V listopadu vyšlo video o MedBeds, kde ,,mluvčí“ za MedBeds Skye Prince vysvětluje o jakou technologii se jedná, jak má probíhat léčba a kdy má být technologie uvedena do provozu. Jak už jsem psala i v předchozím článku, Skye ve mě vzbuzuje určitou důvěru jako jediná osoba, která o MedBeds mluví, nebo píše. Ostatní zdroje se ukázaly být podvodníci nebo vyšinutci co si vymýšlí nesmysly o laserech a dálkovém nahlížení do minulých životů. Nemám sice Skye nějak speciálně ověřenou, takže je to bez záruky, ale myslím si, že jestli má smysl od někoho něco překládat, tak je to ona, protože mluví normálně, střízlivě a souvisle. Žádný lepší veřejný zdroj o MedBeds v současné době neexistuje a věřte, že jsem ho opravdu hledala.

Než se dostanu k samotnému volnému překladu z videa Skye, dobré je upozornit, že sleduji co se kolem ní děje, co píše její komunita. Skye se zřejmě dostala k určitým datům co se plánuje, ale plány se neustále mění a posunují. Skye v určité míře ,,doplatila“ na velkou sdílnost a udávání termínů, to je věc, která se člověku nakonec pokaždé vymstí, když se ohlásí termín něčeho, co nemá sám přímo v rukách, ale je pouze zprostředkovatelem zpráv.

Jakmile začnete dělat něčemu mluvčího a nemáte to ve svých rukách, ve chvíli kdy udáte termín co pak nevyjde, se na vás lidé, kterým jste původně chtěli pomoct, sesypou jako sršni a omlátí vám to o hlavu. Takže si komunita stěžuje, že k uvolnění v daném termínu nedošlo.  – Není to však vinou, ani rozhodnutím Skye. Z toho co říká to na mě působí tak, že dostává od někoho zprávy, nemá však žádný vliv na průběh akce. Nijak to ani nevyvrací její tvrzení, že má na to školení. V podstatě to dohromady dává smysl. Co se týče potíží, které si Skye způsobila uvolňováním dat o MedBeds, tomu bych věnovala nějaký další článek, protože i toto téma je velice zajímavé a výborně dokumentuje mentalitu dnešní společnosti. I vy berte s velkou rezervou termíny, které jsou zde přeložené a nefixujte se na ně.

Celý překlad je založen na tomto videu: Skye Prince: MED BEDS NOVEMBER 1ST! Je to volný překlad, video má půl hodiny, nepsala jsem to slovo od slova. Pod videem je v popisku následující prohlášení:

„Ahoj všichni, při pohledu na náš současný časový plán bylo doporučeno zpřístupnění zdravotnických lůžek MedBeds kolem 2. nebo 3. týdne v prosinci (2021). První blok pacientů, kteří budou lůžka využívat, by měl být v lednu (2022), přičemž plné zavedení by mělo proběhnout v prosinci příštího roku (2022). Toto načasování vychází z našeho současného časového plánu podle zasvěcených osob v rámci aliance. Doufám, že se tím vše vyjasnilo.“

Pokračování článku: Skye Prince: Co MedBeds umí a na kdy se plánuje jejich zprovoznění

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.