Přírodní duchové a jemnohmotné bytosti tu s námi jsou, občas se zhmotní v naší dimenzi a občas se dokonce nechají „nachytat“ na kameru. V dnešním článku vám ukážu několik zajímavých případů, kdy byla na kameru zachycena malá záhadná postavička. Jak je to vlastně možné? Víly, skřítkové a jiné přírodní bytosti přece přebývají v jiné dimenzi a nemají fyzickou formu, tak jak by mohlo být možné je natočit na kameru?

Funguje to podobně, jako s duchy. Duch nemá pevnou formu, ale může – v případě že se tak rozhodne a v případě že na to má dost energie – krátkodobě svou formu ,,zhustit“ (zkomprimovat) a tím se stane zachytitelným pro kamery. V částečně zhuštěné formě má také možnost interagovat s předměty. V této formě žádná nehmotná bytost nevydrží dlouho, proto mají nahrávky jakýchkoli duchů jen pár vteřin a poté zjevení zmizí.

V případě některých druhů víl a skřítků se dokonce ukázalo, že mají schopnost procházet z jejich dimenze do naší, skrze různé portály. To znamená, že pokud se tak některá přírodní bytost rozhodne, může vám dovolit, abyste ji uviděli, nebo dokonce pořídili filmový záznam.

1. Případ: Gnóm v zahradě

Položili jste si někdy otázku, jak vlastně vypadají skřítci a jestli ty sošky zahradních trpaslíků (někdo jim také říká „gnómové“) odpovídají realitě? V tom případě vás následující video nadchne. Zahradní skřítkové se špičatými čepičkami nejsou čistá lidská fantazie, jejich obraz odpovídá realitě. Patrně se kdysi v minulosti někteří jasnovidní lidé podělili o své zážitky z přírody, tyto zkušenosti se přenesly do umění, pohádek a později filmů. Tito skřítkové jsou různí, čepičky mají někdy červené, modré, zelené, nebo hnědé. Podle toho, o jaký typ skřítka se jedná. Skřítek, který kontroluje záhonek na videu, má bílou.

 

Pokračování článku: Skřítkové, gnómové a víly: Případy, kdy byli zachyceni na kameru!

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.