Hudba je velmi mocný nástroj, který může měnit naši náladu, změnit myšlenky, navodit vzpomínky, dokonce nás může i léčit. Ve svém nedávném článku o stimulaci spirituálních schopností jsem připomínala důležitost hudby, která navozuje ,,kouzelné” pocity, abychom zaměřili svou mysl a tím i svoji energii na potřebný proud energie a tím se s ní lépe spojili.
Pokud jste přemýšleli nad tím jaká hudba by mohla být k takovému účelu vhodná, v tomto článku najdete výběr takové hudby.

[wp_ad_camp_2]

Zde je seznam mých oblíbených písní, u kterých se cítím kouzelně, požehnaně, tajemně a které posilují můj spirituální náboj… Protože má každý člověk odlišný hudební vkus, nemusí s vámi rezonovat každá uvedená skladba. Každá z nich taky nese jinou náladu. Jednoduše si vyberte to, co se vám líbí, nebo prozkoumejte konkrétního interpreta více do hloubky.

Aloha Ke Akua – Nahko Bear
Překrásná skladba Nahko Beara z alba Medicine for the People. Nahko Bear je americký hudebník. Narodil se v Portlandu v Oregonu a je smíšeného etnického původu, které zahrnuje portorikánskou a filipínskou krev. Byl adoptován v nízkém věku.

 

Denean – Angels Calling Me
Písnička má kromě krásné hudby zejména naprosto dokonalý text, který už se naučíte zpívat, přivede vás do úžasně povzneseného, někdy až extatického stavu blaženosti. Někdy mám dojem, jakoby ta skladba byla přímé napojení na svět andělů. Zde je dokonce je verzi 432Hz! (text písně najdete tady)

Výborný kousek od Denean je také skladba Ray Of Love – zde

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU ZDE: Speciální kouzelný playlist: Jakou hudbu poslouchat, když chcete cítit požehnání z vyšších světů

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.