How-to-keep-your-hair-healthyBeautiful-Woman-With-Healthy-Hair

[wp_ad_camp_1]

Jedna zpráva v souvislosti s migranty a uprchlíky způsobila ve Švédsku doslova pozdvižení. Konkrétně jde o levicové pomocnice, které pomáhají takzvaným uprchlíkům.

Otevřeně a zcela bez zábran hovoří o svých sexuálních kontaktech s uprchlíky, které vnímají jako „znamení tolerance“.

Na švédském levicovém blogu Blankspot jedna uživatelka popisuje svoje intimní zkušenosti s údajně nezletilými žadately o azyl. Jeden z těchto migrantů u této pomocnice občas doma přespal a měl s ní pohlavní styk. Podle jejího prohlášení to ale nebylo nic špatného, protože to je mezi pomocnicemi upchlíkům docela běžná praxe. Uprchlíkovi, který hledá ,,ochranu“, místní dívky dle vlastních slov poskytnou trocha intimity.

Zpráva ve Švédsku způsobila pozdvižení, protože se teoreticky jedná o zneužívání mladistvých. Jedna vládní studie dokonce nedávno zjistila, že 76 procent žadatelů o azyl, kteří jsou považovaní za nezletilé, má nejméně 20 let.

Pomocnice, či prostitutky?

Dřívější zprávy ze Švédska takovou praxi potvrzují. Jedna pomocnice přiznala pohlavní styk s několika „nezletilými“ žadateli o azyl v uprchlickém centru v jihošvédském městě Amal.

V současné době v již vyklizeném uprchlickém táboře ve francouzském Calais také padala četná obvinění ze sexuálního styku mezi dobrovolnicemi a žadately o azyl. Bývalí pomocníci hovoří o ženách, které s migranty provozovaly doslova a do písmene prostituci.

Zdá se, že některé Evropanky mají nekonečně velká srdce a pracují až do roztrhání těla. Pěkně all inclusive. Nebo jsou to jen pomluvy?

 

zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.