Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

Související zprávy

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Přes 11 000 politiků a elit dostalo výjimku na očkování proti Covidu
  Přes 11 000 politiků a elit dostalo výjimku na očkování proti Covidu

  Přes 11 000 politiků a elit dostalo výjimku na očkování proti Covidu

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

 • FDA (ne)reaguje na výzvu ke stažení vakcíny Pfizer kvůli fragmentům DNA
  FDA (ne)reaguje na výzvu ke stažení vakcíny Pfizer kvůli fragmentům DNA

  FDA (ne)reaguje na výzvu ke stažení vakcíny Pfizer kvůli fragmentům DNA

Světem se šíří zbraň v podobě viru ptačí chřipky. Bill Gates varuje, že může zemřít až 30 miliónů lidí

14:54

[wp_ad_camp_1]

 

Světem se šíří zbraň v podobě viru ptačí chřipky. Bill Gates varuje, že může zemřít až 30 miliónů lidí.

Trochu moc ptačí chřipky všude po světě, i u nás, že? (Viz https://www.svscr.cz/vysocepatogenni-aviarni-influenza-v-cr-aktualni-informace/) Že by biologická zbraň? Nebo výhodné pojištění? =Orgonet=

Světem se šíří záhadná virová zbraň; Bill Gates varuje, že může zemřít 30 miliónů lidí

Zdroj: http://www.whatdoesitmean.com/index2242.htm
February 19, 2017
Mysterious “Weaponized” Virus Sweeps World As Bill Gates Warns 30 Million Will Die
By: Sorcha Faal, and as reported to her Western Subscribers
Překlad: Orgonet.

Odkazy vedou na články v angličtině, pokud není uvedeno jinak.

Závažná varovná zpráva ruského Ministerstva zdravotnictví pro vnitřní potřeby Kremlu konstatuje, že záhadný virus ptačí chřipky smrtící pro člověka, který nyní působí v Číně největší pandemii za sto let (viz článek Největší pandemie ptačí chřipky za sto let ohrožuje Čínu), lze vědou označit jako „válečnou zbraň“, vzhledem k tomu, že se ukázalo, že byl vytvořen uměle.

To, jak se zdá, právě potvrdil i nejbohatší muž světa Bill Gates, který 18. února 2017 na Mnichovské konferenci o bezpečnosti před ministry obrany všech států prohlásil, že v brzké době by mohlo zemřít až 30 miliónů lidí při nečekané pandemii způsobené nespecifikovaným/neznámým, rychle se šířícím vysoce patogenním virem (viz článek Bill Gates varuje před epidemií, která by mohla zabít 30 miliónů lidí.) (Česky: https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/bioteroriste-muzou-zabit-vic-lidi-nez-jaderna-valka-varuje-miliardar-bill-gates-28166)

Ve zprávě se uvádí, že vědci ruského Ministerstva zdravotnictví byli znepokojeni tímto záhadným virem ptačí chřipky již v listopadu 2016, kdy byl objeven u domácího ptactva (husy, slepice, perličky) v Kalmycké republice (viz článek Rusko hlásí dvě ohniska výskytu závažného viru H5 ptačí chřipky). Počátkem února dokončili tito vědci rozbory DNA nalezeného viru, následkem čehož Ruská federace 8. 2. 2017 zakázala dovoz drůbeže z 15 evropských států (viz článek Rusko zakázalo dočasně dovoz drůbeže z 15 evropských zemí včetně Bulharska).

Nejvíce znepokojující pro vědce Ministerstva zdravotnictví je to, že dokončená analýza DNA záhadného viru z Kalmykie ukázala, že jde o první výskyt spojení variant H7N9 a H5N6 tohoto onemocnění, a že Světová zdravotnická organizace (WHO) minulý měsíc varovala, že „globální rozšíření ptačí chřipky a počet virových kmenů v současné době se vyskytujících a způsobujících infekce dosáhly bezprecedentní úrovně, což zvyšuje riziko potenciálního vypuknutí nemoci u lidí.“ (Viz článek Rozsáhlé rozšíření ptačí chřipky zvyšuje riziko propuknutí této nemoci u lidí.)

Jak uvádí zpráva, virus ptačí chřipky H7N9 nebyl nikdy zjištěn u zvířat ani u lidí až do svého objevení v březnu 2013. I když je tento virus pro lidi smrtící, infikovaní ptáci vykazují pouze malé či žádné symptomy, a tak tento virus může být daleko více rozšířen než se soudí.

Virus ptačí chřipky H5N6 byl objeven o rok později, v roce 2014, a rovněž nezpůsobuje v ptačí populaci vážné onemocnění, ale je smrtící pro lidi. Vědci v Asijském pacifickém žurnálu tropické biomedicíny varují, že „jeho rychlá replikace znamená, že ve srovnání s ostatními živými organismy probíhá u něj mnohonásobek rozmnožovacích cyklů“.

