Prokletí je bohužel stále v mnoha částech světa velmi populární magický rituál, ale člověk se dá proklít i nemagických postupem, například úporným přáním zla a vysíláním zla na jinou osobu, nebo může efekt udělat i ve vzteku vyřknutá věta. Proto je mnoho lidí prokletých, aniž by to vyloženě věděli. Některá prokletí jsou pochopitelně zhoubnější či závažnější, jiná už méně.

[wp_ad_camp_2]

Co je kletba?
Prokletí je forma kouzla, které proběhlo buď spontánně (na základě hněvu, nebo jiných temných emocí) nebo bylo vykonáno strategicky (pomocí rituální magie) s výjimečně zlovolným a špatným úmyslem.
Prokletí může cílit na osobu, místo, nebo dokonce na předmět. Jakmile je kletba vyslána, pokusí se svůj cíl jakýmkoliv způsobem poznamenat, nebo poškodit. Zda bude kletba úspěšná, záleží na tom, jak je cíl v současné době ochráněn. Prokletí mohou vydržet celé roky.

[wp_ad_camp_2]

Kletba je těžké porušení zákonů vesmíru
Uvažovali jste někdy nad tím, proklít svého nepřítele, nebo soka a hledáte tady nějakou inspiraci? Tak na to raději hodně rychle zapomeňte. Černá magie je sice účinná zbraň, ale vždy seká na oba směry, to znamená že za každou službu od temných bytostí, nebo za každé ublížení živé bytosti, budete platit i vy sami. Prokletí je aktivní pokus o ovlivnění svobodné vůle a cesty někoho jiného. Toto porušení nejvyššího duchovního zákona přináší okamžité snížení duchovních vibrací útočníka a vybere si na něm daň. A nebuďte naivní, za kletbu vyžadující smrt můžete z pozice útočníka zaplatit i vlastním životem.

[wp_ad_camp_2]

Znamení, že jste prokletí:

1. U vás doma se dějí děsivé věci
Jeden ze silných nástrojů temné magie je strach. Když se bojíte, že jste prokletí, můžete být sami sobě strůjci sebenaplňující se předpovědi, kdy se chováte jako někdo prokletý a tím na sebe stahujete nepříjemné zkušenosti. Takže hlavu vzhůru, ničeho se nebojte, všechno se dá vyřešit!

Vloupal se vám někdo do domu? Zanechal u vás doma děsivý předmět, co zavání woodoo? Bez ohledu na možné prokletí, zavolejte hned policii. Návod jak se zbavit prokletého předmětu najdete zde: Jak se zbavit prokletého předmětu

2. Vyrytý, či nakreslený symbol
Podobně mohl útočník „označit“ vaše území prokletou značkou. Nalezení talismanů nebo symbolů neznámého původu na vašem území znamená, že se vás někdo pokusil proklít. Tento symbol je pravděpodobně napsán nožem (rituální dýkou), nebo barvou s magickým inkoustem.

Je to také důvod, proč zavolat policii. Prokletý symbol odstraňte, nebo pořádně smyjte. Místo pak můžete pro jistotu i vykouřit, abyste vyčistili zbytky destruktivní energie.

3. Chybí vám fotografie
Předpokládá se, že fotografie (zejména ty vyvolávané na papír, ne digitální) mají v sobě něco z vaší Aurické energie. Mohou fungovat jako odkaz na fotografovanou osobu, zvíře nebo místo. Používá se to jako ohnisko mnoha rituálů, dobrých i zlých. Chybějící fotografie z vašeho pokoje nebo domu tedy znamenají, že je někdo mohl ukrást, aby je použil pro rituál.

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU ZDE: https://aluska.org/jste-obet-prokleti-12-ukazatelu-podle-kterych-to-poznate/

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.