Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

 • Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro
  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

Související zprávy

 • Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….
  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

 • Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21
  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

 • Vtip, co není vtipem
  Vtip, co není vtipem

  Vtip, co není vtipem

 • Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…
  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

Sloučení světových náboženství jako předehra k mimozemskému odhalení

…..leze to z nich jako z chlupaté deky. Mnoho lidí bude zase připomínat Blue Beam a další nesmysly, které nám naprogramovali do hlav, abychom nic nebrali vážně. Je to vážnější než kdykoliv jindy….

09:54

[wp_ad_camp_1]

 

Sloučení světových náboženství jako předehra k mimozemskému odhalení

Sloučení světových náboženství jako předehra k mimozemskému odhalení

Vůdci z různorodého souboru náboženských komunit vydali mimořádnou video-zprávu, kterou zveřejnili minulý týden. Výzva k celosvětové jednotě je předzvěstí odhalení mimozemského života – podle nezávislých zdrojů, spolupracujících s informátorem tajného kosmického programu Coreym Goodem.

Světoví náboženští vůdci se setkali 14. června (2017), aby společně učinili prohlášení prostřednictvím videa, vyzývající lidstvo k tomu, aby přijalo myšlenky přátelství a jednoty a aby se přeneslo přes negativismus a nejednotnost ve společnosti. Je dostupné v 16 jazycích a představuje vedoucí osobnosti buddhismu, hinduismu, křesťanství, islámu, judaismu a dalších náboženství.

[wp_ad_camp_1]

 

«

Tisková zpráva uvádí:

Každý z vůdců přispěl osobním prohlášením k výlučnému účelu vytvoření tohoto společného apelu. Ajatolláh Al-Milani radí lidem, aby se přátelili s následovníky všech náboženství. Patriarcha Bartholomej vyzývá svět, aby „rozpoznal krásu Boha v každé živé bytosti“. Papež František a rabín Abraham Skorka názorně předvádějí, jak jejich náboženské zážitky byly obohaceny jejich přátelstvím mezi jednotlivými vírami. Velký Muftí (islámský sunnitský duchovní – pozn. překl.) Egypta Shawki Allam zdůrazňuje, že se nesmí zdůrazňovat rozdíly mezi náboženskými skupinami. Dalajláma vyzývá k prohloubení duchovního přátelství. Rabín Jonathan Sacks říká: „Jednou z úžasných věcí, jak trávit čas s lidmi zcela odlišnými od vás, je zjišťování, kolik toho máte společného. Stejné obavy, naděje a starosti“. Arcibiskup církve Švédska Antje Jackelén vyzdvihuje důležitost pro společnost: „Měl by začít proces, který bude odstraňovat předsudky a kde se budou rodit nové pohledy a naděje.“
Arcibiskup z Canterbury dodává, že: „není složité začít sdílet to, co všichni sdílíme, což přináší radost z rozhovoru.“

[wp_ad_camp_1]

Toto společné prohlášení světových náboženských vůdců o jednotě a přátelství mezi různými náboženstvími je velmi důležité poselství samo o sobě. To, co této zprávě dodává na významu, jsou nedávné informace, které dostal Corey Goode od dvou různých zdrojů o úloze pozitivní skupiny lidsky vyhlížejících mimozemšťanů v úsilí při prosazování světové jednoty a odhalení.

Dne 15. června (2017) Goode řekl, že měl setkání s „Ka Aree“, zástupkyní vyspělé civilizace Vnitřní Země, která si říká Anshar. Řekla mu, že jedna lidsky vypadající mimozemská skupina spolupracuje s Vatikánem a s dalšími náboženskými vůdci za účelem vyvolání procesu odhalení. V osobní zprávě prostřednictvím Skype z 21. června mně Goode poskytl některé informace:

Ka Aree nedávno uvedla, že 4 mimozemské skupiny se rozhodly, že se již nadále nebudou řídit Mohamedovými dohodami (tzv. M dohodami). Zahájily pomalý proces kontaktování lidí prostřednictvím snů a následně zvolily otevřenější kontakt. Jistá „nordicky“ vypadající skupina prý bude v čele této iniciativy.

Goode již předtím popisoval „Mohamedovy dohody“ jako mimozemskou smlouvu, vyjednanou kolem 7. století n.l., kdy všechny mimozemské skupiny odsouhlasily, že zastaví otevřené odhalování se lidstvu a že budou fungovat pouze v pozadí a tajně ovlivňovat globální elity. Je třeba poznamenat, že „Mohamedovy dohody“ se přímo netýkají proroka Mohameda (570-632), ale že jich bylo dosaženo v období, kdy jím byl poprvé zbudován islám.

[wp_ad_camp_1]

Goode v podstatě říká, že čtyři skupiny mimozemšťanů jsou nyní odhodlány zahájit kontakt s lidstvem a započaly proces k jeho uskutečnění. Světoví náboženští vůdci byli kontaktováni, aby jednali jako zprostředkovatelé, kteří by představili lidstvo mimozemšťanům, a zvláště nordické rase.

Zeptal jsem se Goodea na motivace této nordické rasy, která tuto iniciativu vede, a on mně řekl, že podle Ka Aree jsou tito mimozemšťané „bratři a sestry Konfederace.“ „Konfederace planet“ je aliance převážně lidsky vypadajících mimozemšťanů, se kterou úzce spolupracuje civilizace Vnitřní Země v souladu se sérií knih Zákon Jednoho (tj. Law of One; lze přeložit i jako Zákon Jednoty – pozn. red.).

[wp_ad_camp_1]

Goode říká, že mu Ka Aree sdělila dvě verze toho, jak by měl otevřený kontakt vypadat:

Verze 1 (V1): Tři náboženští vůdci vystoupí a představí andělskou mimozemskou rasu, která nám přináší knihu a nové náboženství typu „esoterické/New Age“, založené na „Jednotě“.

Verze 2 (V2): byla téměř ta samá záležitost, vyjma toho, že by to byl pouze papež, stojící po boku Nordických, oznamující tu samou věc.

nordicti_a_papez

[wp_ad_camp_1]

Je velmi důležité, že Vatikán skutečně hraje velmi významnou roli při povzbuzování svých miliard přívrženců k tomu, aby se dívali na mimozemšťany jako na potenciální „bratry v Kristu“. Řada vatikánských astronomů v tomto ohledu diskutovala o mimozemšťanech a Vatikán byl dán do souvislosti s videem UNICEF, povzbuzujícím k toleranci mimozemských dětí.

«

Goode řekl, že oznámení o mimozemském odhalení „je na spadnutí“, ale varuje, že to není poprvé, kdy Vatikán takové oznámení plánoval, a že to může trvat ještě několik let. Dále řekl, že již v roce 2008 byl učiněn pokus, který se shoduje s prohlášením hlavního astronoma Vatikánu Gabriela Funese o mimozemšťanech v rozhovoru s názvem: „Mimozemšťan je můj bratr.“

Goode řekl, že podobná informace o nordických mimozemšťanech, kteří jsou zapojeni do iniciativy kontaktu s hlavními náboženskými skupinami, mu byla sdělena již dříve dvěma muži z letectva, pracujícími na tajném vesmírném programu, vedeném letectvem USA, který pracuje s předními členy zpravodajské komunity včetně DIA (Obranná zpravodajská agentura).

Je více než náhoda, že 13. června (2017) unikl údajný dokument Majestic-12, schválený DIA, kde je dáno výsadní postavení lidsky vyhlížejícím mimozemšťanům při vedení diplomatických vztahů s lidstvem. V dokumentu se praví:

Existuje několik variant více či méně podobných nám. Většina z nich je přátelská a ti tvoří většinu našich kontaktů s EBE. Hodně z nich má vysokou míru psychických schopností a všichni používají vědu a inženýrství vyspělé povahy.

[wp_ad_camp_1]

Stojí za to zdůraznit, že tento údajný dokument Obranné zpravodajské agentury (DIA) pronikl na veřejnost prakticky ve stejný den, kdy se uskutečnilo prohlášení o jednotě světových náboženských vůdců – další náhoda?

Zatímco tento dokument Majesticu je v současné době předmětem vášnivé debaty mezi několika badateli UFO, kteří jej považují za falešný, jiní významní badatelé, jako jsou dr. Robert Wood a Stanton Friedman si myslí, že dokument neukazuje žádné známky padělání a stojí za vážné prozkoumání.

Podle mého vlastního výzkumu obsahu tohoto dokumentu existuje mnoho informací, které jsou v souladu s historickými záznamy a poskytují důležitý přehled o nedávné lidské interakci s mimozemšťany, která sahá do doby rádiových experimentů Nikoly Tesly na konci devatenáctého století. To naznačuje, že dokument obsahuje skutečné informace navzdory anomáliím, pokud jde o formát a klasifikační označení, na což poukázali kritici.

Podle Goodea aktivní pomoc mezi nordickými mimozemšťany a náboženskými vůdci pravděpodobně povede ke zrodu nového globálního náboženství: „Plně se očekává, že přes 90% lidstva přijme nepochybně toto nové mimozemské náboženství.“

To pravděpodobně povede k jisté ostré diskusi ohledně práce dalších, jako je Chris Putnam a Tom Horn, kteří varovali před tichými přípravami Vatikánu na otevřený kontakt s mimozemšťany. Ve své knize Exo-Vaticana z roku 2013 nepovažují lidsky vypadající mimozemšťany, kteří by byli v rámci takovéhoto oznámení odhaleni Vatikánem, za pozitivní – tvrdí, že jsou to démoni v přestrojení.

[wp_ad_camp_1]

V rozsáhlé recenzi knihy Exo-Vaticana jsem psal o nebezpečí nahlížet na mimozemšťany tímto způsobem pomocí krátkozraké interpretace Písma svatého:

Exo-Vaticana je do té míry nebezpečná tím, že Putnam a Horn ji podporují silnými náboženskými předsudky o motivacích mimozemských návštěvníků vůči našemu světu. Tvrdí, že Písmo svaté je pevným základem pro pochopení, že mimozemšťané jsou démonické bytosti, které destruktivně zasahovaly do lidských dějin a chystají se vrátit a pokračovat v této činnosti. Naproti tomu – podle Putnama a Horna – se papež František I. chystá vést katolickou církev k tomu, aby přijala vracející se/navštěvující mimozemšťany jako „bratry v Kristu“ – což se odráží v kontaktérských zprávách o laskavých „vesmírných bratrech“ z 50. a 60. let.

Putnamova a Hornova Exo-Vaticana ohlašuje jakousi budoucí náboženskou válku mezi těmi, kteří přijímají navštěvující mimozemšťany jako „bratry v Kristu“ a těmi, kteří si myslí, že jsou to vracející se démoni, aby nás zotročili.

[wp_ad_camp_1]

Obavy Putnama a Horna z přijetí mimozemšťanů pramení z hlubokého nepochopení celého spektra jejich motivací a aktivit, které jsem popsal ve své knize z roku 2013 Galactic Diplomacy: Getting to Yes with ET (tj. Galaktická diplomacie: řekněte ANO mimozemšťanům). Naštěstí nedávno unikl dokument Majestic naznačující, že důstojníci armády jsou si dobře vědomi toho, že většina mimozemských návštěvníků je přátelská a schopna stát se důležitými spojenci pro rozvoj lidstva v rámci galaktické společnosti.

Velmi pozitivním vývojem pro celé lidstvo je, že významní náboženští vůdci učinili zásadní prohlášení, které obhajuje přátelství a jednotu napříč náboženskými tradicemi. Možnost, že toto je předehra pro Vatikán, který v součinnosti s dalšími významnými světovými náboženskými vůdci oznámí existenci přátelských mimozemských návštěvníků, je velmi vítaná. Pokud jsou zdroje Goodea správné, pak prohlášení o světové jednotě ze dne 14. června (2017) nás o kousek přiblíží k odhalení mimozemského života a ukončení náboženských konfliktů na naší planetě.

Velice se omlouvám autorům článku exopolitika.cz že jsem zapomněl uvést jejich adresu. Snažím se chybu nyní napravit a ještě jednou se omlouvám…..

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/slouceni-svetovych-nabozenstvi-jako-predehra-k-mimozemskemu-odhaleni/4627

© Michael E. Salla, Ph.D. – 22. června 2017

[Mnoho díků Stephenu Cefalo a Alianci bytostí sfér za vytváření a poskytnutí povolení použít grafického ztvárnění papeže a nordických mimozemšťanů ET.]
[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
27 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře