…..V podstatě je situace daleko horší, než jepopisovaná v níže uvedeném článku. Je to zvěrstvo páchané na slušných obyvatelích Germánistánu…..

09:54

Šokující údaje o kriminalitě imigrantů v Germanistánu. Nejnovější data, která se dříve nesledovala. Nečtěte to, pokud si nechcete kazit slunečné iluze

Autor: Emil Sádlo

Ilustrace

[wp_ad_camp_1]

Kulturní obohacení dalších německých měst: v Hamburku představují tzv. uprchlíci 11 % pachatelů trestných činů a v Hesensku tvoří 14 % osazenstva vazebních věznic. To jsou údaje pouze za první čtvrtletí tohoto roku.

Hamburk teprve na začátku roku 2016 zavedl statistiku kriminality, která eviduje i status pobytu pachatele. Výsledky prvního čtvrtletí letošního roku jsou zdrcující pro stoupence a šiřitele multikulturalismu: z celkových 21 000 policií vedených pachatelů  je 2252 tzv. uprchlíků. 1705 z nich se nachází v probíhajícím azylovém řízení, 205 je uznanými politickými azylanty, 261 jsou imigranti s tolerovaným pobytem po zamítnutí azylu a 81 uprchlíci z relokačních kontinentů. Tzv. uprchlíci tedy tvoří 11 % všech pachatelů trestných činů v Hamburku. Pokud vezmeme v potaz počet tzv. uprchlíků nahlášených v Hamburku, kterých je 29 209, tak 7,7 % z nich jsou zločinci.

Výsledek kulturního obohacení Hamburku v prvním čtvrtletí roku 2016 jsou mj. následující: jedna vražda, sedm znásilnění, 39 loupežných přepadení, 210 drogových deliktů, 681 krádeží, 502 majetkových trestných činů nebo podvodů a 488 fyzických napadení.

Ve spolkové zemi Hesensko, stejně jako v Hamburku, se do statistik kriminality promítá status pachatele teprve od začátku roku. Podle ministerstva vnitra této země bylo v březnu ve vazebních věznicích 112é lidí, z toho 158, tedy 14 %, byli tzv. uprchlíci. Proti dvěma třetinám z nich je vedeno trestní řízení kvůli krádeži, podvodu nebo fyzickému napadení. Více než polovina zatčených imigrantů pochází z Alžírska a Maroka.

 

Zdroj: abendblatt.de, bild.de, fnp.de

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.