Zpráva varuje, že u nového viru zjištěného v Kalmykii, který je kombinací obou virů H7N9 a H5N6, je detekce domácí drůbeže i divokého ptactva infikovaného touto variantou téměř nemožná, což činí z ptáků dokonalé přenašeče této nemoci potenciálně pro člověka smrtící a vytváří podmínky pro vznik globální pandemie, která by mohla zabít desítky miliónů lidí.

Významnou informací ohledně této hrozící globální epidemie ptačí chřipky je dle zprávy i to, že Obamův režim si najal holandského virologa Rona Fouchiera a jeho tým v Erasmově lékařském centru, aby zjistili, jak učinit z viru ptačí chřipky zbraň. Tento vědec publikoval svá první zjištění v roce 2011, a poté se v roce 2013 náhle v Číně objevil virus ptačí chřipky H7N9, předtím nikdy nevídaný. Když tento vědec v roce 2014 zveřejnil konečné výsledky svého bádání, jak lze učinit z ptačí chřipky zbraň, rychle poté následoval objev nové varianty H5N6.

[wp_ad_camp_1]
Čína obvinila USA z tajného biologického útoku novým kmenem ptačí chřipky, který zabil 9 lidí.

V letech 2014 a 2015 tyto dvě vysoce patogenní varianty viru ptačí chřipky H5 řádily ve Spojených státech, a ihned poté USA zažily dva devastující roky epidemie chřipky u lidí. Letos američtí vědci oznamují, že v letošní „chřipkové sezóně“ od 29. ledna do 4. února navštívilo lékaře 4,8 % Američanů se symptomy chřipky, což je silně nad běžnou úrovní běžného období; kdy jde typicky o 2,2%.

Dle zprávy není možné zjistit, kolik lidí v USA zemřelo od roku 2014 na tyto „zbraně“ vytvořené z variant H5 viru ptačí chřipky, a to ze dvou důvodů:

1. USA přestaly po roce 2014 zveřejňovat hlavní příčiny úmrtí, a
2. Lidé mladší než 50 let, kteří zemřeli na chřipku, jsou zahrnutí ve statistice do bizarní kategorie Chřipka a zápal plic (55 227 úmrtí), a lidí starší než 50 let, zemřelí na chřipku, jsou zahrnutí do bizarní kategorie s názvem Chronická onemocnění dolních cest dýchacích (147 101 úmrtí), což zahrnuje i lidi s rozedmou plic a chronickou bronchitidou, pro něž je infekce chřipkou rozsudkem smrti.

Zbytek světa tyto nemoci označuje jako „plicní úmrtí“, které zabíjí v celém světě více lidí než jakákoli jiná nemoc (viz článek Mnoho lidí neví, že plicní onemocnění jsou hlavní příčinou úmrtí ve světě).

Rychle se šířící vzdušný patogen by mohl zabít více než 30 miliónů lidí během jediného roku. Bill Gates.

Současné alarmující rozšíření virů H5 ptačí chřipky působí vážné znepokojení. Taiwan nedávno zabil 150 000 kusů drůbeže, aby zabránil rychlému šíření této nemoci, a Británie zlikvidovala 23 000 nakažených ptáků, protože onemocnění již dosáhlo až do Irska.

Jaké šílené maniakální mozky mohly vymyslet biologickou zbraň v podobě virů H5 ptačí chřipky? Zpráva uvádí, že jde o frakce amerických globalistů, jejichž hlavním vědeckým vůdcem je Bill Gates. Ten se po nástupu Obamy do funkce v roce 2009 stal halasným aktivistou za kontrolu lidské populace pomocí vakcín, a jeho vakcinační zločiny k dosažení tohoto cíle způsobily způsobily paralýzu či úmrtí 47 000 lidí v Indii. Tento aktivista nyní vyvinul i dálkově ovládaný antikoncepční mikročip, který tato globalistická monstra chtějí implantovat všem mladým ženám na světě.

Jaký je úplný „mistrovský“ plán těchto globalistů? Hodlají rozšířit po celém světě tyto nové biozbraně v podobě variant virů H5 ptačí chřipky. Vědci ruského ministerstva zdravotnictví shodně s Billem Gatesem odhadují, že by mohla zabít až 30 miliónů lidí na celém světě. Ruku v ruce s tím jde i snaha globalistů o ustavení povinného očkování občanů všech zemí, zejména mladých žen, aby se tím staly neplodnými.

Pro společné blaho se necháme zneplodnit. Kontrola porodnosti znamená větší porce pro všechny občany. 
Zdroj (1)
[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál