V současnosti je možné slyšet vulgární nadávky téměř všude, dokonce i ve vzdělávacích institucích, v rodinném kruhu a na veřejných místech. Připadá nám to normální, protože je to všude. Ve starých slovanských rukopisech se však vulgární nadávky považují za znak démonického chování. Člověk, který říká vulgární slova, i když to dělá nedobrovolně, přivolává temné síly!

[wp_ad_camp_2]

Vulgární slova plnila u Slovanů podobnou funkci, jako kletba. Osoba, která vyslovuje obscénní slova, na sebe automaticky přivolává vše nečisté a nemocné, také na své děti a celou svou rodinu. Přitom tato osoba často následně vyjadřuje překvapení nad svými vážnými problémy s reprodukčními orgány, problémy s močovým měchýřem, onkologickými a jinými chorobami, protože mnohá tato sprostá slova jsou právě spojena s pohlavními orgány a s vyměšováním.

Doktor biologických věd, akademik Peter Garjaev, praktickými experimenty zjistil, že chromozomy bílkovin obsahují všechny informace potřebné k vytvoření živého organismu. V průběhu mnoha experimentů prokázal, že genetický aparát jakéhokoliv živého tvora reaguje na vnější vlivy a způsobuje změny v genech.
Jak se to děje? Je známo, že 75% lidského těla obsahuje vodu. Slova vyslovená tímto člověkem, mění strukturu této tělesné vody, řadí její molekuly do složitých řetězců, mění jejich vlastnosti, a proto mění genetický kód dědičnosti!

Při pravidelném destruktivním vlivu slov se modifikují geny, které ovlivňují nejen samotného člověka, ale i jeho potomky. Tato modifikace genů urychluje stárnutí organismu, přispívá k rozvoji různých chorob a zkracuje délku života. Naopak pod vlivem konstruktivních slov a myšlenek se zlepšuje genetický kód člověka, zpomaluje se stárnutí organismu a prodlužuje se délka života.

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU NA: aluska.org

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.