[wp_ad_camp_1]

Tuto sobotu se delegace Společnosti bílého draka, včetně autora tohoto článku, vydá do Bougainvillu na Šalamounových ostrovech na setkání s králem Davidem Peii II, aby projednala znovuotevření dolu Panguna, který ukrývá 170 bilionů dolarů ve zlatě a mědi. Kromě tohona ostrově existuje šest dalších důlních lokalit, které má pod kontrolou král Davida a jeho lid, což znamená, že stovky bilionů dolarů mohou být ku prospěchu lidem a živým bytostem planety Zemi.

Celkový peněžní obnos, který OECD utratilo za rozvoj v roce 2016, byl roven 142,6 miliardám dolarů, takže pokud by byl využit i pouze malý zlomek bohatství jedné z těchto šesti lokalit, bylo by k dispozici nejméně desetkrát větší množství peněz na pomoc chudým a k ochraně životního prostředí než je v současné době vynakládáno.

Důl Panaguna byl vyhlouben společností Rio Tinto, která je řízena Rothschildy. Nicméně místní, naštvaní znečištěním, které důl způsobil, a stejně tak i mizerným zacházením ze strany důlních majitelů vůči nim, po dlouhé době vytrvalého odporu nad dolem převzali kontrolu. Zástupci krále Davida rovněž tvrdí, že majitelé dolu z rodu Rothschildů uvažovali o zničení celého ostrova, aby mohli získat celé jeho nerostné bohatství. Můžete si být jisti, vzhledem k jejich nevalné historii, že Rothschildové rozhodně neplánovali vytěženým bohatstvím této planetě prospět.

Zástupci společnosti Rio Tinto na četné pokusy WDS o kontakt nereagovali. Pokud k dohodě s Rothschildy nedojde, WDS použije, v případě potřeby, tolik světových armádních prostředků, kolik bude potřeba na pomoc králi Davidovi ve snaze učinit ekologicky šetrným způsobem ostrovní zlato a další kovy dostupnými ve prospěch planety.

Chazarská mafie, v každém případě, v posledních měsících utrpěla celou sérii zdrcujících porážek, neboť jejich globální kontrolní síť stále viditelněji kolabuje.

A co je nejdůležitější, ale co je stále většině světa skryto, je fakt, že Chazarům dochází zásoby zlata a že většina zemí světa již nepřijímá jejich papírky, které nejsou kryté ničím jiným než rychle slábnoucím mechanismem kontroly kolektivního vědomí.

Chazarské pokusy získat zlato v Indonésii, Japonsku, na Filipínách a v dalších asijských zemích jsou zatím odráženy, shoduje se více zdrojů.

Minulý týden zástupci ze Citibank a americký velvyslanec v Indonésii Joseph Donovan slíbili indonéskému prezidentovi Joko Widodovi, že vynulují celý indonéský dluh výměnou za 12,500 tun zlata. Odešli však s prázdnýma rukama, tvrdí indonéské zdroje WDS.

Zdoje WDS dodávají: „Západní Malajsie je zapojena do pokusů zbavit Jakartu zlata. Johorský sultán tvrdí, že toto zlato patří jeho královské rodině a to mu dává právo vzít si jej zpět pro Indonésii, kde bylo uchováváno posledních 70 let. Toto sultánovo tvrzení by znamenalo, že by se mohlo jednat o součást kolateralizovaných zlatých účtů, na které asijské královské rodiny uložili své zlato do úschovy Indonésii, a Sukarno byl zvolen jako M1.“

Sukarno, stejně tak jako americký prezident John F. Kennedy, byli zabiti Chazary, kteří chtěli ukončit jejich snahy použít toto zlato pro dobro planety (předpokládáme, že naši čtenáři znají historii těchto událostí). Nyní se deponentům tohoto zlata dostane jejich pomsty.

Indonéské zdroje WDS dodávají, že „mají silný pocit, že nějakým způsobem je do toho zapleten i (malajský) premiér Najib Razak, jelikož je členem Chazarské mafie.“

Chazarové stále provádějí teroristické útoky v Londýně, na Filipínách, v Indonésii a kdekoliv jinde na světě, aby získali zlato, avšak jsou systematicky izolováni.

Setkání Bilderbergu, kterého se účastnili přední služebníci Chazarské mafie, které skončilo 4. června, byl ve skutečnosti meetingem poražených v boji o planetu Zemi. Na tomto prvním meetingu od doby, kdy zemřel vrchní Chazarský kápo David Rockefeller, Rockefellerův přisluhovač Henry Kissinger pokračoval v jeho snaze stát se novým skrytým vládcem planety Země. Avšak bez zlata a bez Rockefellera v zádech, je Kissinger bezmocný.

Rothschildův pokus převzít po Rockefellerově smrti kontrolu nad planetou Zemí byl také považován za velkou ránu, když se americký prezident vzdal Pařížské dohody. „Trump opustil Pařížskou dohodu, aby zastavil obchod s uhlíkem a odhalil tak hoax jménem globální oteplování,“ vysvětlily zdroje Pentagonu.

