…..rozbory a témata na téma ILLUMINÁTŮ bylo na stránkách prvopodstaty mnoho. Můžete se podívat na další zajímavý díl o sektě, která v současné době ohrožuje bytí na planetě Zemi….

13:54

[wp_ad_camp_1]

Šokující výpověď údajné bývalé členky z řádu Iluminátů, která popisuje tuto organizaci (2.část)

iluminati Pokračování šokující výpovědi bývalé vysoce postavené členky z řad Iluminátů.

FCC-Illuminati-Money-Symbol

Obecně
SVALI : Ilumináti se nacházejí v každém větším městě v USA. Věří, že jejich prostřednictvím mohou kontrolovat banky, finanční instituce (uhádněte kolik jich sedí v bankovních radách, budete se divit) a všechny vlády. Co se týče  kontroly práva, tak jsou i děti rodin těchto organizací  povzbuzovány, aby studovaly práva, medicínu, nebo žurnalistiku. Členové sekty také financují místní noviny.
Přesvědčení a víra
SVALI : Skupiny Iluminátů praktikují něco co známe jako Osvícení, neboli Luciferismus. Učí své členy, že kořeny jejich praktik sahají až do tajemných praktik magických Babylonů (KABALA), Egyptu a keltských Druidů. Ze všeho si vzali jen část, jen to co uznali jako nejlepší a vytvořili si tím vlastní cestu okultismu. Uznávají různé antické démony, jako např. El.Baal, Astarte, Izys, Ozyrysa, Seta atd. Vím, že tito lidé učí a praktikují zlo.
Dodatek redakce svobodnenoviny.eu :  Pro mnohé známý klub Bohemian Grove, kde se také tyto rituály konají.

bohemian

Adam Weishaupt (wikipedia)

Adam_Weishaupt

SVALI : Adam Weishaupt nevytvořil Ilumináty, jak je udáváno, byl jimi vybrán jako figurka a říkali mu o čem má psát. Toto financování můžeme datovat až do času Templářů, financujících dřívější evropské krále stvořené Ilumináty. Weishaupt byl jen jejich pěšec.

Vojenský převrat

SVALI : Každý region v USA má tajné základny sloužící převážně pro agenty Iluminátů. Spojené státy jsou takto rozděleny na 7 takových regionů. Každý z nich disponuje vojenskou technikou a má základny i rekreační střediska speciálně ukryté a izolované od okolí. Na těchto základnách se neustále trénují agenti Iluminátů v obsluze techniky, zbraní a válce pro kontrolu davu a v jiných aspektech řízení války.

Ilumináti věří, že  americká vláda včetně vlád po celém světě padnou. Budou to kontrolované pády a je již ustaven plán jak to bude probíhat : Na začátku je naplánovaná finanční krize, taková pro kterou bude srovnání recese před Druhou světovou válkou procházka růžovým sadem.

Uskuteční se to díky manipulacím v bankách a finančních institucích. Většina lidí bude mít dluhy vůči „pánům“, protože je od bank převezmou atd. Potom vlády vyzvou všechny dlužníky, aby své dluhy splatili, ale nebude to v lidských silách a tím zbankrotují. Způsobí to všude ohromnou paniku, kdy bude krize probíhat ve stejnou dobu po celém světě. Neznám přesné datum těchto událostí a nechci ho ani odhadovat.

Dobrá zpráva je ta, že pokud nemáme žádné dluhy ani kredity a dokážeme být soběstační, tak si povedeme mnohem lépe než jiní.

Investovala bych určitě ve zlato a ne v bezcenné papíry. Zlato bude opět světovým  standardem a dolary budou bez užitku. Posléze převezmou silou všechny regiony a vláda vyhlásí vojenský stav (Martial law).

Vypukne panika a anarchie na mnoha místech, což vláda využije a prohlásí, že musí učinit vše proto, aby mohla lidi uklidnit a kontrolovat. Vládní představitelé, kteří budou Ilumináty přeškoleni, včetně armády a pod jejich velením užijí zbraní a společných technik na převzetí kontroly nad celou společností.

Budou vybudované vojenské a koncentrační tábory ( které již dokonce existují, ale jsou utajené, jako např. FEMA kempy). V následujících několika letech o nich budeme slýchat čím dál více.

FEMA CAMPS (zdaleka nejsou všechny)

fema

 

Velitelství

SVALI : Tajná vláda se skládá z vlivných rodin bankéřů jako jsou : Rockefellerové, Melanésie, Carnegie, Rothschildové atd. Nemůžu jmenovat příjmení, ale i tak to udělám. Světová vláda již byla založena jako prototyp  konečné vlády, která se zmocní vlády příchodem NWO.

Setkávají se čas od času, aby diskutovali nad směrem jakým se mají vlády ubírat a problematikou s kterou si musí poradit.Opakuji, že hlavy této struktury jsou ti samí, kteří řídí světové finance. Rothschildové v Anglii a ve Francii jsou ve finančním sektoru ti nejdůležitější, vysoce postaveni jsou i potomci Habsburků, potomci královských rodin v Anglii i Francii a Rockefellerové v USA. To je jeden z důvodů, proč byli Ilumináti celou dobu nedotknutelní.

Jejich vedoucí představitelé jsou velmi, velmi, velmi bohatí a mocní. Snad budou tyto informace přínosem. Odkud to vím? Byla jsem na setkání místních vlád (Jako instruktor), i když jsem hovořila jen s těmi z regionu. Dokonce se každé dítě z rodin podřízených Iluminátům učí, kdo je jejich vládce.

Aristokracie

SVALI : Vedoucí představitelé Iluminátů uvažují o tom, že se vyváží ze šlechtických rodů, které jsou svázány s okultními praktikami. Jsou zde dva významy pro slovo „aristokracie“. První význam je stejný, jako ten který známe, namísto druhého, který se odkazuje na „utajené aristokracie“ a šlechtické rody, které mají dlouholeté tradice v uplatňování černé magie.

Někdy, jako je tomu v případě prince z Walesu jsou to rody splňující obě tyto kritéria.

Nikdy jsem nepřemýšlela nad tím, který z těchto rodů je nejmocnější, poněvadž jsem byla příliš zaneprázdněná svou prací, ale z toho co jsem pochopila, tak jsou to potomkové Habsburků řídících Německo prostřednictvím organizace Bruderheist.

 

Jsou uznáváni jako jeden z nejsilnějších rodů okultistů a je jimi kontrolována i britská královská rodina spolu s celou Velkou Británii. Jimi společně s Rothschildy. Ve Francii jsou potomkové královských rodin také u vlády v oblasti okultismu, ale všichni jsou zároveň pod dohledem francouzských Rothschildů.

Pozice USA

SVALI : USA je považována jako mladší a slabší bratranec regiónů Evropy. Německo, Francie i UK formulují triumvirát, který kontroluje zbytek kultu v Evropě. Rusko je považováno jako velmi důležitý region  a taktéž nejsilnější vojensky. Rusku byla kdysi slíbena čtvrtá pozice co se týče důležitosti v nadcházejícím Novým Světovém Řádu, ale to se údajně změnilo.

Mají prvenství i před Amerikou a byli více nápomocní pro světové spiknutí za posledních pár let, i když to vypadá obráceně. Potomkové královských rodin jsou také u vlády v okultistických organizacích. V kultu nejsou marxisté. Čína má dostat místa hned po Rusku a také před USA. Mnoho amerických představitelů mají jednak domy v Evropě a budou tam, jakmile se rozpoutá krize. Změní i svou státní příslušnost.

Nemnoho více si o tomto konkrétním tématu pamatuji, měla jsem být více opatrná, když mě toto učili, ale byla jsem velmi zaneprázdněna válkou o své přežití.

Vzhledem k tomu, že je Čína vlastí orientálního mysticizmu i vzhledem ke své populaci bude v NWO také důležitější, než USA. Ale centrum vlády je a bude v Evropě, alespoň tak mi to bylo vždy tvrzeno.

OSN

SVALI : OSN vzniklo na počátku tohoto století, aby pomohlo v poražení největší překážky stojící v cestě vytvoření jedné světové vlády. Ta překážka je  nacionalismus a vlastenectví. Proto se tyto výrazy teď staly tak nepopulární a trvalo jim léta, aby pomocí médií zničili význam těchto slov v každém možném aspektu.

Organizace spojených národů jsou jen testem, nemající žádnou reálnou světovou moc a stanou se nepotřebné, jakmile se jim podaří zavést NWO. Potom se ukáže pravá vláda.Obecně je OSN základní stavební kámen v jejich práci pro zavedení NWO a přesvědčení lidí pro podporu ideje globální vesnice, globální společnosti, jednoty atd.

Pokračování článku zase příště.

První část část článku zde

Třetí část článku zde

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.