…..pro velkou důležitost přináším  doplněný text ještě jednou. Tráví nás chemtrails jako krysy a čím dál tím více lidí umírá na plicní problémy. Embólie plic jsou v popředí dnešních zásahů rychlé záchrané služby….
11:54
Proto znovu opakuji, je důležité neustále dýchat sůl ze zvlhčovače vzduchu….

Švýcaři přináší zdrcující zprávu: tzv. chemtrails jsou skutečností

Několik mladých dam na tomto videu: Video představují výsledky jejich zkoumání dešťové vody ve Švýcarsku. V rámci jejich vzdělávacího oboru ,,zdravotní odborník-specialista“ se tyto mladé dámy věnovaly otázce, zda jsou prováděny metody Geo-inženýrství a zda se ve vodě nacházejí odpovídající látky. Výsledky byly alarmující, protože také v dešťové vodě ve Švýcarsku se nachází velké množství hliníku a barya.

[wp_ad_camp_1]

Průzkum ve Švýcarsku tak potvrzuje naše šetření z Německa: z cca 100 vyšetřením dešťové vody můžeme dokázat, že sloučeniny barya, stroncia a hliníku se nacházejí po celém státě (je jedno jestli ve městě nebo přírodní rezervaci).

 

Vynašeč řekl pravdu, jak instaloval zařízení na chemtrails do letadel

Novinky.cz: Chemtrails jsou k ovládání počasí staré a neefektivní

Chemtrailsují na nás jedy, řekl agent FBI v důchodu Ted L. Gunderson

Evropské volby 2014 – otevřený dopis kandidátům do EP, požadující vysvětlení chemtrailsových postřiků z letadel

Ekvádorský prezident Rafael Correa mluví o chemtrails

Uznávaný expert promluvil: Chemtrails jsou globální skrytou operací pro totální kontrolu

Tyto sloučeniny jsou podstatnou součástí našeho vzduchu, to znamená, že tyto kovy nefiltrovaně dýcháme. Není tedy divu, že se neurologická onemocnění jako Alzheimrova nemoc, autismus nebo alergie neustále rozšiřují.

Při tom, by vůbec nemělo hrát roli, odkud tyto látky pocházejí. Jsou totiž definitivně ve vzduchu a škodí každému, který je vdechne, nezávisle na tom, zda člověk na chemtrails věří nebo ne. Lidé, konečně se proberte! Vzduch je plný kovů a vy je denně vdechujete, uvedl server NWOO.

Zdroj:

http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/1221-svycari-prinasi-zdrcujici-zpravu-tzv-chemtrails-jsou-skutecnosti

[wp_ad_camp_2]

[wp_ad_camp_3]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.