Premiér chce slavit jak se Švédové starají jeden o druhého, ale zároveň i vychází manuál pro občany, jak přežít pracovní den. Švédsko dnes. Kalašnikovy, bombové útoky a počet střelby stoupl o 100%. Soudy a společnost si neví rady.

„Švédsko je ve válce a zodpovědní jsou za to politici.“….švédský spisovatel Bjorn Ranelid pro Expressen

O hrůzné, smutné situaci a budoucnosti Švédska jsem psal již nejednou, ale ve Švédsku mě asi nikdy nepřestanou překvapovat a udivovat. Konečně jsou zveřejněné statistiky, které jsou dle mě stále spíše tabu, protože když zveřejnili toto, tak jaká bude skutečnost? Přesto i tyto oficiální statistiky ukazují, že Švédové již doma ve své zemi nejsou.

 

[wp_ad_camp_2]

 

V roce 2018 padl ve Švédsku rekord střelby (306), který letos bude asi překonán. Čtyřicetpět zavražděných a 135 zraněných. Většinou v Jižním Švédsku, kde se nachází i Malmö. Od roku 2012 stoupl počet střelby v ulicích o 100%! Nejčastěji používanou zbraní je kalašnikov! Je to Švédsko, nebo Blízký východ? V 1. pololetí roku 2018 byl každý druhý útok střelnou zbraní v tzv. „citlivých oblastech“, protože říkat tomu No Go zóny je pro ně asi moc, ale ve skutečnosti není. Jediná rada je nechodit tam, protože tam už švédské právo neplatí. Už mají těchto obohacených zón 61! Hmm, roste to a je to pro mě velmi netolerantní počet území, kde to pro původní obyvatele už není bezpečné a mají se řídit manuály, jak přežít běžný den.

Těch 61 nových zón čítá dle statistik 5000 zločinců z dvou set zločineckých sítí a většinu v těchto „citlivých oblastech“ tvoří imigranti s neevropskými kořeny a jejich potomci. V těchto „švédských“ oblastech se vyskytují i navrátilci z bojiště, neboli z ISIS, Al Kaidy a jiní salafisté. Švédsko je přeci hodné. Až tak moc hodné, že v Malmö, kde žije 300 tisíc obyvatel, je již třetina z nich narozena v zahraničí.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jeden den v Malmö (10.6.19)…. Muž zastřelen před úřadem. Na nádraží policie postřelila muže, který vyřvával, že má v tašce bombu a večer byli zastřeleni další dva muži. To není vše, protože v noci otřásli městem ještě dva výbuchy! Gratuluji Švédsko.

Magistrát města vydal nové pokyny pro občany a zaslal jim je! Název zprávy zní „Osobní bezpečnost“. Pokyny pro Švédy zní jasně……Naplánuj si cestu do práce, poznej danou oblast, čas mezi zaparkováním a vstupem do objektu určení sniž na minimum! Před odchodem si obhlédněte okolí, aby jste se nedostali do nežádoucí situace! Držte se dál od lidí, kteří jsou považováni za potenciální ohrožení! Vzdalte se od nich!

Měl jsem dojem, že čtu scifi, ale já četl Švédsko dneška a vše to zdalek není. Reakce občana….“Médiím magistrát tvrdí, že je vše v pořádku, i když to tak není a pak pošlou svým zaměstancům něco takového?“ V Linkopingu v červnu také vybuchla budova a zraněno bylo 20 lidí. Dva zastřelení o pár týdnů později. 30.6. tři přestřelky gangů, dva mrtví a to zastřelený raper Shamal byl v minulosti odsouzen za napadení, loupeže a drogy. Ve Stockholmu mají již 11 zavražděných, což je jako za celý minulý rok.

„Takový vývoj je nepřijatelný.“….Mats Lofving, šéf policie Národního operačního oddělení (NOA)…„Situace je mimořádně vážná.“....šéf policie Arnest Thornberg, který, ale dodal, že Švédové si budou muset na střílení zvyknout. Dokonce si myslí, že by si to na to střílení a násilí měli zvyknout na příštích 5 až 10 let! Bravo Švédsko.

 

[wp_ad_camp_2]

 

„Jelikož není země ve válečném stavu, tak je situace v zemi extrémní.“...Ulf Kristersen (vůdce Umírněných). Od roku 1955 do roku 1985 nebylo v Malmö, Goteborgu, Stockholmu, Lundu zapáleno žádné auto! a dnes se to děje na stovkách míst. Dle univerzitní švédské psycholožky jsou jen frustrovaní, rozlobení a zoufalí, protože společnost je nepřijala a špatně je vnímá.

A přitom dle spisovatele Ranelida a mě také mají nový obyvatelé Švédska co jíst, co pít, kde bydlet a mohou se bezplatně vzdělávat! „Říká se tomu výchova a je to přesně to, co dnes ve Švédsku chybí tisícům dívek a chlapcům.“ „Nejde o peníze, nebo o to, ve které části světa jste se narodili.“ „Nemá to nic společného s politikou, nebo ideologií.“ „Je to o etice, morálce a soužití mezi lidmi.“ Takto reagoval spisovatel na slova univerzitní psycholožky.

V Lundu, univerzitním městě se počátkem roku nezletilý migrant z Afghanistánu pokusil zavraždit několik lidí tím, že do nich najel kradeným autem. Tvrdí, že konvertoval ke křesťanství, ale dle dokumentů u něj doma nalezených chtěl vést džihád a býti mučedníkem. Takže tento migrant chtěl zabíjet, přiznal se k tomu, ale protože podle soudu nejel příliš rychle, tak to nebyl terorismus a dokonce ani pokus o vraždu a to kroutím hlavou nad našimi soudy, ale tohle? A soudní bonus na závěr je to, že jednání prý nemělo náboženské pohnutky! Odsouzen byl jen za to, že omezil ostatní! Absurdní blázinec ve Švédsku.

 

[wp_ad_camp_2]

 

A aby toho liberálního blázince nebylo málo, tak švédský premiér Lofven na oslavě národního svátku prohlásil za mě slova jak od pana Chocholouška…...“Ale, když si představíte staré časy jako idylu s červenými domky a zelenými loukami, velmi málo věcí bylo ve Švédsku lepších.“ „Při oslavě Národního dne si myslím, že bychom měli oslavovat právě to, kolik jsme toho v zemi dosáhli!! Vybudovali jsme silnou zemi, ve které se staráme jeden o druhého.“ „Zemí, ve které společnost přebírá odpovědnost a nikdo není ponechán svému osudu.“

Já nechápu tu sílu v tom, že jedni se starají o druhé a ti druzí se starají často jen o sebe a ještě si té pomoci neváží a někteří ji i za slabost považují, protože jsou to lidé kulturně rozdílní, ale pan premiér Švédska si to pochvaluje, že nikdo není ponechán svému osudu. A co původní Švédové? Těm já jejich osud nezávidím po těch statistikách, které jsem četl, že tam v roce 2050 budě žít 30.6% muslimů, když již dnes jich tam je 8.15%. Mimochodem u nás je v současnosti 0.2 muslimské populace a je nám předvídáno 1.25% v roce 2050. Jsem rád za tuto predikci.

Další, co mi přijde absurdní je, že švédská vláda od roku 2017 přispěla již 20 miliony dolarů palestinským školkám a dále přispívají a oni tam přitom sedmileté děti se švédským odznáčkem na hlavě slaví konec školky v uniformách bojovníků džihádu, kteří loví židy a jejich rodiče jsou hrdí a spokojení, když to sledují. Jste i vy ve Švédsku spokojeni? Mají zbraně, kamery na hlavě, užívají drony, loví židy a uloví je. Paráda na závěr školního roku a děkujeme Švédsku za báječné vzdělání.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Již loni švédská Tv prolomila tabu, když uvedla, že většina pachatelů odsouzených za sexuální násilí ve Švédsku v posledních pěti letech měla imigrantské kořeny a 58% z nich se narodilo v zahraničí. V případě, že oběť neznala pachatele je to 80%!

Premiér Švédska Lofven sice po teroristickém útoku v roce 2017, kdy odmítnutý afghánský azylant najel ukradeným kamionem záměrně do lidí a čtyři zabil, plus 15 zranil, byl sympatizantem ISIS a tajné služby o něm věděli, prohlásil, že se k vstřícné migrační politice jeho země nikdy nevrátí, ale to bylo před volbami a on je premiér i dnes. To, že švédský premiér mluví hrdě o tom, kolik toho ve Švédsku dosáhli a jak silnou zemi vybudovali, kde si všichni pomáhají, mi přijde jako hanebnost.

Na závěr se vrátím domů. Jsem rád za včera představený program Trikolóry a jeho částí svůj blog i ukončím…

Podporujeme zdravý patriotismus a národní sebevědomí. Chceme motivovat žáky, aby přemýšleli o naší historii i současnosti a cítili hrdost na ty, kteří obětovali svůj život nebo svobodu v boji za hodnoty Československa a České republiky.

Nikdy bych si nepřál, aby se naší zemi stalo to, co Švédsku.

Zdroj: SN

Nemusím snad ani psát, na čí straně poskok Lofven stojí a koho poslouchá.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.