…..je jenom otázkou krátkého času, kdy něco podobného nastane po celé Evropě, tak jak to bylo připraveno Calgery plánem. Potom bude příliš pozdě na veškerá řešení, nebudou už existovat. No vlastně ano budou. Občanská válka….

11:54

Švédští policisté ze strachu hromadně odcházejí od policie. Gangy imigrantů se mohou smát.

Autor: MoonChild | Publikováno: 23.9.2016 | Rubrika: IMIGRACE

Ve švédských policejních složkách trvá krize. Podle zprávy televizní stanice NRK odchod od policie zvažuje až osmdesát procent jejích příslušníků a řada z nich tak už učinila.

Z důvodu narůstající kriminality zvažuje až 80 % švédských policistů odchod od policie.

[wp_ad_camp_1]

Situace v této skandinávské zemi se každým dnem zhoršuje. Neuplyne den, aby na veřejnost nepronikly informace o hořících autech, znásilněných ženách nebo útocích na policisty, jichž se dopouštějí gangy přistěhovalců, ať už házením kamenů nebo i zápalných láhví.

Do některých čtvrtí už z důvodu vlastní bezpečnosti ani nejezdí policejní hlídky. Největší kriminalita vládne ve čtvrtích velkých měst, jako jsou Stockholm nebo Göteborg, kde žijí imigranti nebo jejich potomci.

„Právě zažíváme velkou krizi. Mnoho našich kolegů se rozhodlo odejít. Proto nebudeme schopni vést vyšetřování a nebudeme mít čas vyjíždět ke všem zásahům. Kvůli zhoršeným pracovním podmínkám si mnoho kolegů hledá jinou práci,“ uvedl seržant Peter Larsson.

Švédská policie není evidentně na potírání kriminality dělaná. Její příslušníci se patrně domnívali, že to jsou samé parády, přehlídky, pochody… jako např. letošní homosexuální Paráda hrdosti ve Švédsku. Taková policie je bezesporu důvodem k velkým obavám, ovšem nikoliv na straně kriminálníků, nýbrř běžných občanů.

tm dodává: a kdy to začne u nás? V Německu to začíná podobně jako ve Švédsku. Ve videu se můžete podívat na důsledky rozprašování chemtrails s uměle mutovanými viry toxoplazmózy. Však víte, čtenáři prvopodstaty, jak se proti nim bránit…..

Zdroj: (1)  (2)

[wp_ad_camp_1]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.