Toto je ukázka z článku.

 

Hum v Česku
Abych se vrátila zpátky k humu a silným ránám, nejednou jsem to zažila i já. Moje nejstarší záhadná zkušenost tohoto druhu, kterou řadím k humu (mohlo jich být více, ale nemusela jsem si to spojit) je asi 7-8 let stará. Byl to les v Brně Ivanovicích. Z kopce, který je kompletně zalesněný, kde nevedou žádné větší cesty, jen pěšinky zvířat, kde nejsou žádné domy, žádné dráty vysokého napětí, zkrátka absolutně žádná elektřina ani louka, se ozýval velmi hlasitý zpěv. Bylo to, jakoby tam někde nahoře stálo sto chlapů a ti všichni zpívali sborovým hlasem ,,ááááááá!“ A měli obrovské zesilovače. Zpěv byl strašně hlasitý a rozléhal se do okolí.
Rok poté jsem slyšela úplně to samé. Poprvé jsem byla přímo v tom lese a slyšela to zeshora, tak jsem letěla nahoru, ale než jsem doběhla, hum skončil. Podruhé jsem šla pod lesem a slyšela to přicházet opět ze stejného kopce, když jsem šla podél silnice.

[wp_ad_camp_2]

Ani v jednom případě jsem nenašla absolutně žádný zdroj, na místě ze kterého se zdálo že to jde, nebyly žádné stopy, ani památky po lidských krocích. Vydala jsem se tam a hledala stopy lidí, stopy elektroniky, stopy aut, nic…. ani na jedno pozorování nemám svědka, koho jsem se ptala, tvrdil že nic neslyšel. To místo navíc celkem dobře znám, v té době jsem tam chodívala často a dobře jsem věděla, že na tom místě nikdo zpívat nemůže, i kdyby tak to nikdy nemůže být tak hlasité a kdo by tahal reprobedny a elektrocentrály do strmých kopců, kde nic není…
Mimochodem ten zvuk co jsem dvakrát slyšela, je zachycený podobně i na přiložených videích v tomto článku. Například druhé video (dole) 4. minuta, zvuk byl velice podobný, ale o dost méně děsivý.
Také jsem párkrát zažila ránu, jakoby mi na dům spadl stokilový slon, rána byla vždy spojena s citelným otřesem. Ale po poškození střechy ani památky…
Dostávám občas dotazy, jestli něco nevím, od různých lidí po republice, kterým se stávají podobné věci, ale nenajdou k nim žádné oficiální vysvětlení… Opravdu nemám po republice rozmístěné repráky a nemapuji světové dění tak dobře, abych vám mohla vysvětlit co jste slyšeli zrovna vy… Mohu však sdílet svoji zkušenost a sdílet zprávy, které dostanu.

[wp_ad_camp_2]

Naposledy se mi stala tato podivná věc ve čtvrtek. To je přesně 14.2. 2019. Seděla jsem v pracovně, bylo asi 10:00. Najednou se ozvala rána, jakoby mi něco obrovského padlo na střechu. Šlo to z jihovýchodu a jakoby zeshora. Otřásl se celý dům, židle pode mnou, světla ve stropě zacinkala…. Morčata se vyděsila, zalezla do domku a ani nedutala.
Vykoukla jsem ven. Nebylo nic vidět, žádné stopy po výbuchu, nic…

.

.

Celý článek najdete na:
ALUŠKA.ORG – Svět šokují podivné zvuky, rány a otřesy. Nevyhýbá se to ani Česku. Jaké je vysvětlení?

.

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.