….je to horší než šok, říkají mnozí. Nikdo se v Německu necítí bezpečně. Je mnoho lidí, s kterými jsem hovořil osobně nebo telefonicky, přestávají platit jakékoliv daně německému státu. Eskalace situace u našich západních sousedů je naprosto znatelná a situace se dále vyhrocuje. Celé Bavorsko včetně s politiky a policií jsou naprosto proti MADAMME MERKELOVÉ. Říkají že je psychopat, blázen a že zešílela. Sdílím ten stejný názor o umíněné ….. .

Znovu se ptám sám sebe. Co vůbec dělám na této planetě?????

17:54

Šokovaní němečtí občané konfrontovaní s realitou

 redakce Pravý prostor

LUCIE PASEKOVÁ 03|11|2015

Je možné, že až když prochází velmi sourodý masivní průvod s cizí vlajkou vysoko nad hlavou německým městem, procitají němečtí občané ze spravedlivého spánku západní civilizace? Budí se do reality, která si nezadá se špatným snem?

Západní civilizace a její honosný svět má jednu velikou nedokonalost. Tou je jakýsi nepsaný iluzorní pocit BEZPEČÍ a SVOBODY.

Když se lidské bytosti daří, přestane být ostražitá. Je to stejné, jako když takový majestátný gaur podlehne svodům čerstvých pupenů natolik, že přestane být bdělým. Uvádí zaníceně do extáze své chuťové buňky a zažívací ústrojí, zatímco zpovzdálí se blíží šelma. Je, jak to jen říci – ano, je „umírněná“…..našlapuje tichými krůčky, aby se odhodlala k finálnímu rychlému útoku. Který je již maximálně „radikální“

isisnem

Západní civilizace se skutečně proměnila v takového těžkopádného zpomaleného gaura, který se zahleděl do sebe a do svého falešného pocitu bezpečí a nedotknutelnosti.

Žijeme uzavřeni v malých osobních realitách, hypotékách, zaměstnání, školkách a školách. Žijeme v tubusu nákupů, večeří, drobné zábavy, v otroctví televize a reklam. Konzumujeme předžvýkané. Dokud nás něco DOSLOVA nekousne do gaurovského zadku a nenarazí ostrým špičákem až na samou kost – jsme mimo. Poněkud smutná zpráva pro gaura – když už na svém pozadí vláčí bengálského tygra. Jeho šance přežít jsou minimální. Zmítá se v panice a procitá do reality.

Překlad hovoru z videa:

„Myslela jsem, že jsem jediná, kdo je ve špatné náladě, kvůli tomuto.“

„Nikdo z nás tohle nechce. My všichni máme strach. „

„Co je to? Jak to bude za 100 let? „

„To není můj život. To jenom dokazuje, jak mnoho z nich je už tady. „

„Nyní je tu dalších 1.500.000, kteří přišli v letošním roce.“

„Každý rok 2-3 miliony dorazí.“

„Je to obecně o zahraniční infiltraci.“

„Ano přesně.“

„Nebudeme se oblékat jako my teď.“

„Tady, ne! Nebudou mít ode mě nic! „

„Podívejte se, když se jdu projít ulicemi města, jsou tu jen cizinci!“

„Tam jde 50 cizinců a vidím jen jednu evropskou tvář.“

„Podívejte se na ženy! Všichni jsou zahalený! „

„Tohle je naše budoucnost.“

Německému národu se boří tesák do zadnice už opravdu hluboko.

Ale i německý národ si umí svérázně odpovědět na otázku, která trápí plebejskou Evropu obecně – PROČ SE TOHLE VLASTNĚ DĚJE?

ZDROJ: Lucie Paseková

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.