Dnes jsem uveřejnila článek Norská policie bije na poplach: „Radikální Islám převzal město Oslo!“a ve Švédsku globalisté uplatňují svojí agendu na depopulaci bílé rasy i takovýmto „nenápadným“ způsobem. Na jednu stranu slýcháme od evropských politiků, jak Evropa stárne a vymírá, a na druhou stranu tady máme rady „odborníků“ a „vědců“ z neziskovek ohledně snižování uhlíkové stopy tím, že si rodiny budou pořizovat méně dětí. Pokud tedy chtějí mít méně obyvatel, proč tedy připustí příliv dalších nelegálních migrantů?! Migrant snad není člověk, co dýchá a jeho působení v dané zemi zanechává uhlíkovou stopu??? Nezdá se vám toto celé postavené na hlavu? 

Švédové jsou známí svojí šetrností k životnímu prostředí a vzali udržitelnost rozvoje na zcela novou úroveň v rámci vědecky podložených výzev od výzkumníků a ekologických aktivistů , kteří teď radí mladým rodinám, aby měly méně dětí a zmírňovaly tak zátěž na přírodu.

Mnoho Švédů v uplynulých letech přizpůsobilo své zvyky udržitelnějšímu životnímu stylu, který zahrnuje méně jízdy autem, méně konzumace masa a omezování transatlantických letů. Ekologičtí aktivisté však nejsou spokojeni s již „přinesenými“ obětmi a propagují přísnější rodinné plánování s cílem snížit uhlíkovou stopu.

 

[wp_ad_camp_2]

Erik Isberg, konzultant v oblasti udržitelného podnikání a zakladatel nevládní organizace Young Collective, popsal tento trend ve stanovisku pro švédský deník Dagens Nyheter. Samotný název „Rozhodni se pro životní prostředí – mějte pouze jedno dítě“ ztělesňuje zprávu v křišťálově čisté podobě.

Vyzývá Švédy, aby povýšili environmentální chápání na „zcela novou úroveň.“ Isberg odkazuje na studii Lund Univerzity v jižním Švédsku, která uvádí bezdětnost jako nejdrastičtější možnost snižování emisí oxidu uhličitého ve vyspělých částech svět.

Podle názoru Univerzity v Lundu znamená mít o jedno dítě méně snížení o 58,6 tun oxidu uhličitého za rok, zatímco život bez automobilu by ušetřil pouze 2,4 tuny oxidu uhličitého ročně, což je téměř 25x méně účinné, uvedl deník Dagens Nyheter. Naproti tomu pečlivé třídění odpadu přispělo ke snížení o 0,2 tun ročně.

Kimberly Nicholas, jeden z výzkumných pracovníků studie, tvrdí, že nadměrná populace je nesprávně považována za problém, který postihuje pouze rozvojové země.

Zdroj: 1

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.