…..je jenom otázkou času kdy se podobné příhody začnou odehrávat, díky našim proradným politikům a zločincům ve vládě, i v české republice.

05:54

Horor prožila mladá Pařížanka, když byla brutálně znásilněna gangem tří ilegálních imigrantů přímo v parku, kde je i Eiffelova věž. Dívka byla nalezena v houští nahá, svázaná, zbitá s roubíkem v ústech a v hlubokém šoku…..

[wp_ad_camp_1]

Devatenáctiletá francouzská dívka byla nalákána k pařížskému monumentu minulou neděli na domluvenou schůzku přez Facebook. Zareagovala na zprávu od sedmnáctiletého Tunisana, se kterým se již předtím setkala v blízkosti svého domova na pařížském předměstí.
V nedělní večer se vydala na schůzku v očekávání pikniku s chlapcem v parku Champs des Mars, kam přišla a kde byla odporně zbaběle napadena (Express). Podle policejního zdroje byla minulou neděli teplá noc a ona očekávala, že si spolu s chlapcem dají jahody, hrozny vína a budou pít kolu, ale namísto toho proběhl útok. Dívka byla odvlečena do houští, které bylo svou polohou stranou, a kde byla napadena třemi nachystanými muži, ale za mě tou nejhorší, nelidskou a ubohou spodinou.
Tři muži ji ztloukli, svázali a zacpali jí ústa. Oběť, která nemůže být jmenována ze zákonných důvodů řekla, že je čerstvě na útěku z domova od matky na pařížském předměstí. Nalezl ji pár běžců v pondělí ráno, kteří slyšeli jak oběť tlumeně vzlyká a pocítili znepokojení. Poté ji našli v hlubokém šoku, nahou a plačící. Přivolaní policisté následně rychle prověřili všechny informace a všechny tři muže vystopovali v jednom z pařížských hotelů. Byli chyceni jen těsně předtím, než se pokusili prchnout do Německa hned v pondělí.
Ani jeden z nich neměl žádné dokumenty a všichni tři tvrdili, že jsou prý sedmnáctiletí Tunisané, kteří hledají azyl. Nicméně první prověřování poukazuje, že jsou pravděpodobně starší a spíše z Alžírska. Zdroj říká, že vyšetřovámí je v pohybu, aby se přišlo na to, kdo prý přesně jsou a co vlastně ve Francií dělají. Všichni tito „muži“ samozřejmě znásilnění popírají, a že se prý tohoto „souhlasného vztahu mezi dospělými“ účastnili všichni dobrovolně. Doslova použili formulaci „consensual adult relationship“ se ženou. To přeci nejsou lidé.
Všichni tři nelidé, kteří také nemohou být jmenováni, jsou ve vyšetřovací vazbě a prokurátor s policií pokračují ve vyšetřování tohoto nechutného znásilnění. Tak si říkám, že policisté nevědí odkud jsou ani kdo jsou, tak jaká jména vlastně nemohou říci. Ta co jim řekli oni, tak tím by asi nic neporušili, ale naprosto to nebudu nijak zlehčovat, ale k čemu jim budou například otisky prstů, když je třeba nebudou mít vůbec s čím porovnat? Oběť je v současné době v péči sociálních služeb.
Provizorní kampy imigrantů jsou po celé Paříži. Nedávno jsem viděl jedno z videí z Paříže a nechtěl jsem tomu prostě věřit. Špína v ulicích, a tím myslím nepořádek po imigrantech, který Francouzi likvidují buldozéry. Když prý jsou tato místa zničena úřady, vyklizena a opět uklizena pro civilizaci, tak se prý další tento „kamp“ objeví jen o kus dál. Socialistická starostka hlavního města Francie, paní Anne Hidalgo oznámila minulý týden, že v Paříži bude otevřen první oficiální kamp pro imigranty již příští měsíc a bude mít kapacitu 800 lidí.
No videa z Paříže, která jsem za poslední rok viděl jsou snad z celé Evropy ta nejotřesnější, ač je těžké to posoudit, každopádně je to katastrofa, co se tam děje v ulicích. Naneštěstí, když jsem včera dočetl tuto hrůzu, tak jsem si otevřel idnes, a tam byl na titulku článek, který se jmenoval…..“Uvítejte uprchlíky u vás doma, je to ochrana před teroristy, řekl papež František“.
„Vyzývám vás k tomu, abyste uprchlíky uvítali ve svých domech a obcích, aby jejich první zkušenost v Evropě bylo teplé lidské uvítání a ne chlad při spaní na ulicích“. „Pohostinnost pomáhá vzbuzovat lásku a je naším nejlepším zabezpečením proti nenávistným teroristickým útokům“.
Těmto slovům příliš nerozumím, a nebo jim spíše nechci příliš porozumět. V každém případě mají muslimští imigranti a všichni uprchlíci z celého světa silného spojence v papeži Františkovi. Ale vůči všem Evropanům mi to přijde spíše jako výtka a pokárání, a když to přeženu a velmi zjednoduším, tak mi to zní jako dejte jim všechno a vítejte je všechny a oni vás potom možná přestanou terorizovat.
Lásku, respekt a toleranci však u nich neprobudíme, protože pro ně se tím ponížíme a vlastně jim tím dáme za pravdu, že jsme méněcenní, slabí lidé a musíme jim platit za to, že nás možná nechají být. Ale oni nenechají, protože korán je proti všem bezvěrcům. Jak vzbudit u muslimů lásku a toleranci k ženám a dětem v papežově kázání nezaznělo.
Někdo tvrdí, že Bůh je láska. Někdo že láska je Bůh. A já říkám, že láska je posvátná…Robert Fulghum

[wp_ad_camp_2]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.