Plánovaná léčebná a MedBed centra: Jak asi budou fungovat? O tom mluví Skye Prince ve svém novém videu z ledna 2022.

Dělí se zde o rámcový plán a také o své nápady. Skye Prince chce založit vlastní centrum a má poměrně konkrétní plán, co tam všechno bude. Podobná centra mají být zřízena postupně po celém světě.

Následující překlad je podle videa Med bed and healing centers, překládala jsem významově od ucha, není to doslovně po jednotlivých větách.

Až bude technologie uvolněna pro veřejnost, budeme zřizovat Medbed centra po celém světě. Záměrně to nenazýváme léčebnými centry, jsou to MedBed centra.

Většina z nich bude pod kontrolou armády. Někteří lidé, kteří si podají žádost v MedBed centru, budou schváleni, ale většina nebude. Důvodem je bezpečnost ohledně

MedBeds a člověk, který tam bude vpuštěn, bude předtím ověřen. Pravidla budou na začátku velice přísná.

Určitě budete mít povolení do léčebného centra, ale MedBed centra budou mít zpočátku velmi přísné požadavky. Zhruba 90% žadatelů bude MedBed centrem zamítnuto.

Jaký je mezi nimi rozdíl? MedBed centrum je místo, kde budou léčebná lůžka. Léčebné centrum je všechno ostatní, to zahrnuje poradenství, psychologickou pomoc, vzdělávací program. Někteří lidé tam budou posláni před ošetřením na MedBed, zejména aby si vyřešili duševní problémy. Někteří lidé tam budou posláni i po ošetření, protože když třeba ošetříte paraplegika na MedBed, můžete ho tím sice vyléčit, může i dorůst končetina, ale přesto potřebujete končetinu posílit, takže tam budou posíláni na rehabilitace.

Podrobná data vám dá vaše místní centrum, není to vytesáno do kamene. Bude i záležet na jejich kapacitě. Na tom, kolik budou mít místností pro pacienty. Je potřeba mít i jídelnu, aby se lidé, kteří tam zůstanou, měli kde najíst. Většina léčebných center v USA bude v přírodě, na venkově, v horách. Chceme tam mít zahrady. Nechceme je umisťovat do středu měst.

Pokračování článku: Skye Prince o MedBed centrech a výběru personálu

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.