Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

Související zprávy

Šokující vyznání české učitelky, která má ve třídě muslimské žáky: Nevím co s nimi

Ilustrační foto

09:54

Nejmenovaná česká učitelka prosí o pomoc, jak čelit islámským zvykům v české škole: „Mám prosbu na ostatní kolegy – učím na 1.stupni 2 muslimy, dívku a chlapce. Jsou velmi šikovní, ale….odmítají mi z důvodu náboženství dělat spoustu činností – nesmí kreslit, vystřihovat, vybarvovat, modelovat…nic, co má oči (lidi, zvířata, pohádkové postavy,…), nesmí zpívat, vytleskávat rytmus, tančit, zobrazovat nic, co souvisí s křesťanstvím (hvězda, zvonek,…) v podstatě každý den řeším, že něco nesmí. Třeba na HV mohou jen odříkat text písničky a psát noty, takže teoreticky je nemám moc za to klasifikovat.

Vedení se k situaci staví alibisticky, nechtějí si dělat problémy a prý si mám zvykat, bude hůř. Nejde mi to „pod fousy“, proč jim mám toto tolerovat…je to pro mne nová situace, poradil by mi prosím někdo, co mohu jako pedagog vyžadovat? Omlouvám se za anonymitu, je to dost citlivé téma….“

V diskusi pak o pár řádku níže paní učitelka píše opět: „Pro upřesnění – toto je běžná ZŠ, ale bojují o žáky, tak berou vše, mám ve třídě poměrně pestrou směsici od Romů, ADHD, několik IVP, snížený intelekt,…zkrátka co žák, to „osobnost“) . Muslimů je na celé škole víc, kolegyně se s tím tak nějak perou každá po svém, nikdo nechce jít do sporu. Já s tím nesouhlasím, jsem tam nově a upřímně – neskousávám to, manžel do mě hučí, ať se držím zpět, že mi někde v parku uříznou hlavu. Rodiče jsem zvala několikrát, nakonec mi tam přišla zahalená ženská, skoro neuměla česky, na vše mi odpovídala, že se zeptá manžela…prostě vymletý mozek. Je mi těch dětí líto, zvlášť holčičky, ta je moc šikovná a chytrá, snažím se ji ovlivňovat a chválit, např. při TV je vidět, jak je šťastná, předpokládám, že ven „na lítačku“ nechodí…. Tuto diskusi jsem založila nejen proto, že nevím, co s tím, ale částečně i proto, abych kolegy varovala, co je čeká ještě k tomu všemu, co už musí řešit….“

Dostala několik zajímavých odpovědí:

 • Nekompromisně, dával bych 5, poznámky a nechal propadnout. Pravidla musí platit pro všechny stejné, jinak je to cesta do pekel.. Naše zem, naše pravidla.. Nelíbí, nechoď do školy..
 • Neustojíte to. Mám písemnou odpověď MŠ na interpelaci na toto téma, ze kterého jasně vyplývá, že je škola povinna zajistit u těchto žáků jiný program.
 • Měl jsem muslima ve třídě . Byl agresivní také nechtěl dělat různé věci. Ale kategoricky jsem to odmítl s tím, že to bude mít vliv na klasifikaci. Problém je i jejich přístup k ženám (učitelkám).
 • Vyžádat si jasné písemné stanovisko z ministerstva školství. Které doufám bude na Vaší straně, tzn. žádné ústupky.  (pozn. to jsou ty na Západě známé ústupky a podívejte se jak to tam, ale nejen ve školách vypadá. Na netu youtube je toho spousta.) Vy potom zavedete rodiče muslimy k nástěnce, kde bude rozhodnutí ministerstva, sdělíte jim, že se tímto rozhodnutím musíte jako učitelka řídit, tečka. Pokud nebudou souhlasit, ať si stěžují na ministerstvu. To by Vás mělo ochránit před útoky. Pokud ministerstvo ústupek udělá, určitě bych oslovil nějaká veřejná média aby to rozmázla. Určitě tam zbytečně osobně nevystupovat, ale poukázat na proislámské stanovisko z ministerstva. A počkat na příští volby a takovou sebranku nevolit, samozřejmě, pokud se tak ministerstvo zachová. Držím palce. Žádné ústupky. Pozn. Tuto problematiku sleduji poměrně dlouho a tak jak se to vyvíjí v EU a pomalu i v ČR tzn. požadavky muslimů a naše ústupky, tak musím velice nerad konstatovat, bohužel. Historie se opakuje ač velký odpůrce Ruska bohužel, V4 se sním bude muset spojit. Západní evropu nic nezachrání. Čím dříve se přeorientujeme na asijské trhy tím lépe. Západní kultura končí!!!
 • Bohužel tady řešíte neřešitelné a na Západě mnohokrát potvrzené. Nějaký OSPOD nic nevyřeší! Najděte si na netu vyjádření bývalých většinou muslimek, jak taková muslimská rodina funguje. Je to léty prověřená a účinná forma nátlaku na většinovou evropskou korektní společnost.

Ano přátele, přesně tohle se děje v českých školách. Učitelé a jejich příbuzní maji strach z muslimů a z toho, že by je měli přinutit k integraci do naší společnosti. Když se o to pokusí, tak jim může hrozit smrt z rukou muslimů, nebo žaloba od multikulturních neziskovek, ombudsmanky Šabatové či jiného aktivisty z ČSSD …

Dotyčná učitelka pak zakončila celé téma slovy: „Moc všem děkuji za příspěvky, pečlivě jsem je pročetla a určitě mi pomohly, i když radost z nich nemám. Nechci sklánět hlavu, ale pochopila jsem, že jako kamínek v obřím soukolí s tím nic nenadělám a případný soudní spor neustojím, protože se porušují lidská práva. Mám štěstí, že tito muslimové jsou (naštěstí zatím) snaživí a jinak bezproblémoví. Pro ty, kteří se ohánějí sociálkou – vím, že i oni mají „stažený zadek“, mám s nimi zkušenosti, co se týká problémových Romů, kdy je jasně prokázáno záškoláctví apod. Do takhle nejasné kauzy nepůjdou.

Je to smutné, kam jsme to dopracovali, štve mě, že prudím, aby si děti sundaly ve třídě kapuci a přitom mi holka chodí v šátku každý den…zatím nikdo nic neřeší, jsem zvědavá, jak to bude na 2. stupni. Ještě jednou díky a přeji ostatním, ať se jim toto vyhýbá co nejdéle…

Tohle je naše dnešní realita ….

http://pravyprostor.cz/sokujici-vyznani-ceske-ucitelky-ktera-ma-ve-tride-muslimske-zaky-nevim-co-s-nimi/

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
5 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře