Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

Související zprávy

Šokující přiznání Kyjeva: ruská invaze na Ukrajině je podvod!

…..tak jako všechno, co nám říkají a také co píši v novinách. Podvod od začátku až k poslednímu slovu i s tečkou je lež. Zpráva je z ledna tohoto roku, ale stojí za to. Celá společnost je žel konstruktivní síle vesmíru založena na lži, podvodu a násilí. Ve školách se děti tomuto učí. Raději je vychovávat doma a neposílat do školy k vymývání mozku…..

11:54

Šokující přiznání Kyjeva: ruská invaze na Ukrajině je podvod !

-

V průběhu tohoto konfliktu ukrajinští vládní úředníci pravidelně hovoří o tom, že Rusko podniklo invazi na Ukrajinu.

K zlosti Obamovy administrativy a NATO, Rusko žádnou invazi nepodniklo. Toto nejnovější přiznání se včera opakovalo dvakrát. Jednou díky logickému úsudku přítomných a podruhé přímo od náčelníka ukrajinských ozbrojených sil generálporučíka Victora Muzhenka.

-

Během brífingu generálmajor Muzenko oznámil, že „K dnešnímu dni jsou do bojů zapojeni jen někteří příslušníci ozbrojených sil Ruské federace a ruští občané, kteří jsou součástí ilegálních ozbrojených skupin zapojených do bojů. My nebojujeme s regulérní ruskou armádou. Máme dostatek sil a prostředků, abychom zasadili konečnou porážku i s ilegální ozbrojenou formací současnosti,“ uvedl Muzenko.

Pokud to nebylo dost trapné pro Porošenkův režim, který neustále tvrdí, že je Rusko napadlo, a že Ukrajina bojuje s ruskou armádou, tak to byla dokonce Porošenkova televizní stanice Channel 5, která tuto zprávu zveřejnila a tím vyvrátila Porošenkovy lži!

Dříve ten den, ukrajinský vojenský mluvčí Lusenko uvedl, že se bál, že by mohlo mít kvůli této provokaci Rusko opravdu důvod poslat na Ukrajinu ruskou armádu.

Toto prohlášení koresponduje s prohlášením Muzenka, které zcela bourá západní propagandu a souhlasí s tím, že ruská invaze na Ukrajinu byl celou dobu podvod.

6 listopadu, v rozhovoru pro Gromadske TV, Markiana Lubkivsky, poradce SBU (ukrajinská verze CIA) uvedl, že na ukrajinské půdě nejsou žádná ruská vojska! Toto nečekané oznámení přišlo poté, co Lubkovsky zápolil s otázkami reportérů na toto téma. Podle jeho vyjádření, SBU napočítala asi 5000 ruských státních příslušníků, ale ne ruských vojáků v Doněcku a Luhansku.

Lubkivsky dále objasnil, že neexistují žádné organizované ruské jednotky v Donbasu. SBU si myslí, že jsou na místě zástupci ruské FSB (ruská CIA) a rádci, kteří poskytují odbornou pomoc s přípravou a organizací, novorusské armády, která bojuje s ukrajinskou.

Oficiální prohlášení Markiana Lubkivského ohledně ruské invaze na Ukrajinu, bylo zaznamenáno nejsilnějším nacionalistickým reportérem na Ukrajině, Natashem Stankem.

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
2 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře