Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Mark Milley odvezen do GITMO
  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

 • JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny
  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

 • Okno do nového světa – osudové křižovatky
  Okno do nového světa – osudové křižovatky

  Okno do nového světa – osudové křižovatky

 • Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu
  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

Související zprávy

Skutečně jsou rodiné konstelace bezpečné? Díl 2/2

…..když jsem byl malý chlapec, často jsem viděl v pokoji, kde jsem spal nebo kde jsem si hrál bytosti, které ostatní lidé neviděli. Komentoval jsem dění v pokoji tatínkovi a ten mně vždy podpořil. Neustále se ptal, jak vypadají co říkají a jestli jsou hodné nebo jestli z nich mám strach. Sdělil mně, že dospělí lidé většinou bytosti nebo duchy, které vidím já, nevidí a ani necítí. Cítil jsem je, když stály za mými zády a pozorovaly mě. Někdy jsem s nimi i rozmlouval.  Viděl jsem také vznášející se duchy, na které prskala kočka a dívala se ke stropu. Podobné to bylo třeba také u psů, kteří neměli důvod štěkat. Jsem rád, že mě kdysi rodiče včetně mé babičky podporovali a neříkali mi, že jsem blázen….

15:54

První díl najdete zde.[wp_ad_camp_1]

Bral jsem to jako přirozenou věc, kterou jsem si uchoval do dnešní doby. Samozřejmě díky rodičům! Znám z dětství určitý spínací mechanismus, kterým si aktivuji vidění do jiné dimenze, která je kolem nás. Žijeme v multidimenzionálním světě. Ne vždy se mi to však podaří okamžitě a na povel.

(Zde bych rád apeloval na rodiče, kteří budou číst tento článek, aby také podpořili vidění svých dětí a neříkali jim že tam nic není, popřípadě že jsou blázni!) Rodiče by se mnohé měli učit od dětí.

Kolikrát vidím obrazy, které běží jako v televizi a je to nějaký budoucí děj, na který popřípadě upozorním lidi, kterých se to týká. Varuji je. Zjistil jsem za dobu své pouti po planetě Zemi, že někteří lidé mají také podobné vlastnosti jako já. Například jedna paní (vědma) ve Starém Hrozenkově má podobné vlastnosti (a několik jiných v zahraničí).  Z karet nečte, vidí obrazy tohoto člověka jako na obrazovce televize a u toho vykládá budoucnost člověka, v případě že  jí dotyčný navštíví.

Když jsme si ujasnili základ, půjdeme k podstatě věci. Jednou jsem byl pozván na rodinné konstelace. Bylo to za určitých podmínek, mohl jsem jenom sedět a pozorovat. Nesměl jsem nic komentovat. Posadil jsem se k oknům ve středu stěny. Celý prostor s „herci“ jsem dokonale viděl.

Člověk, který byl řídícím členem konstelací, na problém určité osoby postavil do středu místnosti nějaké zúčastněné lidičky. Jedna měla představovat otce, matku, manžela či manželku, bratra či sestru a i zemřelé osoby, které odešly do jiné dimenze. Potom dával pokyny, co každá má dělat. Jak to vypadá na konstelacích při sestavování jsem uvedl v prvním díle. Potud je vše dobré.

Určitou dobu se nic nedělo. Až po vyvolávání mrtvých členů rodiny babičky a dědečka či bratra nebo sestry,  začaly v místnosti z koutů, ze země nebo ze stropu či ze stěn vstupovat do místnosti různé bytosti. Nazvěme je pod jedním názvem energetičtí úpíři.  Některé byly dost nepříjemné a temné. Různě se „lepily“ na „herce“ na parketu a neustále se přesouvaly. Tito lidští úpíři kteří terapeutovaným osobám způsobují problémy odešli  a dostali novou živou bytost-destinaci.    Dostali se ale na jiné „herce“, (kteří po postupném projevování emocí a všeho možného včetně breku a mnoha jiných nepochopitelných projevů), na kterých zůstali pak jako batoh na zádech sedět. Opustili terapeutovanou osobu a odešli do jiné rodiny.

