Jakmile začnete být v souladu s vývojem života a rozšiřujícího se vědomí, budete povzneseni způsobem, který si teď možná ani nedokážete představit. Když budete sloužit životu, otevřou se před vámi příležitosti a váš osud se změní. Když se vám naskytne příležitost být laskavý k jinému člověku nebo zvířeti, dejte svou laskavost najevo. Když se vám naskytne příležitost projevit soucit s druhým člověkem, buďte soucitní. Když se naskytne příležitost někoho vyslechnout, dopřejte mu tu milost a naslouchejte mu. Naslouchejte naplno a do hloubky, aniž byste chtěli druhému vnucovat své vlastní názory.
Když si položíte tu důležitou otázku: ,,Co zde mohu udělat, aby to posloužilo většímu dobru? Co zde mohu udělat, co skrze mě poslouží nejhlubšímu záměru života?” Začnou se dít zázraky.

Jste složité propojené energetické pole, které obsahuje světlo i zvuk. Různé buňky, z nichž se skládají orgány a systémy vašeho těla, vyzařují zvukové vibrace a frekvence, které jsou složité a propojují se s jinými buňkami, čímž vytvářejí složité buněčné rezonance. Celý vesmír vašeho těla je chodící symfonií. Jste složeni z kaskádovitých obalů energie, které vytvářejí mnohočetné kaskádovité zvukové rezonance. Například vaše tělo je vzor stojatých vln vytvořený mnoha silami a tyto různé stojaté vlny, které tvoří vaše tělo, jsou v rezonanci se Zemí a jsou také ovlivňovány rezonančními posuny, kterými Země prochází.

Pokračování článku: Služba životu a vědomí

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.