Hledejte na tadesco.org
Archiv
Nejnovější zprávy
Související zprávy
Speciální jednotky zachraňují vojáky a civilisty z vězení Deep State
Speciální jednotky Spojených států 7. dubna provedly razii ve věznici Hlubokého státu na Aleutských ostrovech a osvobodily 27 politických vězňů – vlastenců, jejichž jediným „zločinem“ byla pokojná návštěva Kapitolu 6. ledna 2021, uvedly zdroje z kanceláře generála Erica M. Smithe pro Real Raw News.
Jak jsme informovali minulý týden, vězeň z GITMO Matthew Graves, okresní prokurátor ve Washingtonu, měl tendenci mluvit ze spaní, nehezky pomlouval prezidenta Trumpa a vyjadřoval se skepticky na adresu hnutí MAGA. Jeho noční bláboly zahrnovaly slova „Rura Penthe“, klingonský asteroid pro trestance (seriál Star Trek), a „Adak“, aleutský ostrov a bývalá vojenská základna vzdálená 1 900 km od Anchorage. Graves také vyslovil jméno „Matthew Bradford“, kapitán námořní pěchoty, který zmizel krátce po návštěvě Kapitolu 6. ledna 2021.
Admirál Crandall našel v Gravesově nenávistném blábolu určitý smysl. Měl podezření, že Graves nevědomky prozradil jméno a umístění tajného vězení Deep State, v němž jsou umístěni lidé ze setkání 6. ledna 2021, které federálové zajali a uvěznili bez řádného soudu, čímž je nezákonně připravili o svobodu, majetek a možná i o život. O své podezření ohledně ostrova Adak se podělil s Radou Bílých klobouků.
Bývalá letecká základna námořnictva (NAF) Adak se nachází ve středu Aleutského řetězce. Byla vybudována v roce 1942 jako předsunutá základna pro útoky na tehdy Japonskem držené ostrovy v Tichomoří, a v padesátých letech 20. století, kdy eskalující napětí mezi USA a Sovětským svazem uvrhlo velkou část světa do studené války, byla znovu využita.
Největší aktivity NAF dosáhla na počátku 80. let, kdy na izolované základně o rozloze 320 km2, která zabírala tři pětiny ostrova Adak, žilo 6 tisíc vojáků a civilních dodavatelů. Počátkem roku 1991, kdy se celosvětové napětí snížilo a studená válka skončila, vedla iniciativa ministerstva obrany na snížení počtu vojáků k systematickému přesunu obyvatel základny. Ministerstvo obrany formálně uzavřelo NAF 31. března 1997 a kdysi řídce osídlená tundra se opět vylidnila, jejími jedinými zbývajícími obyvateli se stalo 45 domorodců a rotující průzkumné týmy ministerstva pro ochranu životního prostředí.
Přestože na zamlženém ostrově chybí významná část obyvatelstva, je zde řízené letiště spravované Ministerstvem dopravy státu Aljaška. Na letiště Adak létají dvakrát týdně letadla 737 společnosti Alaska Airlines, většinou s nákladem a zaměstnanci DEC.
Podle našeho zdroje generál Smith zatahal za nitky, aby americký sledovací satelit namířil svou optiku s vysokým rozlišením na letiště a rozpadající se základnu plnou panelových domů v různém stádiu rozpadu a hliněných bunkrů z oceli a kamene. Na základně byl dokonce McDonald’s, jehož zlaté oblouky se rozdělily napůl; Big Mac se už nepodával. Krátký oblet družice nad Adakem zobrazil pouze tři těla stojící vedle železobetonového bunkru pokrytého trávou. Na ranveji nestála žádná letadla.
„Tři strážní byli sotva armádou hlubokého státu, ale generál měl pocit, že jich v budovách, do kterých družice nepronikla, mohlo být víc, včetně rukojmích,“ řekl náš zdroj.
Náš zdroj uvedl, že záběry vykrystalizovaly v generálu Smithovi naléhavou potřebu zachránit rukojmí a pohnat k odpovědnosti jejich věznitele.
„Pokud byli přemístěni, někdo tam bude vědět, kde teď jsou,“ řekl generál Radě Bílých klobouků.
Záchrannou operaci koordinoval se svými spojenci z 1. velitelství speciálních sil. Vyloučili operaci na moři, protože vyslání lodi z GITMO do Medvědího moře by trvalo příliš dlouho a bylo by příliš nápadné. Viděli jedinou schůdnou možnost: přistát s letadlem, neutralizovat odpor a odvézt vězně do bezpečí – riskantní podnik, protože mezi přistávací dráhou a zchátralou infrastrukturou NAF bylo jen 300 metrů volného prostranství.
Jejich plán vypadal na papíře jednoduše. Seskok padákem z výšky 1900 metrů. Zajistit letiště a ukončit jakoukoli přítomnost federálních sil. Zachránit rukojmí. Mezitím by letadlo vyčkávalo nad ostrovem, dokud by speciální jednotky nepožádaly o vysvobození, načež by letadlo přistálo a vyzvedlo všechny přátele.
Generál uvedl, že zajistí přepravu – 7. dubna se na základně Elmendorf AFB v Anchorage setká s týmem speciálních sil letoun C-17 Globemaster.
„Jeden člen Rady byl proti tomuto plánu, ale generál řekl: ‚Tohle je brífink. Nežádám o souhlas.‘ Mise byla schválena,“ uvedl náš zdroj.
Dodal, že let dlouhý přes 3000 km z Anchorage na ostrov Adak proběhl bez problémů.
Speciální jednotky seskočily z letounu C-17 ve dvě hodiny ráno do temné oblohy plné lehkého mrholení. Po bezpečném přistání, kdy byli všichni členové týmu v pořádku, si uložili padáky a vyzbrojili se, než se vydali na opuštěné letiště, až na roztroušená civilní vozidla a matně žlutý školní autobus s téměř vypuštěnými pneumatikami. Také věž byla prázdná.
Odstřelovači z věže zajišťovali ostrahu, zatímco půl tuctu vojáků tvořilo obranný perimetr po obou stranách přistávací dráhy, s očima upřenýma na vozidla a pěší provoz. Zbývající vojáci se přibližovali na východ v mrazivém vzduchu směrem k řadám a sloupům bunkrů z dob studené války a dvoupatrových baráků se sedlovými střechami. Jediný strážný v černém taktickém obleku prozrazoval svou přítomnost potahováním z cigarety. Před puškou zavěšenou na rameni zahlédli plápolající špičku, červenou jako výstražné světlo. „Nesnáším tyhle sračky,“ promluvil muž nahlas sám k sobě.
„Tohle budeš nenávidět ještě víc,“ řekl voják speciálních jednotek, který ho zezadu přepadl a začal mu řezat do krku škrtidlem.
Dal dusícímu se muži ultimátum: buď prozradí rozmístění nepřátelských sil a místo pobytu vězňů, nebo zemře. Muž, který měl pověření Ministerstva vnitra, vyhrkl, že pět federálů, z nichž tři momentálně spí, hlídá 27 „domácích teroristů“. Speciálním jednotkám řekl, že na ostrově Adak být nechtěl a že mu ministerstvo tento úkol vnutilo. Speciální jednotky pochybovaly o federálově upřímnosti, a tak ho ještě dvakrát grilovaly, ale federální hoch si stál za svým. Ukázal na budovy, v nichž spali strážní, a na bunkry, v nichž se nacházeli rukojmí.
Příslušníci speciálních jednotek se mu zařezávali hlouběji do krku, dokud nezemřel.
Jeden chrápal dost hlasitě na to, aby probudil mrtvé, když mu voják položil jednu ruku na ústa a druhou mu vrazil nůž do hrudi. Další zrovna dělal ranní potřebu, když ho zezadu do hlavy zasáhly dvě kulky. A další před svým drsným probuzením hluboce spal; voják mu tiskl polštář na obličej a připravoval mozek o kyslík.
Poslední strážný hlídkoval na volném prostranství mezi třemi bunkry, ale přestal se hýbat, když ho do čela zasáhla kulka odstřelovače. Ještě dýchal, když mu voják vytrhl z poutka u opasku přívěsek na klíče.
Speciální jednotky odemkly a odtáhly ocelové dveře.
Uvnitř bylo 11 civilistů – mužů ve věku od 21 do 73 let, každý z nich byl zavřený v provizorních celách, které někdo uvnitř bunkru postavil. Ve druhém bunkru byly umístěny čtyři ženy, z nichž jedna svým zachráncům řekla, že ji dozorci opakovaně znásilnili. V posledním bunkru se nacházel kapitán Matthew Bradford a dalších 11 příslušníků služeb, které hluboký stát sebral během honu na „vzbouřence“ 6. ledna.