Osobě terapeutované se většinou uleví a problémy, které si sama měla vyřešit, přecházejí  na jiné lidi. Pamatujte si prosím: všechny problémy si můžete a hlavně MUSÍTE vyřešit sami, rozhodně to někdo jiný bez újmy na druhých nemůže dokázat.

Energetičtí úpíři a „duchové“ bytostí odešlých do jiných dimenzí vypadají odlišně. Jejich potřebou je vysávat osoby druhé a potřebují jejich energii. O ty se právě  jedná. Mohou jim také našeptávat (začínají slyšet hlasy) různé vzkazy.

Při objímání osob na hereckém parketu bylo vidět jak mnohé osoby energii ztrácejí, je jim kradena a přechází jinam. Na energetické úpíry. Také se zúčastnění herci, aniž by to věděli, vzájemně ovlivňují a kradou si energie. Kradou si tu nejcennější lidskou energii, které je na planetě Zemi jen určité množství a byla kdysi spravedlivě rozdělena. No co se dnes nekrade, že ano.

Je nutné podotknout, že lidští úpíři vypadají jinak, než bytosti zemřelých.

Problémy se nevyřešily, přesunuly se jenom jinam a zůstavají mezi námi.

Lidé, kteří se zúčastnili tehdejší konstelace odcházeli domů s „batohy“ na zádech které se na ně přilepily. Nemusejí udělat vždy problémy dotyčným, kteří se konstelací zúčastnili ale jejich rodinným členům a přátelům, kteří je mají rádi. Tímto úpíři využívají stažení více energií na sebe.

Popsal jsem vám stručně nejdůležitější dění na konstelacích. Nikoho nestraším, na nikoho nedělám bu bu. Popřemýšlejte sami a udělejte si sami Váš vlastní názor. Nemohu za to co vidím. Mám zájem pomoci druhým lidem bez ohledu na to co si ostatní myslí.

Mnozí se budou nyní ptát, jak se tedy ochránit před problémy, které mají a jakým způsobem je možné potíže, které získali na konstelacích zablokovat. Protože Vás dané téma bude zajímat asi více než konstelace, rozhodl jsem se vám připravit článek o obraně a blokaci těchto temných bytostí a upírů…..

Článek jsem napsal tak, jak jsem ho viděl a co jsem zažil. Nic jsem nepřikrášloval a ani jsem nic nepřidával.

tm: Na závěr bych rád uvedl něco z prvopodstaty, co ostatní nemohou vědět:

No a ještě lituji, že se jeden přízpěvek,  dostal do koše, protože jsou automaticky blokovány některé výrazy podle spínacích slov. Většinou je ani nečteme a rovnou hromadně mažeme. Nemá cenu číst nesmysly, urážky a mnoho jiného marastu. Autor přízpěvku se hned naštval a poslal mi okamžitě mejlíka. Jednalo se o následující komentář:

byl odeslán od

jmm
osud.cz
[email protected]

Jestli mluvíš —– o mně, tak jsem Tě nepřemlouval, naopak, Ty jsi přemlouval mne, zda se můžeš jít podívat.  Jinak musím říct, že se účastním RK zhruba nějakých 13 let. Nejdříve jako organizátor, později jako klient, a nakonec jako průvodce, asi 3 roky. Jedná se o jednu z nejúčinnějších metod, jak vstoupit do podvědomí a vyřešit letité rodové záležitosti. To je zkušenost nejen má, nejen klientů, ale dalších několik set lidí, které znám a kteří se těchto seminářů (u jiných lektorů) zúčastní. Samozřejmě, můžeme dělat i bu – bu -bu, a postrašit ty, kteří nevědí, o co jde, a nemají vlastní zkušenost.
jmm

tm odpovídá:

První modrou větu bych rád okomentoval následovně:  Jirko, bylo by dobré kdyby ses chytl za nos a přiznal se. Před dvěma svědky, mimo mne, jsi mě několikráte přemlouval u oběda, byl jsi k nám pozván, měli tatarák s vynikajícím vínem a jednou kachnu, že konstelace nejsou tak špatné jak vykládám, a ať se na ně jdu podívat. Přemlouval jsi ty mě. Ne já tebe jiříku. Nikdy jsem tam nechtěl jít, protože vím, o co se jedná. Jednou jsem tedy svolil, chtěl jsi vědět, co se tam bude odehrávat a zakázal jsi mi cokoliv komentovat. Řekli jsme si to pak mezi čtyřma očima, a já tě opět varoval. Slib jsem neporušil a nikomu jsem nic neřekl. Byla a je to TVOJE CESTA. Nikoliv moje. A neotáčej věci proti druhým lidem.

Poslední modrou větu bych rád okomentoval následujícími slovy:  Na nikoho nedělám bu bu bu, nikoho nestraším ale komentuji dění, které  jsem tam viděl a co se tam odehrává. Je mi líto jiříku, chybu jsi udělal a děláš neustále ty, ne já. Na čem jsme se kdysi domluvili, u mě neustále platí, vidím že u tebe je to ale jinak. Kdybys nepsal nesmyslný komentář a mejl, nic se nedělo…..

A střed komentu bych nazval přáním. Anketa o RK hovoří zcela jasně a přesně.

Problém vznikl právě následujícím nepublikovaným komentářem, kdy se dotyčný úplně odkopal a vzal ho jednoznačně osobně.

Bývalý anosák napsal do diskuze:

těším se na článek o konstelacích

před lety jsem pár konstelací absolvoval, s rozpačitými dojmi, pak jsme si dal pauzu

někdy jsem cítil v sobě plno lásky, ale někdy naopak i plno nenávisti, díky mé ochraně jsme přešel do pozorovacího modu

plno lidí hlavně hledajících je svedeno z jejich cesty

nyní po letech pauzy jsem byl se podívat na konstalace u J.M.M a myslím, že to byly poslední konstalace je mi líto těch lidí, a jejich životní energie.

Prosím dotyčného aby se po přečtení laskavě ozval na mejlíka. Moc předem děkuji.

A zde dodávám reakci alušky org:

Dneska mě překvapil tento stručný e-mail od majitele stránek osud.cz
První mi došla zpráva ,,Konec platnosti vašeho účtu“ a pak druhá zpráva:
Ahoj Alu,
mám pocit, že už se TM definitivně zbláznil.. kvůli dalším útokům jsem dnes smazal jeho uživatelský účet, a protože chodí na OSUD přes Tvůj (nevím, zda to víš), i Tvůj.
Je mi to líto, ale je to zřejmě to poslední, co udělám, abych se od něj střihl. Nějak jsem se v něm asi mýlil, nevím…
Měj se hezky, ať se Ti daří, třeba se ještě potkáme.
Pa, j
Ahoj,
Nevím o čem je řeč. TM heslo k mému účtu na osudu nikdy neměl, takže přes něj na osud nemohl chodit. Vlastně ani nevím jak tě to napadlo. Ale když to vidíš takhle, ok, vnucovat se s účtem nebudu,je to tvůj osud, ne můj.
….. Vlastně jsem si uvědomila, že když jsi mi teď zrušil účet, tak by bylo na místě ti alespoň zpětně poděkovat, že jsi mi ho nechával tolik let otevřený zadarmo. Takže ti děkuji za ty roky členství předtím, i za jinou pomoc kterou jsem od tebe v minulosti dostala a které si vážím. A toto je ode mě vlastně i zdvořilé rozloučení, protože tvůj přístup k lidem se mi dlouhodobě nezdá v pořádku a o další případné setkání tudíž už nebudu mít zájem. Měj se hezky a ještě jednou ti děkuji za věci které jsi pro mě v minulosti udělal.
s pozdravem
Alue

Celý článek si prosím dočtěte v aluščiném zápisníčku zde.

[wp_ad_camp_2]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
16 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře