Migrant, ktorý tvrdí, že pochádza zo Sýrie, bol odsúdený na 12 rokov a 9 mesiacov vo väzení po tom, čo uniesol a sexuálne zneužil dve dievčatá vo veku 13 a 14 rokov, zatiaľ čo bol prepustený na kauciu za znásilnenie ďalšej teenagerky

Ilustračné foto

V auguste 2014 Zohair Tomari, ktorý aktuálne tvrdí, že pochádza zo Sýrie, no v minulosti o sebe hovoril, že je migrant z Maroka, pozval jeho 17-ročnú obeť a jej pätnásťročnú priateľku do svojho bytu po tom, čo sa spriatelili.

[wp_ad_camp_1]

V byte v anglickom meste Coventry mal migrant ponúknuť teenagerkám alkohol, potom ich fyzicky napadol a následne vytiahol nôž, ktorým hrozil dievčinám, aby “boli opatrné”, lebo ich odvezie na predmestie Coventry, aby “otvárali nohy každému”.

Kým si Tomari rozopínal opasok, obete začali kričať. Tomari povedal, že čím viac budú kričala, tým viac ich zbije. Migrant potom jedno z dievčat znásilnil. Polícia prišla do bytu migranta po tom, čo bola 15-ročná dievčina ohlásená ako nezvestná. V tomto momente staršie dievča informovalo dôstojníkov o incidente.

Tomari sa však dostal na slobodu na kauciu a pokračoval v násilníckej činnosti. V auguste minulého roka sledoval dve dievčatá vo veku len 13 a 14 rokov na ceste do domu ich priateľa.

Migrant, ktorý má podľa miestnych médií 20 rokov, nalákal obe dievčatá do svojho auta, kde im ponúkol alkohol a cigarety. Potom ich odviezol do bytu svojho priateľa vo Foleshille, v mestskej časti Coventry, kde dvojicu sexuálne napadol. Na súde vo Warwicku bol Tomari uznaný vinným zo znásilnenia 17-ročnej dievčiny, sexuálneho zneužívania detí a sexuálnych útokov vo vzťahu k druhej udalosti.

Sudca Andrew Lockhart uviedol, že “správanie tejto povahy je odporné prakticky v každej civilizovanej krajine na tejto zemi”. Tomariho okrem väzby čaká aj doživotná nálepka sexuálneho delikventa. “Som nútený rozhodnúť, že ste nebezpečný. Nevidím žiadny koniec nebezpečenstva, ktoré predstavujete.”

 

zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.