Žena, která v roce 2018 prošla změnou zpátky na své původní pohlaví říká, že existuje mnoho lidí, kteří podstoupili operaci změny pohlaví, ale přejí si, aby ji nikdy nepodstoupili.

[wp_ad_camp_2]

„Stovky mladých transgender lidí hledají pomoc, aby se vrátili ke svému původnímu pohlaví,” řekla novinám Skynews žena, která pro ně zřizuje charitu.

Charlie Evans (28 let) se narodila jako žena, ale identifikovala se jako muž 10 let před tím, než byla detransitionována. (detransi… cože? – prostě byla žena, pak byla muž a pak byla zase žena. jednoduché.)

Charlie Evans

Počet mladých lidí usilujících o změnu pohlaví je stále vysoký, ale slyšíme jen velmi málo, pokud vůbec něco, od těch, kteří začnou tohoto rozhodnutí litovat.

V současné době neexistují žádné údaje, které by dokumentovaly počet lidí, kteří mohou být ve svém novém pohlaví nešťastní, nebo kteří se mohou rozhodnout pro přeměnu zpět na své biologické pohlaví.

[wp_ad_camp_2]

Charlie minulý rok detransic?.. se vrátila zpátky na ženu a zveřejnila svůj příběh. Řekla, že byla ohromena počtem lidí, které potkala v podobné situaci.

„Jsem v kontaktu s 19 a 20 letými, kteří podstoupili operaci na změnu pohlaví, kteří si přejí, aby to neudělali, a jejich dysforie* nebyla zmírněna, necítí se za to lépe,“ říká. “Neví, jaké jsou jejich možnosti.”

*Dysforie znamená poruchu nálady projevující se depresivním laděním, celkovou rozladou, pasivitou a skleslostí. Do značné míry je to stav opačný k euforii. Dysforické ladění je typické pro řadu neurologických i psychiatrických onemocnění. (zdroj)

Nadpis skynews: „Stovky mladých transexuálů hledají pomoc při návratu k původnímu pohlaví.”
,,Nemyslím si, že je cesta zpátky, slečno Frodo.”

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU ZDE: Stovky mladých transexuálů hledají pomoc při návratu k původnímu pohlaví

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.