…..chudí „uprchlíci“ objevili, že nejlepší je proti lidem vystupovat ve smečkách. Tímto způsobem dobudou svého cíle. Tak jak to udělali právě včera v  Calais, kdy se dostali přes policejní zátarasy na loď plující do Anglie….

07:54

Deset policistů, kteří se dostavili, aby zjednali pořádek v příjmovém středisku migrantů Signalisten ve městě Vesteros ve středním Švédsku, byli nuceni opustit budovu únikovým východem před útokem rozlíceného davu, píší noviny VLT.

K incidentu došlo už minulou středu, ale policie několik dní nezveřejňovala informace o tomto incidentu. Až později novináři získali přístup ke zprávě o události.

Zástupci Migrační správy přijali rozhodnutí o přestěhování části uprchlíků z azylového tábora po obdržení informace, že 10letý chlapec, který se tam nachází, je soustavně vystavován násilí. Ale poté, kdy narazili na odpor migrantů, úředníci byli nuceni obrátit se o pomoc na policii.

Podle hlášení strážců pořádku v úzké chodbě azylového domu je přivítal křičící dav uprchlíků.„Za našimi zády stálo ještě více lidí… V duchu jsem byl připraven bojovat o svůj život… Slyším, jak někdo křičí, že je tam nouzový východ“, vyprávěl jeden ze zástupců bezpečnostních orgánů.

V roce 2015 dorazilo do Švédska, jehož počet obyvatel tvoří 9,8 milionů lidí, kolem 163 tisíc uprchlíků, z nichž je více než 35 tisíc dospívající mládeže bez doprovodu rodičů, většinou z Afghánistánu. Pouze 20 % migrantů mělo doklady.

[wp_ad_camp_2]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.