…..určitě se modlí i vlády nebo její člonové, kterým je to přikázáno, po celém světě kde vládne nadvládí jůesejáků. Nezapomeňte, že jsem psal před několika dny o návratu satana na planetu Zemi. Je to pro ně BŮH. Lidé zatím skoro nic nepochopili o co se v hotelu planeta Země jedná….

10:54

Šok! Američtí zastupitelé se modlili k Satanovi (+ video, foto)

Autor: MoonChild
 [wp_ad_camp_1]

Zastupitelé aljašského obvodu Kenai Peninsula zahájili svoje zasedání modlitbou k Satanovi. Modlitbu vedla demokratka Iris Fontanaová, která se hlásí k tzv. Satanovu chrámu.

Slova modlitby zněla:

„Staňme nesehnutí a volni od tajných nauk zrozených v bázlivých myslích v temných dobách. Přijměme luciferiánský podnět, abychom jedli ze stromu poznání, a rozptylme své blažené a utěšující falešné představy minulosti. Požadujme, aby byli lidé souzeni podle svých určitých činů, nikoliv podle toho, zda dopovídají společenským norám a klamným kategorizacím. Řiďme se všech svých rozhodnutích agnosticismem, držme se pevně jenom toho, co je prokazatelně pravdivé. Postavme se neochvějně proti jakékoliv a veškeré svévolné autoritě, která ohrožuje osobní svébytnost jednotlivce či všech. Co se neohne, musí být zlomeno, a co může být zničeno pravdou nemá být uchráněno zániku. Je dokonáno. Sláva Satanovi!“

Iris Fontanová

Iris Fontanová

Zdroj: mustreadalaska.com

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.