20:54

VIDEO: Šok? Víme, co se stalo s Donaldem Trumpem! V Bílém domě proběhl palácový převrat, místo Trumpa teď všechno řídí Jared Kushner a sionisté Gary Cohn, Lloyd Blankfein a Andrew Quinn z Goldman Sachs! A dokonce i Clintonova rodina! [CZ Titulky]

VIDEO: Šok? Víme, co se stalo s Donaldem Trumpem! V Bílém domě proběhl palácový převrat, místo Trumpa teď všechno řídí Jared Kushner a sionisté Gary Cohn, Lloyd Blankfein a Andrew Quinn z Goldman Sachs! A dokonce i Clintonova rodina! [CZ Titulky]

Americká alternativa postupně odhaluje krok za krokem důvody náhlé změny chování Donalda Trumpa, které najednou zcela pošlapávají jeho předvolební teze, které Trump dodržoval ještě několik týdnů po své inauguraci. Jenže střípky událostí začínají pomalu zapadat do sebe jako skládačka a Donald Trump po svém šíleném rozhodnutí bombardovat Sýrii začal ztrácet stovky a stovky tisíc příznivců v USA. Stejně tak je začal ztrácet ve světě, zejména na alternativě. Mnoho věrných fanoušků Donalda Trumpa stále doufá, že útok raketami s plochou dráhou letu na syrskou leteckou základnu Shayrat byl jenom taktickým plánem na uklidnění domácí situace ve Washingtonu, kde byl Trump označován za proruského prezidenta, ale bohužel musím konstatovat, že toto není ten případ. Souvislosti ukazují, že Donald Trump ztratil kontrolu nad chodem Bílého domu, a to nikoliv z důvodu, že by podlehl útokům zvenčí, ale došlo k tomu kvůli tomu, že sionisté k porážce Donalda Trumpa zneužili jeho vlastní rodinu. Máme podrobnosti a nebude to veselé čtení.

V pozadí za Trumpem je Jared Kushner, manžel Ivanky Trump. Sleduje Trumpa při projevu po volbách. Už tehdy pracoval proti Trumpovi pro zájmy Goldmanu.

[wp_ad_camp_1]

Několikrát jsem hovořil na Svobodném rádiu o modelu „fascia“, svazkového řízení moci, což není nic jiného, než známé pravidlo ze Starých pověstí českých o Svatoplukových prutech. Pokud jakýkoliv svazek čehokoliv drží pohromadě (rodina, firma, redakce, sportovní tým, vláda, stát, národ), tak nikdo takový svazek nedokáže porazit. Nepřátelé nemohou zvenčí takový svazek rozbít. Takže na rozbití „fascia“ systému se použijí vnitřní rozpory uvnitř svazku a jejich saturace, posílení a umocnění, které vede k rozpadu svazku. Příklady v minulosti máme názorné, předválečná 1. republika ČSR a svazek Čechů a Němců. Do příchodu Adolfa Hitlera k moci nebyly žádné problémy. Když se chtěl Hitler dostat k českým územím, využil k oslabení svazku Konráda Henleina. Jak to dopadlo, víme z historie. Stejně tak bychom mohli hovořit o Jugoslávii a jejím rozbití zevnitř za pomoci neziskovek a nadací, které posilovaly muslimské separační tendence v Kosovu a v Bosně.

Když povolí svazek jednoty, je všemu konec!

Mohli bychom mluvit o tom, jak západ podporoval čečenské muslimy proti vládě v Moskvě, ty samé procesy probíhaly i v Dagestánu, v Ingušsku atd. Donald Trump si vytvořil pevný svazek, který má celkem dva prstence. Vnějším prstencem je Trumpovo hnutí v USA, které ho dostalo do Bílého domu. Vnitřním prstencem je jeho velká rodina. Lidé, kteří věřili, že jako prezident bude dělat tu politiku, jakou sliboval v projevu po svém zvolení, že bude chtít mít přátelské vztahy se všemi zeměmi, které o to budou stát, konec vojenských intervencí, začátek dialogu. Jeho kroky po zvolení k tomu opravdu vedly a po inauguraci se nic nezměnilo, ne v prvních týdnech. Ovšem od začátku narazil na obrovskou hradbu odporu ve Washingtonu. Bažinu, kterou chtěl vysušit, postavil proti sobě, a ta bažina ho podle všeho právě utopila.

