Vážení čtenáři,
autoři projektu Nadi.cz a pořadatelé Přednášek o knihovnách palmových listů pro vás připravili v pořadí druhou bleskovou soutěž. Za jednu správnou odpověď máte možnost vyhrát volnou vstupenku na jednu z přednášek v Brně nebo v Praze, kterých se budou účastnit velice cenní hosté z Indie. Tradiční profesionální vykladač z palmových listů Guruji Jayaraj a jeho společník a překladatel Shyam.
Pokud máte zájem o vstup zdarma na jednu z těchto akcí, máte možnost.
Průběh soutěže:
Níže najdete soutěžní otázku týkající se tématiky knihoven palmových listů. Odpověď na tuto otázku prosím pošlete na můj e-mail ,,[email protected]„. Předmět zprávy označte heslem ,,SOUTĚŽ„.
Odpověď zašlete v tomto formátu:
Odpověď na soutěžní otázku: ?
Vaše jméno a příjmení: ?
Vyberte výhru pro město: BRNO nebo PRAHA
Soutěž je dvojí. Uvedením města Brna se účastníte soutěže o volný vstup na brněnskou přednášku 21.5.
Uvedením Prahy soutěžíte o volný vstup na akci v Praze dne 28.5.
Vstupenky vyhrává prvních 20 správných odpovědí, správně vyplněných a označených heslem SOUTĚŽ. Pro každé město je rezervováno 10 míst. Soutěž trvá do rozdání posledního volného místa. Sledujte status soutěže, kde uvidíte její průběh.
 Aktuálně: Pozor, už zbývají volná místa jen v Brně. Praha je kompletně rozdaná.

Podrobnosti o akci a zadání soutěžní otázky najdete zde: Druhá soutěž o 10 +10 vstupenek na Největší přednášku o indických knihovnách palmových listů a výklad budoucnosti pro ČR (v Brně 21.5. a v Praze 28.5. 2017)

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.