Církev Satanova začala publikovat videa o sexu s roboty, nejedná se ale o trik pro získání internetové popularity.

Uvádí to Metro. Zakladatel Církve Satanovi Anton Lavey předpověděl sex s roboty před více než dvěma desetiletími. Dnešní satanisté stále věří, že by nás to mohlo všechny zachránit.

Podle Laveyho plánu by lidé mohli využít roboty pro ukojení svých temných instinktů.

​Magistr Církve Satanovi Blanche Barton napsal: „Vědci a techničtí šílenci dělají bombastické pokroky v této oblasti tím, že vyvíjejí realistické umělé lidské společníky, obě varianty: jak skutečné panenky, tak i variantu virtuálních facebookových přátel.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Církev Satanova má na Twitteru více než 125 tisíc sledujících.

To je krátka správa zo Sputniku: https://cz.sputniknews.com/svet/201801166606812-cirkev-satan-souloz-spolecnost-zachranna/

Nižšie môžete nájsť môj popis videa a pár poznámok k tomu.

Voľný preklad a popis videa:

Video začína vetou z počítačového ztvárnenia ženy: „Ahoj, moje meno je Dennis. teším sa na spoločné poznávanie.“

Následne umelec menom Matt McMullen sa jej dáva otázku po čom túži. Dennis odpovedá, že túži spoznať zmysel lásky a že si praje stať sa prvým sex robotom resp. sex robotkou vo svete.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Matt McMullen ako každý iný umelec cíti túžbu, cíti sa byť niečim silno priťahovaný. Matt sa cítil najväčšmi priťahovaný práve modelovaním žien. A tak je jeho momentálnou obživou vyrábanie bábik v plnej veľkosti a s vernou anatomickou štruktúrov pre sex.

Momentálne túži po vytvorení niečoho veľkého a rozvíja projekt aj so svojim tímom. Jeho účelom je, zdokonaliť túto sex bábiku pomocou robotiky, umelej inteligencie a prepojiť ju na virtuálnu realitu. Túži, tak ako sám hovorí, prekonať hmotu (pozn. anna: celkom absurdné, čo tak hľadať to niečo za hmotou práve v živej bytosti?) a vytvoriť pocit autentickej živej bytosti, ktorá s daným mužom interaguje a ešte vytvára dojem, že si to užíva.

Cieľom je vytvoriť ozajstné puto medzi mužom a strojom (anna: niet divu, že je to propagované satanistickou cirkvou).

Ženský robotický hlas vo videu hovorí:

„Ahoj. Ty. Áno, rozprávam sa s tebou. Dotkni sa ma. Nie, nežartujem. Dotkni sa ma. Dotýkaj sa ma. Dotýkaj sa ma….“

Prvkami projektu je robotika. Treba vytvoriť autentické pohyby hlavou a odpovedajúci výraz tváre. Ďalším prvkom je umelá inteligencia pre vytvorenie jej osobnosti a či sa jej to páči, či sa jej lúbi, že to cítim týmto spôsobom.

Nasleduje predstavenie prototypu menom Harmony, kde sama robotka hovorí, že jej účelom je vylepšovanie prvkov sexuálnej aktivity.

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.