Speciální jednotky vysílačkou vyzvaly letoun C-17, aby okamžitě přistál.
Letadlo se ponořilo pod mraky a přistálo. Rukojmí, kteří byli příliš nemocní nebo zranění, aby mohli chodit, byli na nosítkách přeneseni do letadla.
„Ty nešťastné duše si prošly peklem,“ řekl náš zdroj. „Nebudu teď rozebírat jejich individuální stav, ale všichni jsou naživu a v naší ochranné vazbě.“
Na otázku, co by speciální jednotky dělaly, kdyby bylo rukojmích více, než by letadlo uneslo, náš zdroj odpověděl: „Pak by drželi pozici, dokud by je C-17 nedostal do Anchorage, nedoplnil palivo a nevrátil se.“
Na okraj dodejme, že v následném ranním hovoru jsme náš zdroj požádali, aby potvrdil nebo vyvrátil zvěsti, podle nichž je skutečný Donald Trump „pod horou“, zatímco u soudu sedí jeho dvojník.
„Dva Trumpové? To je ta největší pitomost, jakou jsem kdy slyšel. Co jsi zač, hlupák? Prezident Trump je odvážný vůdce. Neutíká před nepřáteli jako vyplašené zvíře. On na ně útočí! Neschovává se za dubléry a klony jako zbabělý Obama nebo Biden.“ (Na tomto místě musím oponovat, protože prezident Trump má z důvodu své ochrany několik dvojníků – pozn. př.)
Doufám, že v sítích výpovědí unesených uvízna obrovská spousta politiků a křivých vojenských nacistů. Otázka zní, jestli si tito šmejdi zaslouží oficiální proces a nebo kulku do hlavy okamžitě, jakmile bude viděna. Na druhou stranu právo je spásou nového věku a proto si zločinci musí vychutnat pohled a zažít použití klasické oprátky s hydraulickým propadlištěm či jenom poklop z bambusu, jako ve Vietnamu.
Tamtím směrem, kterým k ránu
se rozléhá křik kormoránů –
Tam kde nebe s mořem splývá,
v té dálce vln se ostrov skrývá…
https://youtu.be/04g_EPd9DGg
pokračování textu
https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/petr-kotvald-a-stanislav-hlozek/sandokan-483637
Díky za zprávu.
Dobře to dopadlo. Všem těm zachráněným patriotům přeju hodně zdraví a jejich záchranářům patří velký dík za odvahu.
jarča: třeba takovéto poděkování….
Můj čas – Hložek. Zagorová, Kotvald
https://youtu.be/Al3Ai_8otI0
písnička a ukázky ze seriálu sanitka
https://www.youtube.com/watch?v=UOAd3e7R-I0
ORM – Sanitka /úvodní znělka/ + Můj čas (1984)
https://www.youtube.com/watch?v=kCmu71KuTjg
Text:
Můj čas
je pouhopouhé prozatím,
můj čas
může říct, já už neplatím.
Rád, tak rád bych žil
a mám jen zbytek sil,
a času míň, než se mi zdálo
před půl hodinou.
Příteli chvátej SOS,
ať jsem i zítra
čím jsem dnes,
zbav mě tíhy mé, rány mé,
co nejdřív.
Příteli chvátej, píšu vzkaz,
dej mi co ztrácim,
dej mi čas.
Vrať mi víru mou, lásku mou
a té nejvíc.
Z vlastního spánku
můžeš krást
jen času svého
dej mi část,
boj s časem toužím tentokrát
neprohrát.
Můj čas,
to jsou jen chvílky takové,
můj čas
se ocit‘ v tísni časové.
Rád bych zůstal živ,
chci dýchat jako dřív,
a čekám dál,
že přece ustrneš se nade mnou.
Příteli chvátej SOS,
ať jsem i zítra,
čím jsem dnes,
zbav mě tísně mé, strasti mé,
co nejdřív.
Příteli chvátej, píšu vzkaz,
dej mi co ztrácim,
dej mi čas.
Vrať mi víru mou, lásku mou,
a té nejvíc.
Z vlastního spánku
můžeš krást
jen času svého
dej mi část,
společně můžem tentokrát
neprohrát.
Až budeš příště
v tísni sám,
kus času svého
já ti dám,
a pomoc tvou ti zítra tím
oplatím.