Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Setkání dvojníků v OSN
  Setkání dvojníků v OSN

  Setkání dvojníků v OSN

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

Související zprávy

Soros už nezastírá, že jde o plán na zničení Evropy. Pád Merkelové – rozpad EU?????

….ano rozpad EU je jistý. Může trvat několik dní, ale také měsíců. Všechno bylo jamíky a odtud pocházejících miliardářů pečlivě připraveno a naplánováno. My budeme čelit invazi…..

21:54

Imigrantská vlna se valí dál: Uprchlíci, nebo invazní jednotky? Soros už nezastírá, že jde o plán na zničení Evropy. Pád Merkelové – rozpad EU? Čechova předpověď. Začalo odpočítávání?

Václav Danda shrnuje poslední vývoj na „imigrantské frontě“ a ptá se, zda ještě máme šanci na obranu, nebo jestli je již osud Evropy zpečetěn

Zatímco v Německu se začínají formovat první guerillové imigrantské skupiny, na hranicích Slovinska a Rakouska se situace již dávno vymkla kontrole. Slabá rakouská policie není schopna ani ochotna zadržet desetitisíce tzv. uprchlíků, kteří dnem i nocí pronikají dále do Evropy a zaplavují zejména Německo. Imigrantská apokalypsa řízená ze Spojených států pomocí takzvaných nevládních organizací nabírá dále na intenzitě.

Záhadná zmizení

Zajímavé jsou i zprávy o imigrantech, kteří po stovkách mizejí ze záchytných zařízení. V Dolním Sasku se podle zpravodajského serveru The Local „ztratilo“ minulý týden více než 700 ze 4 000 mužů, kteří zde byli ubytováni. Místní úřady nemají ani představu, kde se „nezvěstní“ momentálně zdržují. Existuje vážné podezření, že mnozí mají přesně určené místo kam se mají přesunout a vytvářet guerillové skupiny, schopné provádět teroristickou činnost na území Německa a dalších evropských států. Minulý týden varovala před infiltrací teroristů už i německá zpravodajská služba.

Nekonečné toky imigrantů na Slovinské hranici s Rakouskem

To co se v posledních týdnech odehrává zejména na Slovinské hranici s Rakouskem nelze nazvat jinak než otevřenou invazí. Tisícihlavé zástupy prorážejí kordony neozbrojených policistů a razí si dnem i nocí cestu do Německa. Organizovanost těchto skupin, kterou jsme viděli už na maďarských hranicích ukazuje na to, že jde o promyšlenou strategii buněk, které mají své velení a přesně určené cíle. Podle některých komentátorů již začalo odpočítávání k akci.

Imigrantská řeka se valí do Rakouska

To, čeho jsme v těchto dnech svědky ukazuje na promyšlené rozmisťování těchto sil po celé Evropě zejména v Německu, ve Francii, ale i v dalších evropských státech. Jako krytí slouží těmto „invazním jednotkám“ rodiny s dětmi, které byly často i násilně zařazeny do „transportů“. Jak prozradila tento týden jedna z dobrovolnic, které přicházející s migranty do styku, tzv. uprchlíci jsou často nuceni namačkat se do člunů pod hlavněmi samopalů a vydat se na cestu i proti své vůli, aby pomáhali vytvářet „clonu“ pro skutečné invazní jednotky. Ty prý mají za úkol ponořit Evropu do chaosu, ve kterém dojde k vytvoření „nového evropského lidu“.

pp

Orbán ukázal na Sorose

Dokonce už i někteří představitelé vlád mluví otevřeně o tom, že celá operace je řízena a podporována globálními elitami jako je George Soros. Maďarský premiér Viktor Orbán upozornil na to, že Soros je prominentním členem kruhů „aktivistů“ pokoušejících se o podvracení evropských národů podporou utečenců. „Jeho jméno je snad nejsilnějším příkladem mezi těmi, kdo podporují cokoliv, co oslabí národní státy, neboť oni podporují cokoliv, co změní tradiční evropský styl života,“ řekl Orbán v interview pro rádio Kossuth.

„Tito aktivisté, kteří podporují imigranty, se tím nevyhnutelně stávají součástí sítě mezinárodního pašeráctví lidí.“ Soros reagoval v orwelovském duchu prohlášením o šesti bodech, které již nic nezastírá: Plán prosazovaný jeho „nadací“ prý pomáhá „udržet evropské hodnoty“, zatímco Orbánovy činy „tyto hodnoty podvracejí“. „Orbán přistupuje k ochraně národních hranic jako k cíli a k uprchlíkům jako k překážce,“ sdělil Soros. „Náš plán přistupuje naopak k ochraně uprchlíků jako k cíli a ke státním hranicím jako k překážce.“

Rakouská hranice bylo prolomena

Přesně podle této logiky vypadá i situace na imigrantské frontě, která se nejnověji posunula do Slovinska, které kolabuje pod každodením „přísunem“ detitisícových davů. Není se co divit že o plotu na hranicích začínají pozdě ale přece uvažovat kromě Maďarů, také Rakušané, Slováci a stále silnější hlasy se ozývají i z těžce zkoušeného Bavorska.

pp

Bavorsko kolabuje

Celý článek si můžete dočíst ZDE.

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
12 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře