…..no tak to si dělají z nás asi pr.el. Pro stát, ve kterém zatím ústavně platí právo slovenské či české, se bude najednou přihlížet k jiným právům????? Vždyť jsou i mezi emigranti lidojedi.  (jak bylo na jednom německém webu napsáno) To znamená že nás pak budou moci beztrestně pojídat? Celý systém je skutečně na poblití.
POMAHAT A CHRANIT  –  SAMI SEBA A ELITU(AKOZE) NARODA….. CHORE AKO CELA TATO SPOLOCNOST…..

05:54

tm: Jestli dotyčná byla sluníčkářka a uposlechla slova údajných „vládních činitelů“ a hlavně MADAMME MERKELOVÉ, tak ať si užije. Je to možná dobrý odstrašující případ. Pro druhé je to aspoň odstrašující případ pro volby, aby si uvědomili, koho volí. Nikomu nepřeji nic špatného ale za absolutní blbost a tupost se musí platit…..

[wp_ad_camp_1]

Slovenka si vzala moslima, no ten ju začal týrať: Polícia jej nepomôže, postupuje podľa šaríe!

Slovenka už niekoľkokrát podala na svojho manžela zo Saudskej Arábie trestné oznámenie.Polícia jej nepomohla – postupovala podľa islamskej šaríe.

Ilustračná fotografia.

Ilustračná fotografia.

Autor: Pixabay

Slovenka sa preto musí spolu s deťmi pred manželom ukrývať.

Keď v minulosti podala trestné oznámenie, polícia klasifikovala čin ako priestupok a zdôvodnila to tým, že keďže muž je moslim, praktikuje šaríu, ktorá znevýhodňuje ženu v manželstve vo viacerých smeroch.

V policajnej správe sa uvádza, že moslimský muž môže ženu potrestať fackami a ignorovaním.

O prípade informovala ako prvý portál noviny.sk. Manželstvo je podľa ich informácii už dlhšie nefunkčné a muž sa preto chcel so Slovenkou rozviesť. Ona riešila nezhody útekom spolu s deťmi, jej muž ju nahlásil ako nezvestnú.

„Ja som spala a on ma vytrhol z postele, ťahal ma za vlasy a začal do mňa kopať a strašne ma zmlátil, sotil ma do steny a kričal, že ma zabije“ cituje mladú ženu televízia.

Políciu kontaktovala trikrát

Prvý krát kontaktovala žena políciu už v roku 2010, ďalší krát o desať mesiacov. Do tretice sa žena obrátila na políciu v roku 2012. Tá jej však vôbec nepomohla.

Vyšetrovateľ sa obrátil na islamské právo napriek tomu, že obaja žijú na Slovensku a platia pre nich teda naše zákony. Podľa policajného uznesenia, ktoré má žena k dispozícií sa islamské manželstvo znevýhodňuje ženu rôznymi spôsobmi, manžel má právo potrestať ju fackami a ignorovaním.

Manželstvo je v islamskej spoločnosti založené na silnom patriarcháte – mužova úloha je byť živiteľom rodiny a manželka ho musí poslúchať. Muž má právo určovať žene kedy, ako často a za akým účelom môže manželka opustiť dom a ona to musí plne rešpektovať.

Prokuratúra už koná

Prokuratúra označila postup za obludný a začala okamžite konať. Podľa hovorkyne generálnej prokuratúry Andrey Predajňovej generálny prokurátor požiadal krajskú prokuratúru o prešetrenie tohoto prípadu.

„Po kontakte s generálnym prokurátorom som si vyžiadala spis a vo veci postupu polície som ihneď začala konanie. Ide o starší spis, avšak zákonnosť postupu polície prešetríme. Zároveň som volala prokurátorovi , aby ju prijal a spísal s ňou trestné oznámenie,“ povedala pre TV JOJ Iveta Kopčová, krajská prokurátorka v Bratislave.

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.