Člověk by si řekl, že malí „migranti“ nemůžou být nijak nebezpeční. Takže nápad eurohujerkyně Šojdrové dovézt do ČR syrské sirotky nevypadá nějak nebezpečně pro občany ČR.

Šojdrová tvrdí, že našla malé syrské sirotky

Lidovecká europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL) už prý našla vhodné syrské sirotky pro poskytnutí ochrany v Česku. Podle ní splňují i požadavek české strany, aby se jednalo o malé děti. Nyní čeká na schůzku s premiérem Andrejem Babišem (ANO) a ministrem vnitra Janem Hamáčkem (ČSSD), aby je o svém zjištění informovala. Celý článek ZDE.

Ale pak se dočtu v zahraničním tisku tuto hroznou zprávu.

[wp_ad_camp_2]

 

Somálský chlapeček vykousl z těla bílého děvčátka kousky masa

Tento příběh byl na Facebooku tisíckrát sdílen, než ho smazali.

Tříletý somálský chlapec v jedné anglické školce vykousl z těla a obličeje bílého děvčátka nejméně deset kousků masa. Následně toto děvčátko dusil. Matka děvčátka se o tento zážitek podělila na Facebooku, za což následně sklidila obvinění z rasismu i vulgární urážky od levicových idiotů.

Somálská matka kanibalistického chlapečka ospravedlnila celý incident slovy: „To přece děti dělávají!“

Zřejmě naše árijské princezny považovaly za nepřípustné to, že si matka stěžovala na Facebooku, že její dítě bylo „natráveno“ somálským batoletem.

„Co to má co dělat s rasou?“ namítá jeden z komentářů a pokračuje úvahou, že kdyby tento čin nespáchalo somálské batole, beztak by ho bylo spáchalo nějaké britské dítě.

Původ chlapečka je prý podle levicových komentátorů v dané kauze bezvýznamný, protože všichni lidé jsou prý stejní. A matka děvčátka je označována za „prachsprostou rasistku.“

S kulturou to však rozhodně nemá co dělat, uvážíme-li, že průměrné IQ Somálce činí 68 bodů. V této souvislosti je dobré si uvědomit, že naměřené a vědecky potvrzené IQ goril se pohybuje mezi 90 a 95 body IQ.

Pro tadesco přeložil Rosťa.

zdroj: 9

 

Předem upozorňuji sluníčkáře, vítače, pravdoláskaře a zejména zaměstnance některých tzv. neziskovek (zvláště ZISKOVEK pražských, placených Sorosem), že kdyby opět chtěli podat trestní oznámení na tadesco, tak tento článek je pouze PŘELOŽENÝ ze zahraničního zdroje a odvolává se na vědeckou studii.

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.