Jared Kushner s manželkou, Ivankou Trump. Kushner je žid, Ivanka konvertovala kvůli svatbě.

Proti Trumpovi stojí v USA v jednom šiku mainstreamová média. Žádné mainstreamové noviny nebo televize ho nepodporují. To je v americké historii unikát. Ani G. W. Bush po svém velmi podivném vítězství ve volbách v roce 2000, kde na Floridě po soudních tahanicích zvítězil o pár stovek hlasů, neměl v mainstreamu tolik nepřátel, jako má Donald Trump. Resp. dosud měl, ale k tomu se dostaneme. Proti Trumpovi stojí americké soudy. Ty mu zrušily už dva dekrety namířené proti muslimské migraci. A stojí proti němu Senát i Kongres, kde přitom paradoxně má většinu jeho vlastní strana, Republíkáni. Ti mu před 3 týdny potopili vlajkovou loď v podobě jeho zdravotního zákona, který měl nahradit Obamacare. Trump se z toho psychicky zhroutil, americká alternativa si všimla, že s Trumpem se něco v tu chvíli stalo. Přestal se usmívat od srdce, jeho úsměvy od té doby jsou doslova nucené a kyselé.

Trump přišel o všechnu podporu, zůstal skoro sám proti všem

To ale není všechno. Ten samý Kongres chce zahájit vyšetřování kampaně Donalda Trumpa a lidí okolo této kampaně. Vyšetřován by měl být Michael Flynn, ale i bývalý šéf kampaně Paul Manafort, který odstoupil několik měsíců před volbami a nahradil ho Steve Bannon. A právě Michael Flynn minulý týden oznámil, že je připraven vypovídat před Kongresem o svých vztazích s Ruskem, ale pouze pod podmínkou zaručené imunity. To byl doslova šok, protože to samo o sobě znamená, že Flynn ví, že něco, o čem by hovořil před Kongresem, by mohlo mít trestní následky v souvislosti s jeho kontakty s ruskými diplomaty. Trumpova reakce byla děsivá, minulý týden v pondělí, když měl podepsat jeden ze svých dekretů, nechal místo sebe mluvit před novináři Mikea Pence, svého viceprezidenta, sám potom řekl jen dvě nebo tři věty a bez podpisu odešel zpátky do své pracovny. To bylo právě pouhý den poté, co Flynn oznámil svůj požadavek na imunitu. Trump byl úplně na dně.

Michael Flynn, bývalý šéf Trumpova výboru pro národní bezpečnost. Odešel po skandálu se zatajením schůzky s ruským velvyslancem.

Tento týden došlo k dalšími dramatu. Steve Bannon odešel z výboru pro národní bezpečnost. Mainstream uvedl, že Trump přímo Bannona vyhodil. My víme, že to není pravda, Bannon odešel sám, protože situací ve výboru je podle informací tak otráven, protože výbor se neřídí Trumpovými tezemi z volební kampaně, ale naopak výbor pokračuje v bezpečnostní politice Obamova kabinetu. Steve Bannon podle Infowars byl de facto z výboru vyštípán sionisty z Goldman Sachs, kteří kontrolu nad výborem převzali a Donald Trump proti tomu nic neudělal. Mluví se dokonce o tom, že Trumpa přepadla jistá forma apatie a je mu všechno už jedno. Trump se Bannona nijak nezastal. Ale to všechno pořád není všechno.

Mezi Bannonem a Kushnerem propukla válka o Trumpa

Teprve nyní se ukazuje, k čemu doopravdy v Bílém domě došlo. Mezi Stevem Bannonem a zeťem Donalda Trumpa Jaredem Kushnerem došlo k obrovské roztržce. Steve Bannon chce, aby Trump pokračoval v tezích a slibech, na základě kterých vyhrál volby, i za cenu války s Kongresem, Senátem a vlastní stranou, protože jak Bannon správně Trumpa varuje, do Bílého domu ho nedostala Republikánská strana, ani jejich peníze, dokonce ani jejich podpora (šéf partaje v Kongresu Paul Ryan dokonce vyzval 2 týdny před volbami, aby republikáni pro Trumpa nehlasovali), ale podpora obyčejných Američanů.

Steve Bannon, stále ještě poradce Trumpa pro strategické záležitosti.

Trumpův zeť Jared Kushner je ale členem Trumpovy rodiny a má na Trumpa větší vliv, než jaký má Bannon, přesně podle hesla o bližší košili, než je kabát. Sami to zkuste na sobě doma, na čí radu dáte více? Na radu skvělého kamaráda anebo na radu otce, matky, zetě nebo někoho uvnitř v rodině? Je to jasné, rodina vždycky má navrch. A právě Jared Kushner, manžel Ivanky Trump, prosazuje do hlavy Trumpovi, aby nedělal politiku na základě slibů, které dal voličům, ale na základě pragmatičnosti, tedy na základě toho, čemu se v Německu říká ustáleným termínem „Realpolitk“. Takže mu radí, aby netrval na principech, ale aby dělal ústupky všude tam, kde to pomůže něčemu nebo někomu. Radí mu zkrátka politické kupčení, které je základem zkorumpované politiky establishmentu, je symbolem a základem oné washingtonské bažiny.

Kushnera ovládá klika sionistických židů z Goldman Sachs, až z toho mrazí

A právě americká alternativa a výše uvedené video s titulky nyní odhaluje, kdo stojí za Jaredem Kushnerem. Po jeho schůzce ve Washingtonu s Lloydem Blankfeinem z Goldman Sachs totiž pár týdnů poté došlo k nasunutí lidí do poradního sboru prezidenta Trumpa, kteří pochází z Goldman Sachs a naopak došlo k odchodu Bannona. Ale nejenom to. Goldman Sachs do Trumpovy přízně nasunul i Andrew Quinna, hlavního vyjednavače smlouvy TPP a také člověka, který vedl delegaci Goldman Sachs k vyjednání řešení řeckého státního dluhu. Jenže šoky zdaleka nekončí. V Trumpově blízkosti nově působí i Gary Cohn z Goldman Saschs, který má napojení na Dinu Habib Powell, manželku Richarda Powella, která dělá nově Trumpovi poradkyni a pracovala také pro Goldman. Richrad Powell je přitom prezidentem investiční společnosti Teneo, která je skrze vlastnické vztahy přímo ovládána rodinou Clintonových, konkrétně přímo Billem Clintonem.

Lloyd Blankfein, Goldman Sachs.

A tato společnost najala pro práci ve firmě i nechvalně proslulou spolupracovnici Johna Podesty Humu Abedin z kauzy Pizza Gate, ale i z kauzy organizování zpřátelených novin a serverů, aby psaly během kampaně kladně a pozitivně o Hillary Clinton a byla to právě Huma Abedin, která zorganizovala předání otázek dopředu Hillary Clinton ze strany organizátorů, tedy seznamu otázek, které zazní při první televizní debatě prezidentských kandidátů. Jared Kushner přitom vůbec není Republikán. Dokonce finančně sponzoroval Hillary Clinton a její nadaci The Clinton Foundation.

Sionisté jsou v Bílém domě najednou všude, kam se podíváš

Není vůbec jasné, jestli Trump o tom ví. Když nastal průser v Kongresu, kde republikáni potopili Trumpovi jeho zdravotní reformu, Kushner se preventivně ukryl do zimního střediska do Aspenu v Coloradu, kde vyčkal na konec hlasování, aby byl za větrem. Kushner totiž měl v Kongresu vyjednat spolu s Paulem Ryanem podporu Trumpově zdravotní reformě. Když zákon spadl pod stůl, Jared Kushner začal alibisticky za selhání obviňovat právě tvrdé „trumpovce“ v Trumpově kabinetu.

[wp_ad_camp_1]

Dinah Habib Powell, Goldman Sachs.

Kushner začal Trumpovi šeptat do ucha, že za selháním stojí politika konfliktů a odporu, kterou prosazuje Steve Bannon, Reince Priebus a předtím Michael Flynn, a že oni můžou za Trumpovy neúspěchy v Kongresu. Kushner výbuch v Kongresu zdůvodnil Trumpovi tím, že zákon o zdravotní reformě neměl podporu Demokratů, a proto neprošel. To je tak stupidní argument, že ho může vymyslet opravdu jenom sionista. Kushner by měl řešit něco jiného, proč republikánští poslanci, kteří mají v kongresu zcela  pohodlnou většinu, Trumpa zradili a ne proč demokraté nehlasovali pro Trumpův zákon, ne? Alternativě v USA už dochází, proč a hlavně kdo rozhodl o útoku raketami na Sýrii.

Huma Abedin (vlevo) jako asistentka Hillary Clinton. Pracovala na ministerstvu zahraničí jako asistentka Clintonové, ale pracovala i pro firmu Teneo Billa Clintona.

Rozhodli o tom sionističtí globalisté v poradním sboru Donalda Trumpa, rozhodli o tom lidé napojení na Goldman Sachs: Gary Cohn, Lloyd Blankfein, Andrew Quinn, Dinah Powell. Pro tyto lidi dělá Trumpův zeť Jared Kushner de facto mopslíka, který tlačí izolovanému Trumpovi, který nemá v Bílém domě už žádné přátele, myšlenky a teze do hlavy, které mu přes Kushnera tlumočí sionističtí židé z Goldmanu. A ti usilují o zničení židovského a ohraničeného Izraele tím, že ho zatáhnou do války s Íránem a s Ruskem. Izrael má zaniknout, židé mají být z velké části pobiti a jejich majetky získány sionisty. Destabilizace Blízkého východu totiž nezpůsobuje jen destabilizaci Evropy (to je sekundární jev), ale způsobuje hlavně destabilizace Izraele.

Gary Cohn, Goldman Sachs.
Kontrolu nad Bílým domem převzali sionisté s pomocí Trumpova zetě

Právě proto sionistka Nikki Haley v OSN prosazuje tvrdá slova a výroky na adresu Íránu, Sýrie, Severní Koreje. Pokud se sionistům podaří skrze nyní slabého a ovladatelného Trumpa rozpoutat válku s Izraelem, nebo dokonce s Ruskem na území Sýrie, povede to k totálnímu zničení Izraele, o což světoví sionisté tak dlouho usilují. Goldman Sachs usiluje o udržení a posílení globalistické nadvlády světového sionismu a našel si cestu k ovládnutí Trumpa skrze jeho rodinu. Podařilo se jim rozbít rodinný svazek. A svazek s voliči bude rozbitý co nevidět. Skrze Jareda Kushnera a zřejmě i skrze jeho ženu, Trumpovu dceru Ivanku. Ta konvertovala k judaismu, což při sňatku s židem je tradicionálně vyžadováno a teď bude tátovi, jako už oficiální poradkyně v Bílém domě, našeptávat nápady svého manžela, které ale nejsou jeho, nýbrž jsou notičkami od nosatých pánů a slečen z Goldmanu. Právě ale přes její vliv na otce ovlivňuje Kushner rozhodnutí a kroky vlády. Svatoplukovy pruty Trumpovy rodiny jsou rozpleteny a sionisté si teď budou Trumpa ohýbat.

*Titulky ve videu v úvodu článku zapnete tlačítkem „CC“ v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.