé a to, co se říká o Islámském státu, jak uřezává hlavy, to prý jsou všechno lži. Hnutí SPD si tak na kandidátku dosadilo obdivovatele islámu, který omlouvá ISIL a Taliban. SPD snese fšecko? A jak se na to dívají voliči SPD, že pan Vašíček je dokonce místopředsedou pražské SPD? Jaké světlo to potom vrhá na SPD a její poctivost k voličům? Vždyť je to pokrytectví a provokace vlastencům a všem odpůrcům migrace a islámu!

Korán před Robertem Vašíčkem

Ano, můžete začít křičet, že je to kampaň, je to kampaň! Jenže, tuto kampaň si platí samotná SPD, na kterou se provalují informace, že v privátních diskusích vedení pražské SPD pomlouvá lídra kandidátky do EU a předseda pražské organizace Vítězslav Novák se bije do prsou v diskusi, že on bude volit Roberta Vašíčka a nikoliv Ivana Davida [2]. A teď o den později najednou vidíte, kdo je Robert Vašíček a jaký je to kádr globalistů. Nestydí se, jde do té mešity, klekne si tam, i ten korán si přečte, pár vlídných slova o Islámském státu a Talibanu prohodí, dobrý kebab pochválí, no to je přece ideální kandidát pro vlasteneckou stranu, která rozesílá po České republice celkem 3 miliony výtisků volebních novin “Na vlastní oči”, kde Tomio Okamura varuje před nelegální migrací, ne?

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dejte SPD ještě poslední šanci, kroužkujte pana generála

Však nelegální migrace je špatná, ano a ta legální? Ta muslimská, vízová, pobytová? Ta co? Ta je jaká? Špatná? Dobrá? Teď už víme, že místopředseda pražské SPD je obdivovatel islámu a jako kandidát do EU má předpoklady. Otázkou je, jestli voliči SPD budou toto tolerovat i nadále. Pracanty a vlastence SPD rozpouští v regionech a vyhazuje je, aby na kandidátky potom mohla dosadit bývalé členy ČSSD a TOP 09, kteří se nechali okouzlit islámem. Tak určitě, SPD snese fšecko.

Redakce Aeronetu chce závěrem tohoto článku nabídnout voličům SPD jeden z posledních pokusů, jak zachránit zbytek toho, co z SPD zůstalo. Běžte v sobotu (ne v pátek, kvůli falšování volebních uren v noci) k volbám a kroužkujte na kandidátce SPD pana generála Hynka Blaška, kterého jsme identifikovali jako vlastenecky nejbližšího kádra myšlence vystoupení z EU a z NATO, i když současné vedení SPD ani jednomu není nakloněno v této době. Pokud se pan generál do EU parlamentu dostane, bude moci alespoň propagovat a prosazovat koncepty a myšlenky na vystoupení z NATO, pokud tedy v budoucnu nezradí a nezmění své pohledy, které v poslední době k NATO prezentoval.

GenMjr. Hynek Blaško

Je to maximum toho, co můžete udělat sami pro sebe a máte stále pocit, že chcete SPD volit, i když vás to bolí. Ptáte se nás do redakce, zda volit SPD nebo někoho jiného. Naše redakce není politickým orgánem žádné strany a nebudeme nikomu doporučovat žádnou konkrétní partaj, ale pokud volíte jmenovitě SPD a chcete zachránit to málo, co se v této infiltrované straně zachránit dá, radu vám dát můžeme, volte prosím pana generála. Doufáme, že si udrží svoji integritu a bude propagovat a medializovat v EU myšlenku na vystoupení národních států z NATO a normalizaci obchodních a diplomatických vztahů EU s Ruskou federací.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.