Uvnitř Trumpova režimu byla také „díky Trumpovým čistkám odstavena sionisticko-globalisticko-Goldmanovská frakce vedená bývalými spolupracovníky Goldmana Garym Cohnem a Jaredem Kushnerem,“ pokračují.

Bushova frakce Chazarské mafie je také „v plně pohotovostním režimu“, díky tomu, že na povrch vychází stále více jejích zločinů. Minulý týden zdroje z Pentagonu uvedly, že Bushovi odstřelovači zabili bývalého panamského prezidenta Manuela Noriegu, „aby nemohl udat CIA a obvinit ji z obchodu s drogami a korupce.“

Také jsou patrné kroky, které vedou k zatčení předních Bushových neokonzervativních agentů jako je David Petraeus,  bývalý šéf NSA Mike Hayden a k odstranění a zatčení amerického poradce pro národní bezpečnost H. R. MacMastera. Trestáni mají být za nelegální zisk informací a jejich následné úniky.

Ti nejvýše postavení stoupenci Rockefellerova/Bushova/Clintonova klanu americké Chazarská mafie mají stále problém udržet se mimo věznice a zcela jistě prohrávají boj o moc ve Washingtonu DC.

Podle vietnamských zdrojů také právě teď probíhají obrovské mocenské boje v Číně. Boj se týká Wanga Qishana 王歧山 , který de facto zaujímá druhé místo v čínské mocenské struktuře a nyní je nejdůležitějším agentem Rothschilda v Číně.


Záhadný muž jménem Guo Wengui 郭文贵,

https://www.forbes.com/sites/nathanvardi/2017/04/25/chinese-fugitive-guo-wengui-lost-500-million-in-ubs-margin-call/amp/

který byl nedávno zachycen na fotografii s Jacobem Rothschildem a Dalai Lamou, a který se nyní zřejmě zdržuje v Trumpově rezortu Mar A Largo na Floridě, zveřejnil minulý týden video (které bylo z internetu bleskově odstraněno), na kterém tvrdí, že Wang má rozsáhlé konexe ve Skull & Bones a mezi Svobodnými zednáři.

Jestli se Wang stane premiérem a na podzim na 19. kongresu Čínské komunistické strany oficiálně číslem 2, „potom bude (čínský prezident) Xi Jinping mrtvý,“ říkají zdroje.

Wangova moc vychází z ohromného množství peněz, které za poslední čas za záhadných okolností získal a následně šířil kolem sebe.

Ty samé zdroje, které mají přístup k nejcitlivějším informacím o Číně, tvrdí, že Xi Jinping „je ve velmi nebezpečné pozici.“ „Může se buďto pokoušet udržet komunistickou vládu, a v tom případě se ho budou chtít zbavit určité skupiny s jinými středy zájmů předtím, než jeho vláda skončí, nebo může ukončit éru komunismu po vzoru Sovietů v 90. letech.“

Ty samé zdoje říkají, že další čínský odpadlík, Ling Jihua, podává USA „příliš mnoho informací o ponorkách, nukleárních kódech, atd.“, což činí na základě jeho odporu vůči Rotshchildem kontrolovanému Wangovi.

https://www.theguardian.com/world/2016/feb/12/state-secrets-or-golf-secrets-murky-case-of-ling-wancheng-tests-china-us-ties

Ikdyby se tyto zdroje mílily, není pochyb, že situace v Číně bude s výhledem na období mezi současností a polovinou léta i nadále neklidná, jelikož intrikářská kampaň pro volbu dalšího politbyra, jehož zvolení bude oficiálně oznámeno na podzim, i nadále pokračuje.

Do Evropy také přicházejí změny, jelikož vrchní Chazarský lídr a německá kancléřka v jedné osobě – Angela Merkelová, stejně tak jako otrok Rothschildů, francouzský prezident Emmanuel Macron, si začínají uvědomovat důsledky Trumpova prohlášení, že je již více před Ruskem chránit nebude. Výsledkem bylo, že po nějakém tom vrčení a štěkání Francouzů i Němců, bylo náhle v zájmu obou zemí s Ruskem vycházet.

Také se zde odehrává jakýsi rozkol na Blízkém východě mezi Egyptem, Saúdskou Arábií, Kuvajtem, Bahrajnem a Spojenými arabskými emiráty, které z ničeho nic odstřihli vztahy s Katarem. Katar je domovem zpravodajské sítě Al Jazeera a obrovské americké letecké základny. Katarský šejk Tamim bin Hamad Al-Thani se patrně odklonil od oficiální Chazarské linie na Středním východu tím, že říká hezké věci o Íránu, Hamásu a Hizballáhu a stejně tak i o Izraeli. Saúdové nyní viní Katar kvůli Daeš .

http://www.arabnews.com/node/1104556/saudi-arabia

Ve skutečnosti je tento konflikt téměř jistě spojen s faktem, že Katar dosáhl dohody o dodávkách místního plynu s Ruskem a Syřany, zatímco Saúdům se to nepodařilo.

Výsledek vypadá tak, že Saúdové se nyní také honem snaží zalíbit Rusku. Zatím to vypadá tak, že Rusové je vyzvali, aby investovali nemalé peníze v odlehlých arktických regionech.

http://tass.com/economy/949691

[wp_ad_camp_1]

překlad: raja

zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.